|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   POPUSTI
28.8.2007 14:46:06   
karmyka
Zanima me če mogoče veste če so mamice dvojčkov deležne prej in potem kakršnih koli popustov pri nakupih ali pri čem drugem.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: POPUSTI
28.8.2007 15:07:10   
Shana banana
Popusti? Moja teta ima dvojčici, pa mislim, da še ni naletela nanje. Pa tudi jaz sem zanjo že iskala, pa nikjer ne najdem nič. So pa vsake toliko časa kakšne akcije; vam da jo je imel Tuš. Aha, razen trgovina ALooo otroška moda ima ima 105 stalen popust pri nakupu za dvojčke. Ne vem pa kakšne so tam cene na splošno.

_____________________________

[img]http://www.youngnutrition.net/member/tickers/84587/ticker7.png[/img]

(odgovor članu karmyka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: POPUSTI
29.8.2007 8:38:11   
masna
Jaz vem edino da ima trgovina Popek popust za nosečnice z dvojčki. Mislim da 10%.

Kje pa je ta trgovina ALoo ?

(odgovor članu Shana banana)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: POPUSTI
29.8.2007 12:34:17   
ANDREJA 75
ALOO je trgovina v Domžalah in mislim da je tudi v Ljubljani to je trgovina z otroškimi cunjami OSHOSH IN KANZ so pa cene kar navite jaz sem obema za poleti kupila kavbojke na naramnice in ene so bile cc.25 e drago!!! jaz raje kupujem v H&M (CENOVNO VELIKO BOLJ UGODNO) SPLOH ČE IMAŠ 4 OTROČKE!!!

_____________________________

16.05.2007 sta se nam pridružila MAJ IN GAL!!!!

(odgovor članu masna)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: POPUSTI
29.8.2007 21:17:58   
Jesica
Hrana v Kolinski!

(odgovor članu ANDREJA 75)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: POPUSTI
30.8.2007 8:15:51   
trinityslo
Milupina kartica za popust pride prav če slučajno potem uporabljate aptamil, alp aza njihove mlečne kašice

(odgovor članu Jesica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: POPUSTI
17.9.2007 12:51:05   
ella79
Jaz sem tole našla:
http://www.tus.si/index.php?NivoId=530
Zagotovo lepa gesta, pa še prav vam bo prišla.

(odgovor članu trinityslo)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: POPUSTI
17.9.2007 22:17:04   
nektarina
user posted image user posted image Sem ena od tistih srečnic , ki jih je Tuš in Pampers obdaril s pleničkami in se jim lepo zahvaljujem za pomoč... prav tako Kolinski  za popust pri adaptiranem mleku.

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: POPUSTI
1.1.2008 19:27:03   
sasi13
živjo, nektarina? mene pa zanima če si mogla kam pisat da si rodila dvojčke in kakšni so pogoji da lahko dobiš plenice oz. kdo ima prednost?

Hvala za odgovor, lp

(odgovor članu nektarina)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: POPUSTI
1.1.2008 20:22:33   
nektarina
LP. Menda poleti  je imel Tuš akcijo  in je vsaki od porodnišnic poslal obrazec,kateri je bil namenjem  zadnjim  3  mamicam , katere so rodile dvojčke. Vem  za mamice ki so rodile  za mano in  niso prišle v poštev. Zgleda, da imajo to akcijo   vsake toliko. 
LP 

(odgovor članu sasi13)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: POPUSTI
1.1.2008 23:08:47   
mpotocn
Saj ne, da ne privoščim ostalim, ampak..user posted image user posted image
Sem opazila, da so v Tušu talali polletno zalogo plenic zadnje rojenim dvojčkom v juliju v vsaki od slo. porodnišnic (link pri postu od nektarine). In tam, kjer smo mi rodili 31.7., smo bili definitivno zadnji dvojčki do takrat, ko sem zapuščala porodnišnico (manjša porodnišnica), oz.  je ena mamica dvojčke rodila par ur pred mano in to sva bili edini takrat v tej porodnišnici, torej zadnji v juliju.
Jah, bi blo kr fajn...

_____________________________

NAJINE PUNČKE
Manca
Vita in Vesna

(odgovor članu nektarina)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: POPUSTI
2.1.2008 10:15:31   
dodi
Mi tega nismo dobili še nikdar,pa bi nam tudi prišlo prav...so le še trije v plenicahuser posted image

_____________________________

Čiščenje hiše,medtem,ko otroci odraščajo,je podobno kidanju snega,medtem ko sneži...

