|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   POGUMNE....8.dan (S)
8.4.2006 8:13:39   
AKŠ
jutro....


kako smo dekleta?

danes bodo pa padali vitaminčki....jaz že glodam hruško.....

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: POGUMNE....8.dan (S)
8.4.2006 8:42:32   
Mariposa
Jaz sem včeraj kupila kivi, jabolka, mandarine,banane in ananas in bom s tem poizkusila čim bolje preživeti danuser posted image Drugače pa imam za takrat ko bo kriza na zalogi še domače jabolčne krhlje ter študentdstko hrano. Aja, ful mi je tudi dobro, če zmiksam zmrznjene borovnice (lahko tudi kako drugo sadje) in jih sladkam z natrenom, ker se potem lahko delam,da jem sladoled in me mine vsa želja po sladkemuser posted image user posted image

_____________________________

Ko tonemo, je najbolje, da potonemo prav do dna,
saj se lažje odrinemo kvišku, če se najprej dotaknemo tal.

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: POGUMNE....8.dan (S)
8.4.2006 8:43:22   
Mariposa
Aja, a danes se tehtamo ali kako? Kje bomo pa sporočile rezultate? V tej temi ali se novo odpre?

_____________________________

Ko tonemo, je najbolje, da potonemo prav do dna,
saj se lažje odrinemo kvišku, če se najprej dotaknemo tal.

(odgovor članu Mariposa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: POGUMNE....8.dan (S)
8.4.2006 8:43:33   
dix
morgen

Jaz se še odločam za vrsni red med melono, hruško, kivijem in banano.

Kako pa kaj kilce? danes je tehtanje, a ne? Jaz sem ga že opravila tako d aimam 3,3 kg manj! juhuuuuuuser posted image

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: POGUMNE....8.dan (S)
8.4.2006 8:45:58   
Mariposa
Bravo dixuser posted image user posted image Bi ti bilo zdaj žal, če bi takrat na začetku odnehala,ne?user posted image

Jaz nimam tako natančne tehtnice na grame, takoda mi pokaže -3kg. Sem ful zadovoljna in polna motivacije za naprejuser posted image


_____________________________

Ko tonemo, je najbolje, da potonemo prav do dna,
saj se lažje odrinemo kvišku, če se najprej dotaknemo tal.

(odgovor članu dix)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: POGUMNE....8.dan (S)
8.4.2006 8:46:38   
pokica_
Halo punce!

Jaz pa mam danes na jedilniku jagode, banane, jabolka in pomaranče. Kako pa kaj tehtanje? Meni stoji na - 1,6 kg.....user posted image

Uživajte ob vitaminčkihuser posted image
LP

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu dix)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: POGUMNE....8.dan (S)
8.4.2006 9:28:36   
StBarbara
ojla hujšarice user posted image

Sicer se ne morem držati tako strogo jedilnika, zraven seveda malo goljufam user posted image ....
Tehtnica pa kaže -1kg.

Danes pa bo na vrsti (upam)samo sadje.

lp user posted image

_____________________________

In sreča je, da je pred mano pot, in to da vem, da je slast v tem, da grem.

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: POGUMNE....8.dan (S)
8.4.2006 10:10:14   
modrooka
Punce živjo!

Zunaj je super vreme, sonček... Kako ste kaj?

Danes je sadje... Jaz sem za zajtrk pojedla banano, čez dan bom še pomaranče, grenivke, kivije, ...

Tehtala se bom v ponedeljek, ker smo čez vikend na obisku pri moževih starših in se bom raje tehtala na svoji vagi doma, kjer sem se tudi prvič (saj veste, vsaka vaga kaže malo drugače user posted image ).

Lep dan vam želim!

modrooka user posted image

_____________________________

Lep dan!
_________________
Ana ... 25.3.2005
Ema ... 25.4.2008

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: POGUMNE....8.dan (S)
8.4.2006 10:32:09   
Pia67
Ker bom z malčico veliko zunaj, mi ne bo problem preživeti dneva ob sadju user posted image Mislim pa si naredit tudi eno solato.

