|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   POGUMNE....12.dan (S)
12.4.2006 8:09:20   
AKŠ
evo nas....še en sadni dan....

sem se že kar navadla takole jest....tale sadni dan mi ni noben baubau....bolj me skrbi kako bo, ko bo pršu na vrsto tisti user posted image  vodni dan....

ja danes so pa na sporedu: hruške, jabolke, banane, pomaranče in jagode....

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: POGUMNE....12.dan (S)
12.4.2006 8:18:14   
Anonimen
ojla

jaz pa pijem kakav, čakajo me pa še dve pomaranče...

za kosilo bo verjetno kar jajčka z gobami.. ne bom imela sadnih dnevov, ker ne maram sadja in zelenjave.. pa tud mi v prejšnji rundi ni šlo nič dol po sadnih dneh..


(odgovor članu AKŠ)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: POGUMNE....12.dan (S)
12.4.2006 9:32:20   
Pia67
Živjo!

Jabolka, ananas, za kosilo pa solata, da bom malo presekala monotonost. Pozno popoldan pa frape iz jabolk in vode. Bo za zdržat.
Kile sicer še vedno stojijo, so pa hlačke bolj ohlapne user posted image

Damjana

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: POGUMNE....12.dan (S)
12.4.2006 9:35:11   
pokica_
Čaw hujšarce!

Za mano je že jutranja user posted image , lih zdaj pa pridno glodam eno veeeeelko jabolko. Mi gre zelo ztežka dol user posted image . Za kosilo bom jedla 2 banani, za večerjo pa spet eno jabolko. Pa če priznam mi sploh ni več do sadja...tk da ga požiram že z mukouser posted image . Pa naj bo, tudi to bomo zdržali. Vmes bom pa pila velikooooo čaja. Sn si nabavila koprivin čaj, baje da full topi maščobe. No bomo vidli, če je to resuser posted image . Iz četrtka na petek pa je polna luna, tako da se bi splačalo pit samo vodo in čaj....js bom kar poskusila,....se bom fajn nacejala z čajem.....tako bo vodni dan že predčasnouser posted image .

Lepo hujšanje še naprej user posted image

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: POGUMNE....12.dan (S)
12.4.2006 10:22:12   
t_t_y
Ojla,
ja , tudi jaz sem na jabolku. Mam pa to srečo, da se sadja nikakor ne naveličam.
Drugače vodni dnevi niso nič bavbav, samo se je pa fajn zamotit, da ne misliš nato, da ne smeš jest.

Moram pa rečt, da se počutim že precej bolje - v nedeljo sem bla namreč res že čist zapacana k sem jedla vse možne kombinacije hrane, očitno mi to res ne odgovarja več.

lp

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: POGUMNE....12.dan (S)
12.4.2006 10:57:01   
Margareta
Dobre ste punce. Na mojem jedilniku bo danes: banane, jabolka, pa nekaj ananasa mi je ostalo. Za kosilo pa še ne vem: mogoče jagodeuser posted image

evo, sobnega kolesa še nisem zakurblala. Ravno zvečer, ko tamali zaspi imam čas, da kaj pospravim, pol sem pa tako lena, da samo še malo na RR visim ali pa TV gledam.




_____________________________

http://www.ednevnik.si/?w=Margareta

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: POGUMNE....12.dan (S)
12.4.2006 13:15:45   
Anonimen
Pozdravljen!

šele sedaj sem prišla do računalnika. Danes bom jaz imela na jedilniku samo jabolka pa veliko vode. Koliko kaj popijete tekočine? Jaz sem včasih prav silim, da jo spijem 3 litre, včasih pa še veliko več.

(odgovor članu Margareta)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: POGUMNE....12.dan (S)
12.4.2006 15:33:32   
mama76
Še jaz sem z vami danes bo pa LUBENICA dan, čeprav ima kar nekaj sladkorja v sebi upam, da  mi ne bo zabremzalo kg pa šeuser posted image user posted image user posted image  za vse.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: POGUMNE....12.dan (S)
12.4.2006 15:55:56   
poliloni
Jaz sem pa takoooo lačna...in mi tole grozdje, ki ga trenutnozobam prav nič ne pomaga.... Ampak se res ne smem pregrešit, ker se takoj na vagi poznauser posted image

Komaj čakam jutri - sataraš z bučkami, papriko in paradižnikom in veeeelikoooo solate..... oh, še malo....še nekaj ur...še veliko ur...user posted image

Ninny - sva čast, eda toliko spiješ - meni namreč trenutno ne gre. Včasih sem full vode spila preko dneva, sedaj pa imam obdobje nepitja.
Najbrž bo to turobno vreme krivo in pa sneg, ki pri nas še kar ni skopnel!

(odgovor članu mama76)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: POGUMNE....12.dan (S)
12.4.2006 18:08:15   
Mariposa
Koliko sadja pa pojeste, tko količinsko mislim? Jaz kar naprej nekaj glodam, ker drugače bi umrla. Danes sem jedla sadje, pomaranče in študentsko hranouser posted image

_____________________________

Ko tonemo, je najbolje, da potonemo prav do dna,
saj se lažje odrinemo kvišku, če se najprej dotaknemo tal.

(odgovor članu poliloni)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?