|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pa naj mi že nekdo pove....
22.2.2010 13:04:57   
Abbey
ali naj hujšam z ločevalno, montinjakom, manj žri, ne jej po šesti, ne jej nič, jej samo do petih, jajčno, sadno, mesno, katero dieto za hudiča naj izberem, da bo kaj zalegla pa da ne bo pretrd oreh zame (sem bolj šibka kar se diet tiče, blazno hitro popustim)

S katero ste bile pa ve najbolj zadovoljne pa da ste seveda še shujšale po njej. Ene se bo treba resno lotit pred poletjem pa ne vem katere user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pa naj mi že nekdo pove....
22.2.2010 13:15:09   
kajajaka
abbey imam isti problem...user posted image

ampak veš... VSE naštete diete delujejo, če imaš voljo in se jih držiš...

Tako pa smo šibke, popustimo, grešimo, premalo se gibamo in to je to...

(odgovor članu Abbey)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pa naj mi že nekdo pove....
22.2.2010 13:16:14   
kristinaj
jaz sem par let nazaj delala ločevalno,ki sem si jo malce priredila tako, da sem jedla vsak dan vse, škrob sem imela za oh in sem dan začela s sadjem, monoobroki (samo eno vrsto sadja hkrati) na cca 2 uri.. potem kosilo je bilo iz oh in za večerjo beljakovine.... jedla sem kadar sem bila lačna, nisem gledala na uro, tako da sem tudi ob 22 jedla sladoled če sem ga želela..

2x tedensko aerobika ... v slabem letu dni 10 kg dol s tem, da sem se tega prehranjevanja držala tudi kasneje... z manjšimi kršitvami.. potem sem pa zanosila

in sedaj sem spet ubrala isto taktiko... začela sem z januarjem in upam, da do poletja dam dol še 5 kg, tako da mi jih ostane še enih 5 ...

kar se boš odločila se boš odločila, mi ti lahko samo svetujemo... diete na hitro odpiši... spremeniti moraš način prehranjevanja ki traja

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu Abbey)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pa naj mi že nekdo pove....
22.2.2010 13:18:57   
baguSka
katero dieto za hudiča naj izberem, da bo kaj zalegla


samo en nacin je! spremeni nacin prehranjevanja!!user posted image z dieto itak nic ne nardis...

(odgovor članu Abbey)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pa naj mi že nekdo pove....
22.2.2010 13:20:59   
baguSka
S katero ste bile pa ve najbolj zadovoljne pa da ste seveda še shujšale po njej. Ene se bo treba resno lotit pred poletjem pa ne vem katere user posted image


Draga Abbey... ce nisi v glavi prepricana da si zelis shujst, pol sploh ne zacni nobene diete!! Ker nima smisla... ce si zelis imet 'normalno' postavo in nikoli vec nobene diete probat (tud sama pravis da ni zate), potem je vse kar moras naredit to, da spremenis svoj nacin prehranjevanja za vedno!!user posted image

(odgovor članu Abbey)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pa naj mi že nekdo pove....
22.2.2010 13:21:17   
orka
sama sem po drugi nosečnosti z ločevalno v 90-ih dneh izgubila 20 kg...pred dobrim letom sem tretjič rodila in sem se sedaj odločila za prehrano brez OH (brez kruha,makaronov riža, krompirja...v bistvu samo meso zelenjava in sadje) in gre fino dol,samo kaj ko se za vikende pri nas peče in ponavadi veliko ostaja in se prekršujem...a zdej nič več,ne bomo več pekli,dokler se ne vzamem v red....pa seveda veliko miganja zraven

_____________________________

Radi se imejte in se veliko smejte

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pa naj mi že nekdo pove....
22.2.2010 13:31:21   
pety78
samo kaj ko se za vikende pri nas peče in ponavadi veliko ostaja in se prekršujem


Evo, pri nas je isto. Od pusta sem naredila že parkrat krofe, beljaki ostanejo, zato naredim indijančke, včeraj zvečer dobimo obisk, indijančkov je premalo, da bi jih postregla (no, saj sem jih), ampak sem naredila še marmorni kolač, ki ga danes pridno papcam, ker je ful dober. Pa kar pekla bi in pekla...user posted image user posted image user posted image

Bo treba vsak večer tečt. Takrat pa tudi teka po teku več nimam. user posted image