Kile stojijo, bliža se mi menzes. Morda bo potem kaj bolje.user posted image

damjana

(odgovor članu modrooka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: POGUMNE....8.dan (S)
8.4.2006 11:17:05   
t_t_y
Ojla, ene ste pa pridne - tabelco z izgubljenimi kg vam pa naredim zvečer, ko se bodo še ostale javile....
Jaz se vam pa (neuradno) pridružim že jutri  -uradno se šele 17. ampak sem zdej vsa zapacana od vsega kar sem zadnje dni pojedla oz. skombinirala.

lp

(odgovor članu Pia67)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: POGUMNE....8.dan (S)
8.4.2006 11:23:16   
pokica_
Punce, eno vprašanje?! A lahko danes, glede na to, da je danes sadni dan, jem zelenjavo? Jaz bi rada jedla dinstano sladko zelje? A to lahko danes, ali samo striktno sadje pride v poštev danes?

LP

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu t_t_y)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: POGUMNE....8.dan (S)
8.4.2006 13:51:38   
katis
Ojla!

Lahko zelenjavo, ker je to pravzaprav vitaminski in ne sadni dan. Jaz celo raje jem zelenjavo, ker ima manj sladkorja in zato (po moje) še bolj pomaga hujšati.

Kar pogumno naprej, pogumne!user posted image

_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: POGUMNE....8.dan (S)
8.4.2006 14:34:49   
Margareta


Kolk ste pridne punce. Jaz sem se stehtala že zjutraj in imam samo - 1 kg, pa še to je čudno, ker sem se dva dni tako basala.
Matr jaz sem bila pa prejle tako lačna, da sem se kar tresla. Je pa res, da sva bila z malim zunaj ene 3 urice in tisti čas nisem nič jedla.



_____________________________

http://www.ednevnik.si/?w=Margareta

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: POGUMNE....8.dan (S)
8.4.2006 15:52:29   
svoja
Dan...

Zjutraj -2kg, čeprav sem bila prej na -2,5 in sem danes željno pričakovala -3. user posted image  Še en dokaz, da prepogosto tehtanje ni zaželeno.

Drugače sem danes kompotna. V lonec sem nemešala jabolka, hruške, breskve in suhe slive, dodala cimet - in zdaj se pridno nalivam.

Zvečer bom pa posušen kokos. Sem idejo tukaj na forumu ukradla.user posted image

Lep popoldan!

(odgovor članu Margareta)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: POGUMNE....8.dan (S)
8.4.2006 17:08:03   
pokica_
Tako, moj zadnji današnji obrok je za manouser posted image . Za zajtrk sn jedla jagode...še prej kavico, itk....pol pa kosilo dinstano zelje in zelenjavno juho, kjer se je kuhala zelena in korenček...seveda brez rezancev, za večerjo pa sn si popražila mičkeno lešnikov, dodala malo masla, čisto malooooouser posted image , pa dodala zravn na krhlje narezano jabolko in eno banano...in ko se to fajn omehča......mmmmmmmmm...za prste oblizatuser posted image .

Zmes pa opravila 1.20 h telovadbe-hitra hoja.....zvečer pa še na kolo-za zdravo telouser posted image

LP

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu svoja)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: POGUMNE....8.dan (S)
8.4.2006 17:18:43   
Margareta
Jaz bom šla tudi na kolo, če ne bom na kavču obležala. user posted image

Sem ravno iz trgovine - sem šla po ananas in redkvice. Drugače imam pa danes v planu gledat film Razsodnost in rahločutnost pa ananas zraven glodat.

_____________________________

http://www.ednevnik.si/?w=Margareta

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: POGUMNE....8.dan (S)
8.4.2006 21:16:00   
dix
Jaz sem pa danes bolj ubogo jedla. za zajtr 2 kivija, za kosilo 3/8 melone in za malico eno hruško okoli 17 ure in s tem sem zaključila. Usta imam čist izsušena od lakote čeprav želodec pa nič kaj ne prosi user posted image

Pa tudi sedež od kolesa sem segrevala dobre pol ure z malim zadaj (in to po takem terenu da mi je na trenutke hudo bilo user posted image )

< Sporočilo je popravil dix -- 8.4.2006 21:20:30 >

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?