|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   PRVI avgust
22.7.2008 15:06:54   
db
Živijo odločila sem se da s prvim avgustom začnem hujšati ali se katera pridruži. Sama bom začela po ločevalni dieti.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: PRVI avgust
23.7.2008 7:55:43   
Blejka26
jaz mam ravno na ta dan rojstni dan tko da dvomim da bi mi hujšanje uspelouser posted image tebi pa želim srečouser posted image

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu db)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: PRVI avgust
24.7.2008 22:55:47   
minabo
Jaz se ti pridružim. Katero dieto bom imela, pa še ne vem. Verjetno Montija...Znebiti se moram 10 kg, lahko tudi malo več. Ne bo škodilo.user posted image

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: PRVI avgust
25.7.2008 0:25:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: db

Živijo odločila sem se da s prvim avgustom začnem hujšati ali se katera pridruži. Sama bom začela po ločevalni dieti.



user posted image user posted image user posted image user posted image  Aha ti si tko kot jaz, izbiraš pravi datum.

No ja, tudi jaz se poigravam z mislijo, da bi začela 1. avgusta...user posted image

(odgovor članu db)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: PRVI avgust
29.7.2008 12:21:40   
db
evo jaz grem sigurno na dieto zgubiti pa želim najmanj 10 kg

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: PRVI avgust
29.7.2008 12:39:53   
nena m
jaz tudi. upam, da mi uspe vsaj kakšnih 8 kg.

(odgovor članu db)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: PRVI avgust
29.7.2008 20:30:25   
amaya
Ma jaz kao že nekaj...pa sem šla po Montiju in sem se še zredila...zdej sem pa malo user posted image

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu nena m)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: PRVI avgust
29.7.2008 20:30:57   
amaya
rada bi zgubila pa vsaj 7 kg...kar je več je user posted image

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: PRVI avgust
30.7.2008 9:25:42   
RAKICA1
ojla no se vam še jaz pridružim pri hujšanju čeprav jaz že lep čas hujšam in sem jih zgubila že 17kg rada pa bi še 10kg seveda če mi uspe shujšati no punce kera bi začela v špetek naj sporoči svoje stanje in koliko bi rada zgubila pa nardimo razpredilnico in vsak petek se oglašamo in povemo razultat tako bomo imele vse več volje pri hujšanju in veselja

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: PRVI avgust
30.7.2008 9:55:10   
KIKI****
Eto še mene. Se že kake 14 dni držim. Shujšala sem 2 kg, Tko da sem na dieti manj in bolj zdravo jej "žri".

Kolk bo šlo dol, ko bo super. Bom pa jaz na "dieti" do aprila, ker moram dol spravt kr dost vsaj 25 kg. Mah ja so se kr nabral ti hudič presnetuser posted image

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: PRVI avgust
30.7.2008 10:05:25   
bella02
KIKI, čestitam, da si se odločila hujšat. Upam samo, da ne misliš do aprila držat 90-dnevne, torej jo ponavljat. Sem jo uspešno dala čez, vendar moraš po treh mesecih nehat z strogo dieto in se držat jedilnika le v toliko, da ne mešaš OH, beljakovin, kajti drugače lahko resno ogroziš svoje zdravje. Se da, samo voljo je treba imeti.

Če se te diete držiš, je uspeh zagotovljen. Pa všeč mi je zato, ker telo dobi vse potrebne stvari, le ločeno. Če kdo hujša po tisti, ko ne smeš riža in krompirja, se ju bo ta čez določen čas nažrl, ne le najedel, ker je slovenska kuhinja pač taka.
Jaz se pridružim drugič. V teh dneh namreč pričakujemo . Bo pa potem potrebna spet enkrat 90-dnevna, se zavedam . Veliko uspeha!!!

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: PRVI avgust
30.7.2008 10:45:36   
Zanica
pridružim se tudi jaz, vendar sam že na 3. dnevu ločevalne in verjemite da sem že 1 dober kg dol spravla!!!!!! In počutim se res boljše, ko ne žrem vse kar mi pride pod nos user posted image .

Tako da se bom tudi jaz naslednji petek oglasila.... samo me skrbi jutrišnji dan... ampak tokrat bo šlo nekak čez....

(odgovor članu bella02)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: PRVI avgust
30.7.2008 12:59:48   
Sergia
Evo, se pofočkam še jaz.
Sem že hujšala in izgubila 9 kg sedaj sem imela 2 meseca premora, zdaj pa spet naprej. Moja želja je izgubiti še cca 20 kg.
Tako, da se 1. oglasim. Upam, da nas bo veliko.

(odgovor članu Zanica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: PRVI avgust
30.7.2008 15:32:16   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

ojla no se vam še jaz pridružim pri hujšanju čeprav jaz že lep čas hujšam in sem jih zgubila že 17kg rada pa bi še 10kg seveda če mi uspe shujšati no punce kera bi začela v špetek naj sporoči svoje stanje in koliko bi rada zgubila pa nardimo razpredilnico in vsak petek se oglašamo in povemo razultat tako bomo imele vse več volje pri hujšanju in veselja


a boš ti to porihtala?

OK, alora....moja teža: 67, zaželjena 57......


