|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   POTENJE PO PORODU
23.12.2008 16:55:33   
vaja
Punce,

spomnim se, da sem se tudi po rojstvu prve hčere nekaj časa ponoči (med spanjem) prepotila, pozabila pa sem koliko časa je to trajalo. Zdaj pri drugi je enako, vsako noč se zbudim čisto premočena, tako da se moram preoblečt. Ker že tako lovim spanec me to res zelo moti. Ima še kakšna podobno izkušnjo, koliko časa to traja? Seveda dojim, so vzrok hormoni?

Hvala za odgovor in lep dan, A.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: POTENJE PO PORODU
23.12.2008 17:24:52   
Anonimen
Jaz sem se tako potila cca.3 mesece pa pol.

(odgovor članu vaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: POTENJE PO PORODU
23.12.2008 18:40:16   
vianne
Jaz sem se tudi zelooooo potila. Nekaj neverjetnega ...
Trajalo pa je cca. 6 tednov.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: POTENJE PO PORODU
23.12.2008 20:36:07   
Naja31
Zdaj po drugem porodu je trajalo cca. 6mesecev.

(odgovor članu vianne)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: POTENJE PO PORODU
23.12.2008 20:36:49   
moyca
user posted image a to je torej povezano z porodomuser posted image
jaz sem zdaj 5 tednov po porodu in sem čisto prepotena vsako nočuser posted image

< Sporočilo je popravil moyca -- 23.12.2008 20:37:02 >

(odgovor članu vianne)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: POTENJE PO PORODU
24.12.2008 8:45:26   
skuštrana
Ja, to so hormoni..Grrr, ko se tega spomnim, jaz sem imela občutek da smrdim kot najbolj smrdljiv štumf user posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu moyca)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: POTENJE PO PORODU
24.12.2008 11:22:32   
andrejkam
Kak mesec je blo tud pri meni tako, po dvakrat na noč sem se preoblačila

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: POTENJE PO PORODU
24.12.2008 15:54:41   
t*e*j*k*a
Jaz sem se tudi zelo potila, pa ne samo ponoči, tudi podnevi. Če sem šla iz enega konca hiše na drugega(pa nimamo tako velike hišeuser posted image ) sem bila čist mokra. Mi je šlo že prov na živce, ampak je na srečo minilo. 

(odgovor članu andrejkam)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: POTENJE PO PORODU
25.12.2008 9:19:59   
ANIME
mene pa zanima ta grozen vonj ... jaz sem se že nehala tako grozno potit (je pa še vedno več kot prej).
Problem imam pa z vonjem, saj se že takoj po tuširanju zavoham ... drugače za preprečevanje vonja sem prej uporabljala kristal, sedaj pa pogori na celi črti ...

najbolj groza mi je, ko grem v trgovino (ko imam čez še jakno, notri je pa vroče) ... mi je kar zoprno hodit mimo ljudi, ker se vonjam


_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

(odgovor članu t*e*j*k*a)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: POTENJE PO PORODU
26.12.2008 11:15:21   
vaja
pri meni ni vonja, samo mokra sem vsa! Upam, da čimprej mine.

(odgovor članu ANIME)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: POTENJE PO PORODU
26.12.2008 11:20:30   
Petr_a
Po nobenemu porodu nisem imela takšnih težavuser posted image

(odgovor članu vaja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: POTENJE PO PORODU
28.12.2008 17:51:26   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: Petr_a

Po nobenemu porodu nisem imela takšnih težavuser posted image


lahko si srečna, ker si med redkimi. Jaz še zdaj imam vročinske vale kot da bi bila v menopavzi user posted image .

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu Petr_a)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: POTENJE PO PORODU
29.12.2008 14:11:10   
tiamia
Jooj, ko se spomnim kako sem bila vsak dan prepotena, se mi je zdelo da na kilometer smrdim, trajalo je kakih 6 m. Katastrofa! Zdaj je o.k.user posted image

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: POTENJE PO PORODU
30.12.2008 15:39:52   
Bethany
O, kako olajšanje. Js sem tudi ponoči čist prepotena, pa mi ni bilo jasno zakaj. Vidim, da nisem edina. user posted image je pa zelo neprijetno, pižamo menjujem na par dni, ko se zjutraj zbudim, obvezno pod tuš, pa se zvečer pred spanjem tudi stuširam, zjutraj sem pa taka, kot da bi nevem koliko prelaufala. user posted image

A uporabljate kakšne deodorante? Jaz, ko sem doma, ne in me ful moti vonj "švica". Ampak pravijo, da bi naj čim manj deodorantov uporabljale, da ne zmede otročka, ko je navajen na vonj kože.... user posted image Neki nežnega bi rada našla, da bi preprečevalo potenje in bilo brez vonja.

(odgovor članu tiamia)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: POTENJE PO PORODU
30.12.2008 16:46:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Bethany

O, kako olajšanje. Js sem tudi ponoči čist prepotena, pa mi ni bilo jasno zakaj. Vidim, da nisem edina. user posted image je pa zelo neprijetno, pižamo menjujem na par dni, ko se zjutraj zbudim, obvezno pod tuš, pa se zvečer pred spanjem tudi stuširam, zjutraj sem pa taka, kot da bi nevem koliko prelaufala. user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image ja, ampak da bi spala pa brez pižame, te pa zebe. Pol pa tekom noči zašvicaš.user posted image Od vrata do pasu vse mokro, posteljnina pa tud prav nagravžno smrdi.user posted image Hvala bogu je za mano ta "menopavza".user posted image

A uporabljate kakšne deodorante? Jaz, ko sem doma, ne in me ful moti vonj "švica". Ampak pravijo, da bi naj čim manj deodorantov uporabljale, da ne zmede otročka, ko je navajen na vonj kože.... user posted image Neki nežnega bi rada našla, da bi preprečevalo potenje in bilo brez vonja.

