|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   PROSTORI ZA PIKNIK V LJ in OKOLICI
10.8.2005 10:04:55   
mojotrok
Poznate primerne piknik prostore za organiziranje rd zabav za 6 letnike v Lj in/ali okolici? Pod primerno me zuli predvsem: varno, po moznosti z igrali, streho v primeru slabsega vremena, morda celo s sanitarijami... Skratka nekaj preverjenega in uporabnega, po moznosti cenovno znosnega (organizacija hrane in pijace v lastni reziji).

Hvala, vsaka ideja mi bo v veliko pomoc,

soncen in prijeten dan zelim.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   PROSTORI ZA PIKNIK V LJ in OKOLICI
10.8.2005 12:18:10   
Anonimen
Mi smo enkrat bili v Dragočajni (s službo) in je bilo v redu. Sicer se ne spomnim igral za otroke, moćno pa vseeno, da so. Poglej si in vprašaj. Odpri tudi prospekt, tam prav piše, da imajo prostor za piknike z brunarico, ki jo lahko najameš.
http://www.dm-campsmlednik.si/

(odgovor članu mojotrok)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   PROSTORI ZA PIKNIK V LJ in OKOLICI
14.8.2005 17:53:28   
petra.horzi
mi smo mel s fermo od dragega piknik v mostecu
fuul je igral-tobogani, gugalnice, plezala...
men je blo zlo všeč,
tam je ena hiša, v kateri maš wc-je, pa lohk sami pomoje pečete kej al pa kej tazga
takrat smo mi tud zuni pekl, da se pa pomoje tud tm kej zment za hrano
najbolš bi blo enkrat it tja, pa mal vprašat kako pa kaj
upam da veš kje je to
drugač pa če greš iz šiške proti živalskemu vrtu je na levi strani tud tabla za športni park mostec, pa greš tam levo, pol se pa po gozdu neki časa pelješ, pol pa že vidš igrala pa vse
lp

(odgovor članu mojotrok)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   PROSTORI ZA PIKNIK V LJ in OKOLICI
14.8.2005 19:09:17   
Anonimen
Pomoje je Mostec kr mal tumač :zmeden:

Drugače pa poglej malo po netu. Sicer sem jaz našla bolj lokacije po Gorenjski, ko sem iskala za RR piknik.

Lp,:fis:

(odgovor članu mojotrok)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 idej, v katere muzeje z otrokom
Ker smo radi družinsko aktivni tudi na kulturnem področju, vam v spodnjem članku predstavljamo nekaj muzejev, ki smo jih...
3 pravljični družinski izleti
V članku preverite, kako so videti prekmurske rusalke, kje na Dolenjskem živi povodni mož in kateri mlinar si je na vrat...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?