|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   PROSIM VAS ZA HITRO POMOČ
25.1.2005 21:00:05   
tajara
Prosila vas bi če mi lahko poveste, če bi vedle kaj se dogaja z mojim Majčkom.
Včeraj je dobil vročino 38 in zvečer je bruhni vso mleko, ki ga je pojedel. Najprej sem mislila, da je vzrok, ker sem mu prej dala sirup za zbijanje vročine, nato pa je šele jedel. Čez dan je bil zelo živahen, veliko je jedel, nič ni sitnaril, ko pa se je bližal večer je začel sitnariti. Tudi danes mi je v loku bruhnil vso mleko. Mislila sem da so zobki, zato ga nisem peljala k zdravniku, zdaj pa nisem več tako prepričana. Bojim se da je zbolel. Zdaj sem tako jezna sama nase! Zdajle spi, vendar mu je vročina narastla. Kaj naj naredim? Tok me je strah, danes sigurno nebom nč spala.

Hvala za vaše nasvete.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   PROSIM VAS ZA HITRO POMOČ
25.1.2005 21:01:42   
KIRA
bruhanje in temperatura = verjetno viroza. jaz bi šla k zdravniku z njim, za vsak slučaj.
upam pa, da ni nič takega. LP:rozica:

(odgovor članu tajara)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   PROSIM VAS ZA HITRO POMOČ
25.1.2005 21:01:59   
tajara
Joj, pozabla sem napisati, da nič ne kašlja niti nima zamašenga noska.

(odgovor članu tajara)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   PROSIM VAS ZA HITRO POMOČ
25.1.2005 21:05:09   
ZARA
oj...
Jst bi poklicala pediatra,al pa bi detka k dezurnemu peljala...ker ce bruha...

(odgovor članu tajara)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   PROSIM VAS ZA HITRO POMOČ
25.1.2005 21:19:49   
Palčica
Zara ima prav.Pokliči dežurnega zdravnika in mu razloži.Če ne drugega,boš mirna.

Palčica

(odgovor članu tajara)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
25.1.2005 21:22:20   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tajara)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   PROSIM VAS ZA HITRO POMOČ
25.1.2005 22:21:26   
daša
Jaz tudi ne bi k zdravniku ponoč hodila, pa še ne veš če je sploh kak "pameten" dužuren. Naš je imel teden dni nazaj tudi virozo (najprej vročina, nato nosek pa kašljanje) in je tudi nekajkrat mleko bruhnil nazaj. Mi ni takoj "kapnilo", pa mi je mami potem rekla, da jim mleko "težo" naredi. Tako da mu par dni rajši ne dajaj mleka zvečer, naj pije čajček, mu bo bolj koristil. Smo pa mi stari eno leto(za orentacijo). Pazi pa pri vročini, če bi šla čez 38,5 mu daj svečko, po eni uri preveri, če je vročina pada, če ni, daš še eno svečko, ker očitno ni "prijela". Potem pa 6 ur nič več (če vročina še vedno ne pade in je visoka ga je treba ohladit v vodi).

(odgovor članu tajara)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   PROSIM VAS ZA HITRO POMOČ
26.1.2005 7:12:33   
Trebnje
Na tvojem mestu bi šla k zdravniku.

(odgovor članu tajara)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
26.1.2005 17:57:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tajara)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?