Poskusi deodorant sensitive, mogoče Fa deo roll on. Men je vsaj malo oblažilo. Hvala bogu je blo glih poletje, da sem bla vsaj v kratkih rokavih lahko.

(odgovor članu Bethany)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: POTENJE PO PORODU
31.12.2008 21:05:45   
Majuska
Naš pobič je star skoraj 5 mesecev in jaz se še vedno potim ponoči. Bi rekla, da so to še vedno hormoni, ker je tudi nekaj drugih dejavnikov povezanih s tem.

_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: POTENJE PO PORODU
31.12.2008 21:41:28   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: Bethany
Neki nežnega bi rada našla, da bi preprečevalo potenje in bilo brez vonja.


Nivea ima tudi enega "sensitive", ki je brez alkohola in brez vonja - jaz ga rada uporabljam za k parfumu, ker ni fajn če imaš deodorant močnega vonja, potem še pa parfum, ki je čist drugega vonja in se to meša.

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: POTENJE PO PORODU
19.1.2009 20:44:47   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Ja, to so hormoni..Grrr, ko se tega spomnim, jaz sem imela občutek da smrdim kot najbolj smrdljiv štumf user posted image


user posted image user posted image user posted image

Jaz isto. Ponoči se sicer več ne potim, čez dan pa, ne sicer vsak dan. In kljub vsakodnevnemu tuširanju in uporabi deodoanta, včasih tako nagravžno smrdim, sama sebe voham. V P sem bila pa non-stop vsa prešvicana.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: POTENJE PO PORODU
26.1.2009 1:08:31   
Anais Nin

Jaz sem se zbujala ponoči zaradi tega, ker sem dobesedno ležala na mokrem. Švicala sem kot konj - ene 4 mesece

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: POTENJE PO PORODU
26.1.2009 9:35:34   
arabela*
jaz tudi,ampak ne samo ponoči,tudi čez dan me je oblivalo.Zdaj je boljše.Hormoni so zato krivi,ponavadi se v roku treh mescev normalizirauser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu vaja)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: POTENJE PO PORODU
29.1.2009 15:14:04   
Foxina
IZVIRNO SPOROČILO: botrca

lahko si srečna, ker si med redkimi. Jaz še zdaj imam vročinske vale kot da bi bila v menopavzi user posted image .


jst tudi...povej, a se zraven tud kej treseš? tko k bi te zeblo?

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: POTENJE PO PORODU
12.4.2009 23:06:01   
slovenka
U, potem je bilo pri meni še fajn - sem se v porodnišnici ful potila, kar teklo je z mene, tako da nisem bila najbolj navdušena nad kakšnimi malo bolj oddaljenimi obiski user posted image Ampak to je res bilo tam 3 dni, kasneje se ne spomnim, da bi bilo tako hudo. Jaz mislim, da sem se zaradi dojenja... oziroma samega poroda, ko je bilo fertik nosečnosti in je šla vsa voda ven. Res sem se ful lažja počutila že takoj po porodu, (razen ziz user posted image ). Pupe, najboljše, da si mislite, kako s tem hujšate. Eni hodijo v savne, ve pa kar ob bebi user posted image

_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu Foxina)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: POTENJE PO PORODU
17.6.2009 21:55:51   
lenček
Ojla,
jaz sem se noooro potila nekje do konca čišče, dobrih 5 tednov. Začelo se je že v porodnišnici. Oblil me je pot, ponavadi sem bila pod prsmi čisto mokra, pol so mi pa sestre težile, ko sem vsa šivana skakala po hodniku sredi noči kot mesečnik, če sem zvonila, pa so tako prirjule, da so vse zbudile. Aja, zvonila sem, ker je bila srajica za ožet, mene je pa treslo od mraza. Doma sem imela kar pri postelji en kup majic, porabila sem ene 3 vsako noc, pa liter vode zraven. Ne skrbi, kar naenkrat mine ;)

(odgovor članu vaja)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: POTENJE PO PORODU
11.7.2009 12:24:49   
bjondi
Tud jaz se nenormalno potim pa smrdi takoo da je za znoret-ma v lajfu nisem po švicanju zasmrdela...zdej pa je obup...uporabljam pa kristal za pod pazduho ,ki je brez vonja...

(odgovor članu lenček)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: POTENJE PO PORODU
22.7.2009 15:20:27   
Mala_princeska
Jaz se tudi potim kot slon, pa noge so mi začele smrdet od potenja - pa mi drugače nikoli niso pretirano user posted image user posted image .

_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu bjondi)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Prvi mesec z dojenčkom: Zakaj je začel tol...
Dojenček, ki je bil prej »priden« in je jokal v mejah normale in predvsem, kadar je kaj potreboval, nenadoma dobi neutol...
Zgodbe malih junakov: Roditi bi se morala ...
photo
7. 11. 2019, ob 9.34 se je rodila naša Klara, v 25. tednu nosečnosti, težka 730g in velika 34cm. Teh podatkov si nisem m...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?