_____________________________



(odgovor članu orka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pa naj mi že nekdo pove....
22.2.2010 13:32:17   
baguSka
jst ravno zarad tega ne pecem.. user posted image user posted image

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pa naj mi že nekdo pove....
22.2.2010 13:35:38   
mika
tI BOM JAZ POVEDALAuser posted image ..ups črke

pozabi na diete. Vse kar moraš nardit, je to, da nehaš jest, ko nisi več lačna. Okrog sebe gledam ženske, ki bi rade shujšale, pa ne nehajo jest dokler se ne prežrejo. 'mmm tako je dobro, da bom še jedla' Drugi dan pa postuser posted image . A ni bolje vsak dan jest, kar imaš rad, ampak do te meje, ko veš, da nisi več lačna? brez stradanja, brez mučenja Na ta način ne boš hitro shujšala, ampak počasi.


(odgovor članu Abbey)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pa naj mi že nekdo pove....
22.2.2010 13:38:25   
baguSka
tI BOM JAZ POVEDALA


ce pa Mika rece, se moras pa drzat tega!!user posted image

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pa naj mi že nekdo pove....
22.2.2010 13:44:12   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

tI BOM JAZ POVEDALA


ce pa Mika rece, se moras pa drzat tega!!user posted image



Ja kaj pa mislišuser posted image ...sem tak primerek, sicer že po naravi. Ko sem sita, pa če mi ostane tiny mini košček na krožniku, ga ne morem pojest. Če bi me kdo prisilil, bi bruhnila.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Pa naj mi že nekdo pove....
22.2.2010 13:45:15   
2violina
IZVIRNO SPOROČILO: Abbey

ali naj hujšam z ločevalno, montinjakom, manj žri, ne jej po šesti, ne jej nič, jej samo do petih, jajčno, sadno, mesno, katero dieto za hudiča naj izberem, da bo kaj zalegla pa da ne bo pretrd oreh zame (sem bolj šibka kar se diet tiče, blazno hitro popustim)

S katero ste bile pa ve najbolj zadovoljne pa da ste seveda še shujšale po njej. Ene se bo treba resno lotit pred poletjem pa ne vem katere user posted image


Evo sem na ločevalni, se mi ne zdi pretežka. Kg gredo na začetku hitro dol, nato počasneje.

Ti pa nobena dieta ne bo pomagala v kolikor ne boš spremenila način življenja. Sama to počnem v tem času in se pripravljam, da na ta način nadaljujem. Sem tudi veliko bolj hizično aktivna in čedalje man zadihana.

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu Abbey)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Pa naj mi že nekdo pove....
22.2.2010 14:05:12   
puncica
jaz sem edino za šport, pa lahk požreš kar češ  user posted image

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Abbey)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Pa naj mi že nekdo pove....
22.2.2010 14:08:46   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: mika

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

tI BOM JAZ POVEDALA


ce pa Mika rece, se moras pa drzat tega!!user posted image



Ja kaj pa mislišuser posted image ...sem tak primerek, sicer že po naravi. Ko sem sita, pa če mi ostane tiny mini košček na krožniku, ga ne morem pojest. Če bi me kdo prisilil, bi bruhnila.


tO se mi zdi super refleks in naša uš ga ima...na krožniku pusti všasih en špaget ali njok..in zraven komentira " saj mi ni potrebno pojest, kajne, če ne morem , ne morem , ker sem sit. In če sem sit ne morem pojest..." Jaz ga tako učim, ker bi rada da mu to ostane (občutek sitosti) samo kaj , ko je mož in nonoti ravno kontra..pa daj pojej še ta kos user posted image


_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Pa naj mi že nekdo pove....
22.2.2010 14:24:06   
Abbey
hvala za vzpodbudne besede, ko vas berem, se zdi tako lahko...ko pa jaz hujšam pa vsi dobri nameni nekam izginejo user posted image

Ampak imate prav in ste mi dale mislit, verjetno je res treba spremeniti način prehrane, ker že ko pomislim na besedo dieta ratam ful živčna in iščem tisoč razlogov da mi jo ni treba začeti ali pa jo hitro opustim.

