|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   POGUMNE....23 dan (OH)
23.4.2006 8:26:19   
mama76
Spet sem prva user posted image user posted image user posted image  in spet moram povedat o mojih grehihuser posted image  včeraj sploh nisem imela shujševalnega dne vse sem jedla pomešano upam, da se bom končno začela kontrolirat, ker sem že na +1kg sploh ne vem kaj mi je nimam prave motivacije  enostavno do kosila nekako gre pol pa me premamijo stvari v hladilniku,omari še suh kruh bi jedla v glavnem groza no danes imamo pa OH-ajčke in za zajterk bodo jabolka za kosilo pica z zelenjavo in gobami za večerjo niiiiiiččč tako sem si to zamislila kaj bo pa iz tega nastalo vam sporočim jutri.







Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: POGUMNE....23 dan (OH)
23.4.2006 8:40:41   
dix
user posted image  ti ti grešnica!!!

Jaz tudi grešim, samo ne tkao hudo, moji grehi so npr en haribo črv po kosilu ali pa 3 bobi palčke ki jih poberem na tleh kjer jih maliparkira.

Mene pa današnje kosilo sploh ne skrbi, ker se veselim trotice user posted image

(odgovor članu mama76)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: POGUMNE....23 dan (OH)
23.4.2006 8:50:31   
mama76
Če pogledam sebe ti sploh ne grešiš ampak obljubim, da bom tudi jaz postala pridnauser posted image

(odgovor članu dix)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: POGUMNE....23 dan (OH)
23.4.2006 9:12:31   
AKŠ
sej po moje vse malo grešimo (madona sem se s tem potolažla-hihihi)

ja danes so na edilniku testenine z zelenjavno omako, zvečer pa kr ne vem kaj bom, ker mi sladkarije sploh ne dišijo (tole mi je mal čudn - sam je pa fajn)

drugače grejo pa meni fullll počas tele kile dol....ko pogledam tist seznam kolk ste dale dol druge,sem čist na zadnjem mestu.....ampak glavno je da vztrjam a nde?

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.


(odgovor članu mama76)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: POGUMNE....23 dan (OH)
23.4.2006 9:12:53   
pokica_
Hojla punce!

Vidim, da ste zelo pridneuser posted image . No, naj vas pomirim, da sn js tudi včeraj zvečer grešila, za večerjo sn namreč namesto krompirja jedla sladoleduser posted image . Če je biu pa tak doberuser posted image . Pa se sploh ne sekiram, ker še mam vedno isto težo in mi nič ni šlo goruser posted image . Zdaj pa pridno naprej. Zajtrk bom kr preskočila, saj mi ni do sadja, za kosilo bom testenine z paradižnikovo omakco, zravn pa solatko, za večerjo pa nekaj sladkeeeeega, verjetno bom kar šla v slaščičarno na kremšnito ali pa sadno kupouser posted image user posted image user posted image . Jupiiiiiiiiiiiiiii.

Lep sončen dan vsem!

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu mama76)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: POGUMNE....23 dan (OH)
23.4.2006 10:40:29   
modrooka
Punce živjo!

Včerej me ni blo nič gor, tako, da danes poročam še za nazaj user posted image .

Kosilo včeraj je bila zelenjavna rožota, večerja: kepica sladoleda user posted image . Hm ja, nisem se ji mogla upret... Saj sem videla, da ste nekatere med vami storile isti greh user posted image .

Danes dopoldne isto kot ponavadi, za kosilo testenine s paradižnikovo omakco, večerja... ja možno da bo spet kakšen sladoled padel user posted image .

Želim vam lep sončen dan!

modrooka user posted image

_____________________________

Lep dan!
_________________
Ana ... 25.3.2005
Ema ... 25.4.2008

(odgovor članu mama76)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: POGUMNE....23 dan (OH)
23.4.2006 10:43:56   
Anonimen
Pozdravljene,
no jaz sem včeraj jedla zelenjavno rižoto, edino zvečerj je moj jedel hamburger in se mu nisem mogla upretiuser posted image . Tako, da sem se odločila, da bom danes imela sadni dan.
Bliža se pa naš prvi vodni dan, a ne? 29. dan če se prav spomnim.

(odgovor članu modrooka)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: POGUMNE....23 dan (OH)
23.4.2006 12:14:27   
Mariposa
Ne vem kaj naj rečem drugega kot: končno spet pica,.....jeeejuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ko tonemo, je najbolje, da potonemo prav do dna,
saj se lažje odrinemo kvišku, če se najprej dotaknemo tal.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?