|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pa to ni res?
2.5.2005 8:45:58   
Pupica
Punce jest ne vem al nej se :)- ali :((.

Kaj si vi mislite o ljudeh, ki ne znajo držat svoje besede???Sem se najprej :)-, ker pravim, da so taki brez hrbtenice, pol sem se zamislila, pa mi je bilo :(:((za njih, ker je to ena velika pomankljivost.

Pa ve? Ste mož beseda? Če nekaj rečete se potem tega tudi držite???

:zmeden2::zmeden2::zmeden2:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Pa to ni res?
2.5.2005 8:47:36   
dory
Sama sem bla ze kar nekajkrat razocarana,tko da pri meni velja samo pravilo...mela bom,kar bom naredila sama...edini,ki jim v tem kontekstu zaupam so samo moji starsi,na katere se vedno lahko zanesem...to je tudi vse...

Tko da me sploh ne preseneca tvoja izjava...thats life :(

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Pa to ni res?
2.5.2005 8:51:04   
Primoza
Če nič ne pričakuješ od drugih ljudi, tudi ne moreš biti razočaran. Rezen v partnerja sem rojen skeptik.

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Pa to ni res?
2.5.2005 9:01:11   
Anonimen
Se podpisem pod Primozo. Dodajam pa še to, da te včasih razočara tudi tisti, na katerega si se najbolj zanašal. Včasih te pa pozitivno preseneti tisti, od katerega bi to najmanj pričakoval. Kar pa se mene tiče - se trudim držati dano besedo, če ne je raje ne dajem. Mam preveč slabo vest, če neki obljubim pol pa ne naredim.
Lep pomladni dan :rozica:

(odgovor članu Pupica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Pa to ni res?
2.5.2005 9:18:21   
urši77
Jaz se zadnja leta zanesem samo še nase in na svojega:love: - žal! Me je večina ljudi že prevečkrat nasankala in razočarala, da bi jim verjela kar tako!

Saj te naučijo....največkrat pa na žalost "the hard way"

LP:)

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Pa to ni res?
2.5.2005 9:21:16   
bini
oja... jest sem tud ena tistih, ki sem vedno znova razočarana, ker vedno znova ljudem verjamem na besedo čeprav so me morda že razočarali... včasih se jezim, včasih smejim, v glavnem pa kar povem da sem jezna in če so to prijateljil se potem opravičijo..

sama se res trudim da vedno držim besedo, če pa ne gre, se pa dostojno opravičim... ampak veliko ljudem to nič ne pomeni ..
nč sekirat, bo že boljš :rozica:

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Pa to ni res?
2.5.2005 10:14:56   
tesa
Na žalost imaš vsesorte ljudi. Jaz na srečo nisem bila še nikoli izigrana oz. razočarana, da kdo nebi držal rečene besede. :)
Verjetno tudi zato, ker se sama držim načela; ne delaj drugim tistega, kar ne želiš, da drugi naredijo tebi.;)
To predvsem mislim na pomembne zadeve v življenju.
Seveda pa so malenkosti, ki se jih ne držim; kot so popuščanje otrokom pri vzgoji, zamujanje(pa to redko in z razlogom:)-) ....
Pupic@ ne sekiraj se, eni pač znajo provocirati in nagajati. Ignoriraj takšne in kaj kmal jih bo minilo;)

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Pa to ni res?
2.5.2005 10:46:07   
puncica
Jst ponavad držim besedo, ker drugač me ful matra in vest peče, če pa res ne gre pa kdaj požrem besedo a se potem ful opravičujem, kaj pa vem, sem taka da ne morem nekomu neki dolžna ostat in če sem neki rekla oz. obljubila se tega hočem tudi držat.

Sem se pa sama že nekajkrat opekla, nekateri kr požrejo besedo in potem se lahko kr pod nosom obrišem da bo neki tako kot je nekdo rekel.:((

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Pa to ni res?
2.5.2005 11:00:14   
Anonimen
Jaz tudi že na štartu nikomur ne verjamem. Sama pa, če nekaj rečem, ponavadi tudi naredim.

(odgovor članu Pupica)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   Pa to ni res?
2.5.2005 12:31:27   
Gina
Saj sčasoma spoznaš, komu lahko verjameš, pa komu ne. Nimaš kaj. Takšno je to življenje.

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Pa to ni res?
2.5.2005 15:13:46   
mamsi
Mene to tolk razjezi, če kdo kej obljubi, pol pa tega ne nardi, da se čist razkurim. Pak mi nč ne pomaga, k mož še zmer to počne, sicer zmer pove, kdaj pride dam:)-:)-:)-., pa čist zmer zamudi kr nekaj ur. Pol pa taktičko, se vem, da bi mogu vsaj poklicat... Zar pomembnejše stvari me pa še ni razočarov, tko da je okej.;)

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Pa to ni res?
2.5.2005 18:01:19   
Baldi
Se pridružujem mnenju Gine. Bi pa še dodal naslednje:
Kdor seje veliko obljub, žanje veliko kesanja. (Nemški pregovor)
Vprašanje, kdo je na slabšem:ups:

LP:pujs:

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Pa to ni res?
2.5.2005 21:35:00   
Pia73
Jaz sem se že skoraj navadila, da ni nikomur za verjeti, pa me to še razjezi. Sem ravno včeraj to razlagala možu.

