|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   PROSIM POMAGAJTE MI !!!!!!!!!!!!!!!
30.10.2005 22:36:07   
SANČI*
ŽIVJO!
DANES SEM BILA NA UZ PO STIMULACIJI Z INJEKCIJAMI JE 8 DAN CIKLUSA PA MI JE G REKLA DA JE SAM EN FOLIKEL VELIK17,5 IN DA JE OB JAJČNIKU. KAJ TO POMENI DALA MI JE TUDI STOP INJEKCIJO.
SEM BLA PRVIČ PA NIČ KAJ NE VEM.
REKLA JE NAJ ZDAJ PRIDEN TELIVADIM DOMA 3 DNI.
A JE KTERI ŽE TO USPELO.
BILA SEM ŽE NA LAPORO PA HSG PA HISTERO PA JE VSE OK. MOJ IMA PA TUD SPERMIOGRAME SKOZ KI SO OK.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: PROSIM POMAGAJTE MI !!!!!!!!!!!!!!!
31.10.2005 9:01:11   
PBJ
Že iz besede lahko razbereš, da injekcija za razpok povzroči umeten razpok folikla in tako pride do ovulacije. Nič ni narobe, če je samo en folikel,kljub stimulaciji z injekcijami. Za 8. dan ciklusa je njegova velikost pravšnja.En cikus je samo en folikel, naslednji dva ...to je čisto različno. Važno je, da je v foliklu tudi jajčece, ki dozori.
Folikel poči nekje pri velikosti 2 cm, tako da zdaj res pridnouser posted image .

Jaz sem hodila šest ciklusov na spremljenje rasti foliklov in na te injekcije, pa ni bilo nič, ampak pri meni jo šlo še za druge G težave.
Napisala si, da je pri tebi HSG pokazal, da je vse OK, zato kar POGUMNO...

lpuser posted image

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu SANČI*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: PROSIM POMAGAJTE MI !!!!!!!!!!!!!!!
31.10.2005 9:03:31   
PBJ
Sem se zdaj spomnila, da je moji svakinji usepelo na ta način - tretji ciklus z injekcijo za razpok in domačo nalogouser posted image .

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu SANČI*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: PROSIM POMAGAJTE MI !!!!!!!!!!!!!!!
31.10.2005 9:15:44   
Anonimen
Sanci, veselo na delo in srecno!!! user posted image

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu PBJ)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Kaj način spanja v postelji pove o partner...
photo
Spita s partnerjem/-ko tesno drug ob drugem ali vsak na svoji strani postelje? Spita v 'stoličko/žličko' ali s hrbtom dr...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?