|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   POGUMNE....34.dan (B)
4.5.2006 16:41:21   
AKŠ
ojla...

kje ste danes vse?
a ste obupale?
al ste na sončku?

no ja...za mano je že kosilo (goveji zrezki v čebulni omaki z senfom), za večerjo bom pa en doma narejen hamburger zmazala...

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: POGUMNE....34.dan (B)
4.5.2006 16:53:09   
pokica_
Halo punce!
Zgleda da sma z AKŠ same ostaleuser posted image . No, za mano so že vsi današnji obroki, zajtrk sem kar preskočila, za kosilo pa sn 1 pleskavico, polnozrnato štučko, zravn pa zeleno solatko in paradižnik. Za večerjo sn pojedla pa 1 pleskavico brez kruha in zravn ajvar ter čebulo! Uuu je pasala čebulauser posted image .

Lep danuser posted image


_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: POGUMNE....34.dan (B)
4.5.2006 21:45:17   
Urška*
Oj!

Jaz se oglašam po dolgem času. Saj berem pa vas večino vsaki dan. Joj, jaz pa kar naprej nekaj grešim. Tehnica ostaja  še vedno - 4 kg. Ja, sama sem si kriva.

Jaz sem pa danes jedla konjske zrezkev omaki. Mi je blo prav čudno jest, ker sem vedla da je od konja.

Uživajte!

_____________________________

Moje srce je zorelo z vsakim dnem,
ko je v mojem trebuhu zorelo dete.
Devet mesecev traja,da dozorita tako mati
kot otrok.
(Kim Vallone)

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: POGUMNE....34.dan (B)
4.5.2006 22:29:41   
dix
Jaz pa boljše da ne napišem kaj vse sem danes pojedla, sem bila grešnica za naprej in nazaj.

Za zajtrk sem pojedla pol majhne dinje (ok, to je še po pravilih). Pol se je pa začelo...še pred 12 sem glodala malo mesa, ob 12 sem začela s surovo hrenovko in nadaljevala s kuhano, pol sem z malim zaspala in vstala totalno crknjena (očitno mi je fejst cuker padel) in sem se spravila žret haribo bonbone, pol sem našla odprto čokolado, naredila sem si kavo z veliko smetane... za večerjo sem pa pol jedla spet hrenovko s paradajzom (to je še tudi bilo dokaj ok). Pa pri mami sem vmes jedla bobi palčke...

user posted image  začelo se je...kontrola popušča...

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?