(odgovor članu mpotocn)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: POPUSTI
2.1.2008 22:57:57   
nektarina
Jaz sem rodila 1.6.2007 in menda sem bila zadnja. Za mano je bila NAVT. Ne vem, če je bila tudi ona deležna te akcije. Vem, da so dobile mamice dvojčkov pred mano( februar).

(odgovor članu dodi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: POPUSTI
3.1.2008 23:50:23   
NAVT
Kje pa! Sicer nisem bila zadnja v juliju. Rodila sem 25., za mano pa je še ena rodila, in sicer 30. Kolikor vem tudi ona ni dobila.

(odgovor članu nektarina)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: POPUSTI
4.1.2008 9:39:08   
emaa
Rodila novembra, naslednji dan tudi ena, nobena od naju ni dobila nič. 

(odgovor članu NAVT)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: POPUSTI
4.1.2008 12:37:37   
nektarina
Pol sem bila v Izoli res jaz ta tretja. V Postojni je dobila ena ,katera je rodila za mano. Ne vem no.

lp

NAVT: kaj ste ozdraveli???  Mi smo dali skoz prehlad in sicer vsi po vrsti.. lp

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: POPUSTI
5.1.2008 23:10:27   
NAVT
Nektarina, se ti bom razpisala raje po mejlu ali zs, da ne menjavam teme. Sicer smo ta hip vsi (skoraj neverjetno) kar zdravi. Ta mali dve sta sicer na antibiotikih, a se nam terapija že izteka

(odgovor članu nektarina)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: POPUSTI
1.4.2008 10:37:33   
MARTINŠČICA
Jaz pa sedaj, ko sem noseča z user posted image user posted image , kamorkoli grem kaj večjega kupovat za obnovo hiše (ploščice, pohištvo ...), vsakega trgovca ali izvajalca del vprašam, kolikšen je popust za dvojčke in se kar raznežijo in dajo med 15 in 19% skonto. Tako da, sem se navadila, da nič jezika ne šparam.

_____________________________

200% MAMI

(odgovor članu NAVT)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: POPUSTI
2.4.2008 22:11:51   
NAVT
user posted image , tako sem jaz dobila popust v Popku. Sem kar zinila, da nosim dva, pa je rekla, da je pri njih 10% za take nosečkice.

(odgovor članu MARTINŠČICA)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: POPUSTI
2.4.2008 22:27:17   
emaa
Ja v Popku sem tudi jaz takrat dobila popust na dvojčke

(odgovor članu NAVT)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: POPUSTI
1.5.2008 14:36:36   
nnn3
tudi jaz sem veliko stvari dobila ceneje oziroma kakšno prav zastojn namreč sem ponosna mamica trojčkov starih 4 mesece in kjer koli sem rekla da imamo 3 so mi marsi katerro stvar podarili.mercator mi je podaril bon v vrednosti 200eurov,dobila sem precej igrač od raznih dobaviteljev,povno oblačil...
samo znajdit se moraš in poslati kakšno prošno naokoli.
kdor jezika špara kruha strada.žal je res tako kaj čmo.
tri sončke oklečt ni kar takouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: POPUSTI
1.5.2008 20:49:07   
dodi
Jaz jih imam 10 za oblečt,obut,nahranit...pa nisem še nič dobila...sicer pa sploh ne vem,kam naj pošljem kako prošnjo...mi kaj predlagaš-lahko tudi na ZS....

_____________________________

Čiščenje hiše,medtem,ko otroci odraščajo,je podobno kidanju snega,medtem ko sneži...

(odgovor članu nnn3)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: POPUSTI
28.6.2008 22:42:55   
katka28
IZVIRNO SPOROČILO: NAVT

user posted image , tako sem jaz dobila popust v Popku. Sem kar zinila, da nosim dva, pa je rekla, da je pri njih 10% za take nosečkice.



In kako vejo, da res nosis dvojcka??

(odgovor članu NAVT)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: POPUSTI
28.6.2008 23:07:59   
NAVT
Pa že verjamejo na besedo. Mene niso terjali da bi pokazala materinsko ali kaj podobnega. Po mojem preberejo iz oči :))

(odgovor članu katka28)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: POPUSTI
15.8.2008 13:21:51   
emaa
V Pikapolonici je 5% popust za dvojčke pri nakupu nad 80, ti ga ne dajo kar sami, ker sva kupila tricikle stali čez 80e pa noben nič rekel. Včeraj pa težila kako nimajo nobenih popustov, pa so pol zbrskale, da obstaja. 

(odgovor članu NAVT)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako dojenček "reče" RAD TE IMAM?
Dojenček rad gleda obraze, maminega pa ima najraje, zato ji nenehno namenja nežne poglede. V bistvu vsakokrat ko dojenče...
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?