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: PRVI avgust
30.7.2008 15:38:35   
Zanica
moja teža je pa 94, rada bi "samo" 30 kg dol spravla...user posted image

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: PRVI avgust
30.7.2008 18:49:34   
janjja
Jaz priporočam Montija (zdaj) in ne 90 dnevne(pred tremi leti), bila na obeh in le po Montiju ti uspe težo obdržati. Res pa je da ti Monti spremeni prehranjevalne navade in sedaj nebi niti v sanjah dala v usta nekatere hrane ki se mi je prej zdela samoumnevna.

Drugače pa še nekaj pomaga - telesna vadba.
Naj povem da sem včasih sama sovražila tek in mi je šlo na bruhanje ko sem pomisla da bi jaz mogla teči. Zdaj pa to že počnem nekaj mesecev po kak kilometer ali dva zvečer in počutim se čudovito, kilogrami pa se tudi topijo oz. telo se spreminja. Pa naj povem še to da nisem bistveno shujšala le 8kg v pol leta ampak počutim se veliko bolje.

(odgovor članu Zanica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: PRVI avgust
31.7.2008 9:30:16   
RAKICA1
TABELA

ime   žel.iz.teža  izgubljena teža
 
31.7                   1.8
 
rakica1 10kg
71,90kg
 
amaya   10kg
67.00kg
 
zanica    30kg
94,00kg
 
db          10kg
 
 
nenam     8kg
 
 
kiki  
 

sergeja  20kg 



DEJTE PREGLEDAT TO TABELO,PA  ČE KAJ NI VREDU PA  SPOROČITE
 

IZVIRNO SPOROČILO
 
LEPO PROSIM DA ŠE OSTALE SPOROČITE KOLIKO IMATE KG DA LAHKO DOPIŠEM
 
VELIKO SREČE PRI HUJŠANJU IN VOLJE

(odgovor članu janjja)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: PRVI avgust
31.7.2008 11:50:07   
Solzice
....

_____________________________

Čas je dober do nas.
Vedno nam vrne to, kar smo izgubili - preko modrosti in spominov.
( D.Steel )

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: PRVI avgust
31.7.2008 11:52:10   
minabo
Mene si spustila...
Torej:
Minabo 70 kg, 10kg dol

(odgovor članu Solzice)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: PRVI avgust
31.7.2008 12:14:36   
nena m
Jaz imam 74 kg.

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: PRVI avgust
31.7.2008 19:03:15   
RAKICA1
IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

TABELA

ime   žel.iz.teža  izgubljena teža
 
31.7                   1.8
 
rakica1 10kg
71,90kg
 
amaya   10kg
67.00kg
 
zanica    30kg
94,00kg
 
db          10kg
 
 
nena m    8kg
74kg 
 
kiki  
 

sergeja  20kg 


minabo  10kg
70kg



DEJTE PREGLEDAT TO TABELO,PA  ČE KAJ NI VREDU PA  SPOROČITE
 

IZVIRNO SPOROČILO
 
LEPO PROSIM DA ŠE OSTALE SPOROČITE KOLIKO IMATE KG DA LAHKO DOPIŠEM
 
solzica če bi rada bila v tabeli prosim da sporočiš jutri stanje in te bom vpisala v tabelo
 
JUTRI SE VAGAMO TAKO DA PROSIM ZA STANJE DA SPOROČITE SVOJE LEP POZDRAV

 
VELIKO SREČE PRI HUJŠANJU IN VOLJE

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: PRVI avgust
31.7.2008 23:45:29   
petrinja
evoooo šeee meneeeeuser posted image .

znebiti se moram še tiste prednosečniške teže ( pa saj veste, se preseliš na svoje, ješ pred tv,in voila + 10kguser posted image ), no potem sem se pa še v nosečnosti zredila za 30 kil, ki pa sem jih uspešno že dol sklatila, tako da me sedaj čaka, da pridem zopet na 60 kilc.

to pomeni -14 kil.

stanje sedaj: 74 kg

stanje potem: 60 kg

čeprav imam idejo, da je dobro tudi meriti obsege, saj če se še malo ukvarjaš s športom, ti kile ne grejo nič kaj dol, saj maščobo nadomestijo mišice, ki so težje.

jutri pa v nove dogodivščineuser posted image user posted image user posted image



_____________________________

ko me Matevžek pogleda v oči in se nasmeje, se moje srce stopi...

27.4.2007

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: PRVI avgust
1.8.2008 7:59:10   
RAKICA1
jutro vsem skupaj najprej vas postrežem z dišečouser posted image user posted image  kavico
no danes je vaganje jaz sem veselauser posted image user posted image zelo zato ker sem zgubila -0,70dek in novo stanje je 71,20kguser posted image user posted image  no upam da se pri vas tudi pozna in da ste kaj zgubile držim pesti za vse lep dan vsem skupaj

 petrinja ja vem dobr kako je ko sam enkrat živiš pa po nosečnosti posebaj ko se zrediš jaz tudi bi rada prišla na prejšnjo težo zato pa toliko vstrajam user posted image user posted image user posted image pri hujšanju sam velik volje in veselja ti želim kot vsem ostalim user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu petrinja)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   [Brisano sporočilo]
1.8.2008 8:31:50   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu RAKICA1)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: PRVI avgust
1.8.2008 8:49:28   
pi
Tudi jaz se vam bom pridružila.
Prosim če me napišeš zraven. -7 kg

Želim vam čim manj kilogramov.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?