|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   POGUMNE....10.dan (Š)
10.4.2006 7:56:14   
AKŠ
jutro!!!!
 
včeraj prekršek!!!!! (sam se je splačal,ker je moj dragi naredu tako dobre pleskavice,nato pa iz njih takšne hambije,da je blo samo še dol za past....mal velik je blo vsega.....sam če je blo pa tolllkkkkk dobr.....
 
 
bom poskusla bit dons pridna,,,ma ne,ne bom poskusla- MORAM BIT PRIDNA!!!!
 
 
kaj pa bomo jedli? jaz nimam pojma...kaj boste pa ve?

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: POGUMNE....10.dan (Š)
10.4.2006 8:06:42   
dix
Jaz tudi brez prekrškov včeraj. Stanje na vagi me vsak dan razveseli tako da če hočem grešiti se spomnim na kilce ki manjkajo. Tudi moj je že navdušen postal.

K<j bom jedl<? Nim<m pojm<, nek<j že... se do 12 odločim ko durge kaj napišejo.

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: POGUMNE....10.dan (Š)
10.4.2006 8:41:12   
Anonimen
Včeraj je dan minil brez prekrškov. Za danes pa tudi jaz nimam še nobene ideje. Zato prosim punce ideje na plan.

(odgovor članu dix)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: POGUMNE....10.dan (Š)
10.4.2006 9:12:49   
t_t_y
Oj, ja , zdaj sem tudi jaz že z vami (uradno šele od 17.) in ravno glodam
moje prvo jabolko. kaj bo za kosilo nimam pojma, more pa bit nekaj, kar majo v vsaki trgovini in se je takšno kot se kupi, ker sem cel dan v službi (od doma sem od 6:00 do 19:00), ko pa zvečer pridem domov ni šans, da bi si kaj kuhala,ker me moj 11-mesečnik popolnoma okupira. Skratka, mogoče bom kar riževe oblate glodalauser posted image  No, mogoče bo imela pa kaka kakšen boljši predlog.
Sicer pa prosim sporočite če ste za tehtanje ob ponedeljkih, ker čez vikend nimajo vse dostopa do računalnika (torej naslednje T bi bilo naslednji ponedeljek).

lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: POGUMNE....10.dan (Š)
10.4.2006 9:36:39   
svoja
Živjo.

Kar se mene tiče, je tehtanje ob ponedeljkih sprejeto.

Včeraj sem naredila toliko prekrškov, da sploh ne znam vseh naštet: skratka jedla sem vse po vrsti in pomešano.user posted image Pa še slabe vesti nimam, ker sem se zavestno odločila za to.

Ampak danes bom spet pridna.
Če se mi bo dalo, bom kuhala joto iz repe, zelja in fižola - pa bo za kosilo in večerjo.

tty: Kaj pa kakšna mešana solata s fižolom in koruzo? To ne bi smelo bit problem dobit v trgovinah pei delikatesi.

(odgovor članu t_t_y)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: POGUMNE....10.dan (Š)
10.4.2006 10:04:07   
dix
Tudi meni je vseeno kdaj se tehtamo, imam vedno rač na voljo. Danes mi je itak še manj pokazala vaga kot v soboto tako da sem zdaj že na -4 kg.

Mislim da sem se odločila kaj bom jedla, neko ineštro ki je iz polno fižola, graha, leče...v glavnem same fižolaste stvari so notri.

t_t_y to si lahko kupiš v trgovini, sem jaz kupila v sparu, edino je problem ker se dooooolgo kuha, najboljše da kar vržem v lonec da bo do 12.30 kuhano.

(odgovor članu svoja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: POGUMNE....10.dan (Š)
10.4.2006 10:39:08   
pokica_
Živjo punce!

Vidim, da že pridno tuhtate kaj bote jedle za kosilo. Jaz si bom naredla mlad restan krompir v oblicah in polno solate ter paradižnika. Sn že tok lačna, da bi vola pojedlauser posted image . Zdaj se pa nacejam z kamiličnim čajem, da malo potešim lakotouser posted image .
Dix....ko vidim tvoje izgubljene kilograme, me kr mine do pregrehov......zato punce, mormo bit pridne, da bojo kilogrami kopneli.
Jaz se tudi strinjam z ponedeljkovim dnevom za tehtanje, sicer mam js skor dostopen računalnik, ....pa če vam ustreza v ponedeljek, bo meni tudi.

LP

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu dix)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: POGUMNE....10.dan (Š)
10.4.2006 10:43:21   
modrooka
Hojla punce,
 
moj včerajšnji dan je minil brez prekrškov, tako, da sem zelo ponosna nase. user posted image user posted image user posted image
 
Kot sem že spodaj sporočila, moja vaga danes kaže -4 kg. Juhuhu!!!
 
