|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   PAP B
18.4.2012 22:06:55   
bamoocham
Pozdravljeni!

Sem 11 tednov po porodu. Na poporodnem pregledu (6 tednov po porodu) mi je ginekologinja vzela še bris za PAP, ker je minilo od zadnjega brisa 3,5 let-vmes sem 2x rodila. (stara sem 28). Vsi brisi do zdaj so bili z oznako "A", ta zadnji, odvzet 6 tednov po porodu pa je bil označen z "B".

Ker sem velik paničar in me take stvari zelo vržejo iz tira, me je ta oznaka "B" zelo neprijetno presenetila.
Kaj točno pomeni oznaka "B"? Je kaj narobe? Je B normalno glede na to, da je bil bris vzet praktično po porodu, ko se še vse celi in obnavlja?
Ginekologinja je rekla,  da bova bris ponovili po parih (4 menstruacijah) oz. da lahko tudi po 1 letu..sem zelo zaskrbljena.
Naj še povem, da nobena ženska v našem družini/sorodstvu nima kakršnih koli  problemov s tem.

Je imela katera podoben primer?

Kako je pa kaj s spolnimi odnosi? Jih lahko imam normalno naprej? So lahko kakšne posledice na MV? Ogromno vprašanj se mi zdaj pojavlja, grozno me skrbi.
Sem klicala ginekologinjo danes in je telefon zvonil v prazno, tako da nisem dobila potrebnih informacij.

Hvala za odgovore in lep večer še naprej.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: PAP B
18.4.2012 22:30:12   
KLARA 1
naj te ne skrbi, če imaš B, ker to pomeni, da gre za vnetje, še če imaš C1, C2, C3, te ne dajo takoj naprej, ampak če je tako večkrat zaporedoma, ker se to smatra za neke spremembe, ki se pa lahko še same popravijo.

(odgovor članu bamoocham)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: PAP B
19.4.2012 9:39:11   
Ajra RR
IZVIRNO SPOROČILO: bamoocham

Pozdravljeni!

Sem 11 tednov po porodu. Na poporodnem pregledu (6 tednov po porodu) mi je ginekologinja vzela še bris za PAP, ker je minilo od zadnjega brisa 3,5 let-vmes sem 2x rodila. (stara sem 28). Vsi brisi do zdaj so bili z oznako "A", ta zadnji, odvzet 6 tednov po porodu pa je bil označen z "B".

Ker sem velik paničar in me take stvari zelo vržejo iz tira, me je ta oznaka "B" zelo neprijetno presenetila.
Kaj točno pomeni oznaka "B"? Je kaj narobe? Je B normalno glede na to, da je bil bris vzet praktično po porodu, ko se še vse celi in obnavlja?
Ginekologinja je rekla,  da bova bris ponovili po parih (4 menstruacijah) oz. da lahko tudi po 1 letu..sem zelo zaskrbljena.
Naj še povem, da nobena ženska v našem družini/sorodstvu nima kakršnih koli  problemov s tem.

Je imela katera podoben primer?

Kako je pa kaj s spolnimi odnosi? Jih lahko imam normalno naprej? So lahko kakšne posledice na MV? Ogromno vprašanj se mi zdaj pojavlja, grozno me skrbi.
Sem klicala ginekologinjo danes in je telefon zvonil v prazno, tako da nisem dobila potrebnih informacij.

Hvala za odgovore in lep večer še naprej.


Daj, vprašaj ginekologa Baškoviča, on ti bo znal svetovati kako in kaj in te pomiril. Tukaj mu zastaviš vprašanje: http://www.ringaraja.net/Ringarajini-strokovnjaki/Seznam-strokovnjakov/mag-milan-baskovic_21

_____________________________

Strokovnjaki odgovarjajo, vprašanje jim lahko pošljete tudi anonimno.

http://www.ringaraja.net/Ringarajini-strokovnjaki

(odgovor članu bamoocham)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: PAP B
19.4.2012 11:58:11   
2sneg13

IZVIRNO SPOROČILO: Ajra RR

IZVIRNO SPOROČILO: bamoocham

Pozdravljeni!

Sem 11 tednov po porodu. Na poporodnem pregledu (6 tednov po porodu) mi je ginekologinja vzela še bris za PAP, ker je minilo od zadnjega brisa 3,5 let-vmes sem 2x rodila. (stara sem 28). Vsi brisi do zdaj so bili z oznako "A", ta zadnji, odvzet 6 tednov po porodu pa je bil označen z "B".

Ker sem velik paničar in me take stvari zelo vržejo iz tira, me je ta oznaka "B" zelo neprijetno presenetila.
Kaj točno pomeni oznaka "B"? Je kaj narobe? Je B normalno glede na to, da je bil bris vzet praktično po porodu, ko se še vse celi in obnavlja?
Ginekologinja je rekla,  da bova bris ponovili po parih (4 menstruacijah) oz. da lahko tudi po 1 letu..sem zelo zaskrbljena.
Naj še povem, da nobena ženska v našem družini/sorodstvu nima kakršnih koli  problemov s tem.

Je imela katera podoben primer?

Kako je pa kaj s spolnimi odnosi? Jih lahko imam normalno naprej? So lahko kakšne posledice na MV? Ogromno vprašanj se mi zdaj pojavlja, grozno me skrbi.
Sem klicala ginekologinjo danes in je telefon zvonil v prazno, tako da nisem dobila potrebnih informacij.

Hvala za odgovore in lep večer še naprej.


Daj, vprašaj ginekologa Baškoviča, on ti bo znal svetovati kako in kaj in te pomiril. Tukaj mu zastaviš vprašanje: http://www.ringaraja.net/Ringarajini-strokovnjaki/Seznam-strokovnjakov/mag-milan-baskovic_21


Jao jao....čakanje vseh teh strokovnjakov....sicer pa mislim, da je forum namenjen da si mame, ženske izmenjajo mnenja, izkušnje. Mislim, da je MON kar dovolj, predvsem pa so zelo ažurni.user posted image

(odgovor članu Ajra RR)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?