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Pa naj mi že nekdo pove....
22.2.2010 14:58:22   
baguSka
ko pa jaz hujšam pa vsi dobri nameni nekam izginejo user posted image


lej... dokler bos v glavi mela besedico 'hujsanje' bo itak VSE lari fari... ko se bos pa ODLOCLA, da si zelis zivet brez odvecnih kilogramckov, pa enostavno spremeni svoj prehranjevalni nacin zivljenja!user posted image

(odgovor članu Abbey)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Pa naj mi že nekdo pove....
22.2.2010 15:26:00   
Katjusa
Dijete... no probala sem ene tri ostale pa tak niso primerne ker sem zbirčna predvsem pri zelenjavi.....
da bi ti rekla, da sem že uspela ne morem, ker vedno nekje zablodim.... ampak pri meni je prvi korak napisat jedilnik, ki mi sestavlja vse kar imam najraje in čemur se nebi odpovedala potem pa smo to lepo prpopat na hladilnik in se držat reda v prehranjevanju......
pa če še mal pošportaš zraven lahko shujšaš brez nekega velikega odrekanja....
no jst sem pa trenutno izkoristla še post in sem brez prigrizkov in lsadkarij svoje lušte utapljam v vodi, ki se je trudim popit čez dan čim več.... odpovedali smos e tudi za tale postni čas mesa tako, da smo na ribah in zelenjavi.... se misla, da bo nemogoče in da bom po 2 dneh obupala ampak ne še kr vztrajam in mi gre superuser posted image user posted image user posted image
vsekakor ob vsem tem pazim da ne jem večerje ob 22 zvečer.....

v volji je moč:)user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   [Brisano sporočilo]
22.2.2010 16:09:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Pa naj mi že nekdo pove....
22.2.2010 22:30:56   
rainbow
Meni se zdi Montignacov način kar zdrav način prehranjevanja, tega se načeloma držimo pri nas.
To, kar je rekla Mika, je zelo pametno, da se ne naješ do konca, meni pa je pomagalo tudi, da sem si po vsakem obroku umila zobe in potem 3 ure nič jedla, torej tistih vmesnih snackov nisem imela. Pa da nisem jedla po osmi uri zvečer. Pa pomembno se mi zdi tudi , kaj zvečer ješ (ne kruha, sladkega, nekaj z nizkim GI)

ps sicer pa kdo se oglaša, pred kratkim sem shujšala, ker sem imela težave z zobmiuser posted image , tako da zdaj samo gor ne smem dobit.

Česarkoli se lotiš, uspešno!

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Pa naj mi že nekdo pove....
27.2.2010 23:37:17   
Marsy
Pa se bom še jaz oglasila.
Imam zdajle navdih in malce prebiram tele debate o hujšanju. Ne želim izpasti 'pametna', mogoče bo dejstvo dovolj zgovorno: sem mamica 17-mesečne hčerke, med nosečnostjo sem pridobila 8 kg in slabe 3 mesece po porodu mi ni nihče verjel, da sem rodila. Kljub tako malo pridobljenim kilogramom nama ni nič manjkalo - mogoče celo nasprotno; hčerka je ob rojstvu merila kar 56 cm. Mogoče vam to lahko malo zaupanja, da nekaj pojma o prehrani imam.

Predvsem bi poudarila tole dejstvo, ki se vam bo morda zdelo skregano z vso logiko:
Rediti se začnemo ponavadi takrat, ko nam nečesa v prehrani PRIMANJKUJE. Lahko je to nek vitamin. Takrat se nam apetit poveča, ker bi telo rado dobilo tisto, kar potrebuje. Mi začnemo jesti več, vendar navadno ne posežemo po tistem, kar potrbujemo. Apetit ostaja, mi jemo in jemo, 'posledice' se kopičijo.
Ko se odločimo hujšati, naredimo še večjo napako - začnemo jesti še manj, s čimer zmanjšamo še tisto dobro (ne samo slabo), kar nujno potrebujemo. Saj tehtnica pokaže manj; ker telo porablja hrano iz mišic.
Ali se kdaj katera vpraša, ko tehtnica pokaže manj, česa je pravzaprav manj? Vode? Mišic? Blata v črevesju? Maščobe je redko kdaj res toliko manj, kot pokaže tehtnica.

Zato so tudi ločevalne diete napačna izbira prehrane. Ker telesu tudi tukaj ne damo vsega, kar potrebuje.

Tista dieta bo uspešna in naredila trajne rezultate, ki je primerna in izvedljiva za celo življenje.

_____________________________

Zajemite zdravje z veliko žlico!
www.zdravje-zabava.com

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Pa naj mi že nekdo pove....
11.3.2010 19:57:50   
petra81
Marsy; in katera je to??

Lp, Petra

(odgovor članu Marsy)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?