|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   POGUMNE....14.dan(Š)
14.4.2006 7:50:07   
AKŠ
dobro jutro pogumne

kako ste kaj?

danes  bom jedla neki iz fižola za kosilo, za večerjo se mi pa tud sanja ne kaj...

ja še nekaj - v nedeljo definitivno kršim - povabljeni smo na večerjo, jaz pa boi mogla bit na sadju??? mmmm mislim da tole ne bo šlo.... torej jaz v nedeljo grešim (edino kar pa je....naslednji dan je vaganje-grr)

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: POGUMNE....14.dan(Š)
14.4.2006 8:37:31   
Pia67
Živjo!

Jaz bom jedla rižoto(s špinačo, le ,da riccote ne bo poleg, pa parmezana tudi ne). Bom že preživela.

Kile so se končno odmrznile, po menzesu imam kilo manj user posted image

AKŠ, pa zamenjaj dan, saj dieta ne propade, če mal zamenjaš, mislim, da je tisti sadni dan ključnega pomena in je fajn, da ga imaš vsake toliko časa. Ko bom končala z dieto, bom imela en dan v tednu le sadni. No, pobožno upam, da se tega držim. user posted image

Ja, v ponedeljek pa tehtanje. user posted image

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: POGUMNE....14.dan(Š)
14.4.2006 8:44:29   
Anonimen
Danes bom tudi jaz imela rižoto, za večerjo pa verjetno enako.
Moram priznat, da sem se včeraj prekršila, ker sem pojedla en majhen košček pize, potem pa za kazen  nisem nič večerjala.

(odgovor članu Pia67)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: POGUMNE....14.dan(Š)
14.4.2006 9:42:41   
mama76
 Dober dan tudi iz moje strani, jaz bom pa probala danes držat luno ob vodi in čaju za večerjo bom pa verjetno kar rižek na belo...sporočim jutri, če mi je uspelo.Lep sončen dan iz Primorskeuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: POGUMNE....14.dan(Š)
14.4.2006 9:56:51   
dix
Jaz pa sem ravnokar grešila, namesto sadja za zajtrk sem pojedla mlečni griz. Pa še to samo zato, ker imam še 24 ur grozljivo drisko in če bi za zajtrk pojedla sadje bi me itak razneslo.

Bom pa za kosilo ali sadje ali nič, za večerjo pa rižoto pd včeraj, samo da bom meso ven zmetalauser posted image .

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: POGUMNE....14.dan(Š)
14.4.2006 10:41:29   
Margareta
Jaz bom tudi fižol jedla.

Jaz grem pa danes zvečer malo ven. Upam, da ne bom spet pivo pila.user posted image


_____________________________

http://www.ednevnik.si/?w=Margareta

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: POGUMNE....14.dan(Š)
14.4.2006 14:33:26   
AKŠ
ja Pia - po moje bom mela že jutri sadni dan, ali pa v ponedeljek - sem že razmišljala v tej smeri....

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.


(odgovor članu Pia67)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: POGUMNE....14.dan(Š)
14.4.2006 16:05:35   
pokica_
Čao punce!

Vidim, da se pridno držite, če odštejemo majhne grehekeuser posted image . Drugače pa sem tudi jaz pridna.....naj se pohvalim, da sem izjemno pridna, saj hujšam danes po luni, tako da danes nič hrane user posted image ...sem samo kafe pila in verjetno spila že dobre 2 litra čaja......pa tolk še popijem danesuser posted image . Se pa tolk bolj veselim jutrišnjega dne, ko bojo na sporedu testenine z omako, za večerjo pa bom mela polno mizo sveže pečenih dobrot.....prekmurski gibanici se ziher nebom mogla izognit, ...mogoče bo še kaj več user posted image .

Vsem skup pa lepe velikonočne praznikeuser posted image

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?