|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Padec po mokrih ploščicah prosim nasvet
1.8.2010 16:09:23   
Tatjancaaa
Pozdravljeni

Mene bi pa nekaj zanimalo glede moje sestre stara je 17 let,
včeraj popoldan si je zaželela da se gre mal kopat v terme no nato sem jo odpeljala tja jo lepo dala ven in se je šla kopat z prijateljico.Ni minilo pol ure ko me kliče da je padla po mokrih ploščicah in ma gleženj moder ter daj o boli in peče. Po padcu sem jo odpeljala do zdravnika tam so pa nogo povili in jo poslali domov in sedaj se toži da noga ni ok sploh več ne more stopit pa nič kaj naj naredimo a mislite da bi potrebovala bergle ali pa da naj gremo na urgenco po gips ste imeli kdaj kake podobne zadeve pač poškodbe in kako je bilo kaj privas
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Padec po mokrih ploščicah prosim nasvet
1.8.2010 17:33:21   
hubi
Na urgenco in obvezno slikat.

(odgovor članu Tatjancaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Padec po mokrih ploščicah prosim nasvet
1.8.2010 18:28:57   
petea
Na urgenco, pa jutri na kopališče, k zdravniku oz. reševalcu, ki ji je povil nogo, po potrdilo, da se je to res tam zgodilo.
Potrdilo rabi, če želi uveljavljati kakršnokoli odškodnino od kopališča.

(odgovor članu hubi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Padec po mokrih ploščicah prosim nasvet
1.8.2010 19:57:24   
Tatjancaaa
evo nas ja smo bili na urgenci je bla na rtg ima hud zvin gležnja pa zlom 2 stopalnih ksoti dobila je mehki mavec in bergle user posted image user posted image user posted image user posted image  v sredo smo pa hotli it na morjeuser posted image user posted image

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Padec po mokrih ploščicah prosim nasvet
1.8.2010 20:28:40   
*pepelka*
Ja najprej je treba vse uredit okoli zdravljenja, potem pa do enega odvetnika in s pričami v tožbo. Pa kakšno sliko s fotkičem naredte in dokumentirajte poškodbo. 

(odgovor članu Tatjancaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Padec po mokrih ploščicah prosim nasvet
1.8.2010 20:34:41   
**Tinkara78**
Jaz sem se poškodovala v mestnem kopališču konec sedmega razreda. Uveljavljala sem odškodnino in invalidnino na podlagi plačane vstopnice. Je pa šlo za zlom ramenske kroglice. Kakšen je pa postopek prijave poškodbe pa žal ne vem več. Se je pa vredno posvetovat kje.


(odgovor članu Tatjancaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Padec po mokrih ploščicah prosim nasvet
1.8.2010 21:17:19   
Onasiss
Halo... kakšen je pa to zdravnik, da ji je nogo kr samo povil??? A ima slučajno rentgenske oči... mislim HALO....user posted image user posted image user posted image user posted image ... v vsakem priemru bi jo moral napotiti na urgenco oz na kako slikanje noge... to so resne stvari....

Takoj nazaj in tako kot so predhodnice napisale...napisat par papirjev... jaz bi jih pa povrh še nazjala za neresnost...


_____________________________

So what....

(odgovor članu **Tinkara78**)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Padec po mokrih ploščicah prosim nasvet
1.8.2010 21:29:57   
Volga
Drko?

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Padec po mokrih ploščicah prosim nasvet
4.8.2010 7:40:42   
Tatjancaaa
evo pa smo uredil ja poškodbo smo lahko dokazali kje je blo pa kaj ker so ji pomagali reševalci in se vse takoj javili naprej tak da urejeno je vse  sicer ni vse v denarju naj bo samo čimprej šel dol ta vražji gips pa da bo noga zdrava

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?