|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   POROČNA PRIČA
8.2.2010 15:16:13   
SURF
Bom poročna priča svoji the best frendiciuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Tiste,ki imate izkušnje....
...kaj ste si štele v stroške....?
...kaj to pomeni v protokolu?
...Kakšno darilo....
Vse ,vse me zanimauser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: POROČNA PRIČA
8.2.2010 16:20:32   
vanilla
To je čist odvisno kakšne vrste poroka bo. Oz. kaj nevesta pričakuje od tebe... Ponekod se pričakuje, da priča kupi oreng darilo, ponekod plača fotografa ali snemalca, ponekod kupi torto, ... pač različno.

Jaz sem imela za pričo svojo najboljšo prijateljico in sem ji vnaprej povedala, da ne želim, da mi mora ne vem kaj kupovat (ker niti ni bil smisel poroke v tem) in da pač želim, da je tisti dan ob meni.
Potem je pač dala denar in kupila eno krasno vazo in vse skupaj lepo aranžirala.
Med samo poroko pa je bila pač ves čas ob meni, skrbela za koordinacijo ljudi, da so se znali postavit tam kot je blo treba... .Skrbela za odnašanje daril, skrbela zame in za moj šopek (mi ga je prijela tam ko je blo treba - ko sem se podpisovala, ko sva z možem natikala prstane, itd.). Poskrbela je tudi, da je torta prišla iz slaščičarne do restavracije, kjer smo imeli fešto...
V glavnem, za take "protokolne" stvari je bla pač tam, da nisem jaz mela vsega ves čas v glavi.

Za darilo najbolje, da jo vprašaš... da vidiš, kaj sploh pričakuje.
Protokol - enako. Probajta skupaj vnaprej doreči malenkosti in se zmenita, za kaj boš ti poskrbela na sami poroki.

(odgovor članu SURF)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: POROČNA PRIČA
8.2.2010 20:06:28   
mama_milchy
Jaz sem imela tudi svojo naj prijateljco za pororčno pričo; z mano je tekala naokoli, ko sem urejala podrobnosti kot so konfeti, čevlji, pa recimo za obleko; bila je z mano že preden so svati prišli, mi pomagala obleko spravit gor, pa make up mi uredila; na pororki je bla ob meni, ko je blo treba šopek držat.

Glede darila; pa je kupila poročne prstane in potem sta s fantom dodala še nekaj tolarčkov in tako lepo uro v obliki srca ter nekaj peciva je spekla; vendar za tolarčke in pecivo se nisva zmenle

(odgovor članu vanilla)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: POROČNA PRIČA
9.2.2010 15:17:00   
Čebel@
meni je bila tudi kolegica za pričo....darila ni bilo ker sva se zmenili tako(bila je bolj na švoh z denarjem,pa tudi meni ni najpomembnejša stvar darilo).....pred poroko je hodila z mano je na pomerjanje obleke,ker samo poroko sem sama organizirala....na poročni dan je bila že pred svati pri meni....je pa morala biti skos ob meni,ker mi je bilo treba 100x obleko popravit(je bila dolga),pa velikokrat šopek prijeti....zmenita se,da ona prej naštima make up za sabo in svoje dokumente,telefon-in imaš ti to v svoji torbici....moja priča je bila konec dneva bolj zmatrana kot jaz,ampak je rekla da ji je bilo v veselje

važno je da se pogovoriš z nevesto kaj vse pričakuje od tebe in na sami poroki ji bodi 100% ob strani.....pa lepo se imejteuser posted image

ps:če te še kaj zanima,veš kje me najdešuser posted image

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: POROČNA PRIČA
17.2.2010 12:30:22   
koala
IZVIRNO SPOROČILO: vanilla

To je čist odvisno kakšne vrste poroka bo. Oz. kaj nevesta pričakuje od tebe... Ponekod se pričakuje, da priča kupi oreng darilo, ponekod plača fotografa ali snemalca, ponekod kupi torto, ... pač različno.

Jaz sem imela za pričo svojo najboljšo prijateljico in sem ji vnaprej povedala, da ne želim, da mi mora ne vem kaj kupovat (ker niti ni bil smisel poroke v tem) in da pač želim, da je tisti dan ob meni.
Potem je pač dala denar in kupila eno krasno vazo in vse skupaj lepo aranžirala.
Med samo poroko pa je bila pač ves čas ob meni, skrbela za koordinacijo ljudi, da so se znali postavit tam kot je blo treba... .Skrbela za odnašanje daril, skrbela zame in za moj šopek (mi ga je prijela tam ko je blo treba - ko sem se podpisovala, ko sva z možem natikala prstane, itd.). Poskrbela je tudi, da je torta prišla iz slaščičarne do restavracije, kjer smo imeli fešto...
V glavnem, za take "protokolne" stvari je bla pač tam, da nisem jaz mela vsega ves čas v glavi.

Za darilo najbolje, da jo vprašaš... da vidiš, kaj sploh pričakuje.
Protokol - enako. Probajta skupaj vnaprej doreči malenkosti in se zmenita, za kaj boš ti poskrbela na sami poroki.



POdpis, sama nebi mogla napisati bolje!

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu vanilla)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?