Npr. Ena :zmeden2: prijateljica :zmeden2: je rekla; v trek sigurno pridem,... Seveda je ni bilo. Pa saj nima veze, samo kaj pol govori??? :zmeden::zmeden::zmeden: Mene že take drobnarije jezijo. Sicer se ne obremenjujem, samo včasih se pa vprašam; kako imajo fris??? Jaz obljube načeloma držim!

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Pa to ni res?
2.5.2005 22:17:45   
TaRe*
Ja,jaz sem bila tudi že naplahtana,tako in drugače.Očitno privlačim ljudi,ki vedno obljubljajo,storijo pa malokdaj:(Ravno to načelo-bodi do drugih tak,kot hočeš,da so drugi do tebe-,mene že vse življenje tepe.Ponavadi se zanesem na ljudi,ki kaj obljubijo,ker bi jaz na njihovem mestu obljubo brezpogojno izpolnila(razen v primeru višje sile),pa jih dobim po glavi...ker vsi pač ne delajo tako...na žalost.

So pa še ene vrste ljudje,pri katerih,pa res ne veš,al so za pomilovat,al za brcnit v rit....to pa so taki,ki SEBI obljubljajo nemogoče stvari,potem pa se pred dejstvom podelajo:zmeden2
Jaz si vedno rečem...nikoli ne reci NIKOLI,ker tega se največ poje....naprimer,ko nekdo reče.....tukaj me nikoli več ne boste videli.......potem pa že drugi dan ves skesan privleče tja svojo rit...:zmeden2:

Saj so revčki:zmeden2::zmeden2::zmeden2:
Sem vesela,da sem kakršna sem...čeprav včasih koga zaman čakam,čeprav koga zaman iščem....takrat si rečem...glavno,da jaz držim obljubo,pa sem zato srečna.:rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Pa to ni res?
3.5.2005 10:16:34   
Anonimen
Ma ja, seveda koga še niso prinesli okoli?! Jaz obljube vedno poskušam držat, če je le v moji moči, da jih izpolnem. Če že vnaprej ne vem, če se bo izšlo, potem raje ne obljubljam.

(odgovor članu Pupica)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   Pa to ni res?
3.5.2005 13:52:28   
Pupica
Ma ja sej ne da me je kdo okol prnesel, sam prezgodaj sem se veselila:(.
Pač jaz če nekaj rečem se tega držim. Pa tudi če rečem v jezi, pa če mi je potem žal.Taka pač sem in to tudi pričakujem od drugih.
Je pa res, tako kot je ena vmes omenila, od te osebe sploh nimam kaj pričakovati, kaj šele da če bo nekaj rekla, da se bo tega držala.

Ja RR je res fajn, pa punce na njem tut!:bravo::bravo::bravo:

Hvala vam!Sej pomaga če že komu poveš:rozica::rozica:
No jaz RR-a definitvno ne bom zapustila9nebesa

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Pa to ni res?
3.5.2005 14:04:49   
baguSka
Ja mene tud moja Teta Rdeča okol prnaša.:(:grrr:

Vsak mesc mi oblub da je ne bo, pol pa vseen pride.:zmeden:

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Pa to ni res?
3.5.2005 14:21:48   
Anonimen
****!

(odgovor članu Pupica)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   Pa to ni res?
3.5.2005 15:26:20   
baguSka
:ups::ups::ups::ups::ups:

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   Pa to ni res?
3.5.2005 18:16:40   
Micy
Pa jezos kristos jaz nič ne razumem.
Splišni zakaj pa to na koga ta sočna besedica leti.:)-

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   Pa to ni res?
3.5.2005 18:27:12   
Gina
Na teto M, ki baguško obišče vsak mesec, pa je ni treba.

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   Pa to ni res?
3.5.2005 18:41:00   
VITA74
MIcy.... spliši verjetni misli na teto rdečo, ki vsakič znova razočara.... :)- mal se je pohecala...
Lp :rozica:

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   Pa to ni res?
3.5.2005 18:48:00   
Micy
Ajaaaaaaaaaaa mam dolg lajtngo, pa bl sm brala mn mi je blo jasn ja ti packa :hudicek: ti grda.
Tkole ji nagaja.
Hvala za pojasnila.:bravo::bravo:

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   Pa to ni res?
3.5.2005 20:40:44   
Pupica
:)-:)-:)-baguska bomo držal :miska::miska::miska: da te ta mesec ne bo našla doma:)-:)-:)-

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   Pa to ni res?
3.5.2005 21:53:08   
Anonimen
Ja, ja, na uno baguskino teto, seveda. Fejst jo je treba ozmerjat!

(odgovor članu Pupica)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?