|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pa se je pritihotapila!!!
21.9.2004 7:34:25   
Anitka
Hja punce, hvala za vse dobre želje, hvala za :miska::miska::miska:, hvala, ker ste upale z mano, ampak pozno zvečer je prišla sama gospa teta s Krvavca. In ne nisem žalostna, le malce jezna sem:grrr::grrr::grrr: in naj si ne misli, a bom zajokala, ker ji ne bom dala tega veselja. Čimprej jo bom odlsovila, nato šla v nov 16. boj in enkrat nama bo že moralo uspeti.

Se beremo zvečer, ko upam, da bom lahko prebrala kake lepe novičke :modri::roza:

Anitka:metulj:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Pa se je pritihotapila!!!
21.9.2004 8:49:47   
mala maja
:( :(( :( :(( :( :(( :( :(( :( :((


Anitka glavo pkonci kot praviš pa v 16 boj.

Veš dejva se nekej zment, jaz stanujem čisto pod Krvavcem, kaj če bi jo naslednjič ko bi se hotla dol z žičnico pripeljat kar nazaj gor poslala pa v stolp od TV zaklenila.:hudicek:



(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Pa se je pritihotapila!!!
21.9.2004 9:11:43   
pika74
hej Anitka - a veš, da sem tako v stiski s časom, da sem tale post prebrala kot... Pa se je utopila - in sem hitro hotela napisat ČESTITKE - KONČNO!!!

Pa se mi tale pogovor spodaj pod njim ni zdel ravno na to temo. Ni se klapalo :(.

Anitka, mi smo s tabo. Tud moja je pršla - glih dons - ma nimamo kaj. Gremo naprej.

Pa eno :rozica: zate.

Lp,
Pika74
:metulj:


(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Pa se je pritihotapila!!!
21.9.2004 15:11:33   
tinkamiška
Anitka,
ti kr bod mal jezna na to packo:hudicek:!! Kaj se to pravi! Sem pa vesela, da si se ji tako odločno uprla in
brcni jo v rit, da jo bo odneslo na konec sveta.

In seveda bo enkrat ratalo!!:rozica:

Tinka

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Pa se je pritihotapila!!!
21.9.2004 19:46:18   
Anitka
Hojla!

Punce hvala za vzpodbune besede. Res ste prave prijateljice:angel::angel::angel::angel:

MALA MAJA daj zakleni jo v TV stolp, da nam ne bo nekaj časa grenila življenja. In kako si kaj drugače?

PIKA 74 žal mi je, da je spaka prišla še do tebe, a ne jokat uprle se ji bomo in se vse kmalu preselile v 9nebesa

In res je VSEM NAM BO ENKRAT RATALO!!!!!!!!!!

Anitka:metulj:

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Pa se je pritihotapila!!!
21.9.2004 20:04:53   
tia
Hoj,

Anitka pa sem imela tako dober občutek.:(:((

Pa daj počakaj še en mesec,bo zato naslednji mesec dvojno presenečenje,držim že sedaj pesti :miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska:,da boš naslednji mesec zagledala :modri:.

Naj te :angel::angel::angel::angel::angel: čuvajo.

LP
:rozica::rozica::rozica:
Tia

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Pa se je pritihotapila!!!
21.9.2004 21:38:59   
Anonimen
:(:(:(

Ej, pa sme bla 100%, da je uspelo:(

(odgovor članu Anitka)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   Pa se je pritihotapila!!!
21.9.2004 22:25:09   
Anitka
Hja bo pa naslednji mesec dvojno veselje kot je napisala TIA- postala bom teta in srečka nosečka.

Anitka:metulj:

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Neverjetno: Sestri sta isti dan rodili dvo...
Včasih so zgodbe, ki jih piše življenje tako nepričakovane, da jim je težko verjeti. Ta zgodba je prav neverjetno srečna...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?