Danes sem pojedla že eno banano, za kosilo bom pa naredila zelenjavno rižoto (njam, njam), kar se pa večerje tiče, pa še ne vem...
 
Imejte se lepo!
 
modrooka user posted image

_____________________________

Lep dan!
_________________
Ana ... 25.3.2005
Ema ... 25.4.2008

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: POGUMNE....10.dan (Š)
10.4.2006 10:51:21   
Margareta
Jaz sem se včeraj tudi malo pregrešila :) Mož si je zvečer naredil en tak lep narezek, pa sem ga pol pojedla. Danes sem za zajtrk pa spet banano boksnila.

Za kosilo - rižota, dobra ideja. Pa še tamali jo lahko je.


_____________________________

http://www.ednevnik.si/?w=Margareta

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: POGUMNE....10.dan (Š)
10.4.2006 10:55:39   
Anonimen
tudi jaz sem za da se tehtamo v ponedeljkah.
Hvala za ideje za kosilo: odločila sem se, da bom danes jedla krompir pa solato. Komaj čakam.

(odgovor članu Margareta)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: POGUMNE....10.dan (Š)
10.4.2006 11:15:31   
poliloni
pozdravček še z našega konca!

Izgleda, da nisem samo jaz tista, ki "greši"user posted image . Moj dela v Italiji in si skoraj vsak večer domov prinese eno ogromno pizzo - ampak res tisto pravo napolitansko...in včeraj je takoooo lepo dišala, pa še ta pravo mozzarelo je imela gor....Ja, priznam naredila sem en griz...o.k. dva...! (bi jih še več, a sem se spomnila na vagouser posted image ...čez tri mesece bom pa lahko že celo zmazala!!!!)

Danes pa je jedilnik sledeči :
z: grozdje
k: zelenjavna rižota
v: gremo v kitajsko rest., ker sem še od včeraj lačna, saj imam v glavi še kar tisti božanski okus mozzarele in pelatov (pa še tam spet lahko jem riž in zelenjavouser posted image  )

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: POGUMNE....10.dan (Š)
10.4.2006 11:29:34   
Anonimen
ojla!!

jaz bom pa danes pomfri, veliko ajvarja in koruzo... njami...user posted image

(odgovor članu poliloni)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: POGUMNE....10.dan (Š)
10.4.2006 12:09:15   
biba.73
Živjo punce!

Jaz sem tudi za tehtanje ob ponedeljkih. Drugače imam pa danes sadni dan, ampak naslednji teden po praznikih bom kar preskočila dva dneva, kolikor sem za vami. Upam, da mi bo ratalo preskočit Š in OH dan, pa da iz B dneva kar na sadnega skočim. To bi bilo najbolj idealno.

pozdravček!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: POGUMNE....10.dan (Š)
10.4.2006 13:24:18   
mama76
Ojla tudi jaz sem še z vami, eni na vagi kaže -0,5kg sam sem se odločla, da bom vstrajala, kaj bol se bomo ob ponedeljkih vagale meni tud odgovarja, ker čez vikend je ponavadi malo časa za računalnik, danes sem za zajterk jabolka, za kosilo koruzno mineštro za večerjo pa še ne vemuser posted image ...

(odgovor članu biba.73)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: POGUMNE....10.dan (Š)
10.4.2006 14:12:28   
t_t_y
Oj, jaz sem se kar na riževe vaflje spravila, me pa zanima,
tiste, k ste to že kdaj jedle na Š dan  - kolk ste jih pa pojedle?
Men so namreč ful dobri (al pa mi sam dones tko pašejo, k jih že dolgo nisem jedla), pa jih kar glodam, pa glodam. Sicer za večerjo itak ne bom nič oz. kak jabček, ampak vseeno me zanima.

Za tehtanje pa velja - ob ponedeljkih (začnemo naslednji ponedeljek).
lp

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: POGUMNE....10.dan (Š)
10.4.2006 17:02:51   
Mariposa
Živjo punce!

Včerajšnji dan je minil brez pregreh, se pa še sedaj sekiram zaradi grehov od predvčerajšnjem, ker imam še vedno tiste pol kg večuser posted image user posted image

Danes sem jedla dopoldne grenivko in pomarančo, za kosilo zelenjavni zrezek s popečeno polento za večerjo pa popečeno polento in solato.


_____________________________

Ko tonemo, je najbolje, da potonemo prav do dna,
saj se lažje odrinemo kvišku, če se najprej dotaknemo tal.

(odgovor članu t_t_y)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?