|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   PAG- kamp Šimuni
22.2.2006 22:33:48   
morskadeklica
Bom pa še jaz malo povprašalauser posted image

Gledala sem sicer nekaj slik kampa, ampak te so zelo hitro lahko varljive. Če je bila katera tam, me zanima, kako je s senco, plažo (je kamnita ali peščena-primerna za otročke, je nabito polna?) in na splošno z urejenostjo kampa.

Hvalauser posted image

_____________________________

Človek mora najprej imeti rad samega sebe, da bi lahko imel rad druge
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: PAG- kamp Šimuni
23.2.2006 7:40:02   
ma-ja
Najlepši kamp kar sem jih videla. Mi smo bili tam sicer še čisto nazačetku, ko so ga komaj odprli in ni bilo še nič razen ene gostilne, prikolic in WC-jev. Smo pa lansko poletje šli pogledat in bi šla takoj tja.
Imaš krasno plažo (VELIKO), sence tudi dovolj, če se malo bolj gor umakneš, v glavnem res krasen kamp.

(odgovor članu morskadeklica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: PAG- kamp Šimuni
23.2.2006 9:18:04   
sončnica14
Kamp Šimuni je tudi zame najlepši kamp na Hrvaškem, v katerem sem bila.
Tam sem kampirala 3 x, lani pa sem samo obiskala prijatelje, ki so tam kampirali.
Za otroke je super, manjše in malo večje, plača je tudi super (majhni kamenčki in mivka), sence veliko. 
Imajo igrala za otroke, športna igrišča..., trgovino, ribarnico, pizzerio, gostilno...  
Sanitarije so lepo urejene.

Problem je le v tem, ker je v glavni sezoni zelo zaseden. Večji del kampa je razdeljen na parcele (na parceli imaš tudi vodo in elektriko). Veliko ljudi rezervira kamp v naprej! Če prideš v visoki sezoni direktno dol, potem se lahko zgodi, da bo vse polno oz. rezervirano.
Če boste šli, ti priporočam, da si prej rezervirate, kar pa je povezano tudi s (delnim) plačilom vnaprej. Kako je s tem, se pozanimaj! Vsako leto nekaj spreminjajo politiko plačevanja.
Prav poceni pa ni.

Če te še kaj zanima, pa kar vprašaj.
LP 

(odgovor članu ma-ja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: PAG- kamp Šimuni
23.2.2006 10:01:11   
Taj
Rezervacija v juliju un avgustu je NUJNA. Kamp je pa zakonuser posted image user posted image user posted image !!!Ne bo vam žal!

Lpuser posted image user posted image



_____________________________

Če hočeš biti srečen, bodi!

(odgovor članu morskadeklica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: PAG- kamp Šimuni
23.2.2006 13:09:02   
morskadeklica
Super! Res sem vesela takih odgovorovuser posted image  Imamo pa itak namen vnaprej rezervirat, saj sem na netu našla mobilne hiške v tem kampu-od letos naprej. Trenutno še izbiramo, do naslednjega tedna bomo pa že odločeni. Mi je pa ta varianta res všečuser posted image

_____________________________

Človek mora najprej imeti rad samega sebe, da bi lahko imel rad druge

(odgovor članu Taj)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





1. HIGHLANDER Pohodniški dan z gosti
HIGHLANDER je največja veriga večdnevnih pohodniških dogodkov na svetu. V nedeljo, 19. maja 2024 pa v Sloveniji organizi...
Aplikacija Gorski vodnik – pomoč na poti v...
Več kot 10.000 kilometrov je skupna dolžina planinskih poti, ki so jih posneli z GPS aparati. Podatke so zbirali več kot...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?