|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pag brez vode
25.7.2006 22:49:33   
Piškotka~
ste vidleuser posted image
user posted image

_____________________________

Mamica Luku in Maticu!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pag brez vode
26.7.2006 6:59:23   
skuštrana
Ja, na Pagu je infrastuktura katastrofalna. Pred leti je zmanjkovalo elektrike, z vodo je pa skoraj vsako malo bolj vroče poletje problem...
http://index.hr/clanak.aspx?id=323050

< Sporočilo je popravil lenkaS -- 26.7.2006 7:02:11 >


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Piškotka~)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pag brez vode
26.7.2006 7:26:38   
kepica
Ja, naši so zdej tam na dopustu, pa jim vsak dan zaprejo vodo od 11h do 17h. Mi gremo tja v petek. Upam, da bo do takrat kej dežja. Saj, če pomislimo 70.000 ljudi-koliko vode se to porabi??? Pa tri mesece nič dežja. Nič čudnega, da ni vodeuser posted image  

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pag brez vode
26.7.2006 8:30:47   
nuala
Res je katastrofa, zelo suho je to pri nas.
Pag je pa znan po tem, da ostane brez vode ( čeprav, zanimivi, ima kaj nekaj izvirov, ki skoraj nikoli ne presahnejo ).

Ker pa je s Paga pobegnilo precej turistov, je danes začela voziti vodo ladja hrv. mornarice in tako naj bi bilo tudi v bodoče.

Vsi upamo na kakšen dež, ampak izgleda, da ne bo nič.

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu Piškotka~)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pag brez vode
26.7.2006 8:55:25   
Sulfinija
Joj kaj tole berem.Tudi midva grema na Pag letos,zato upam,da bo kaj dežja do avgusta,da se naponi in da ravno takrat ne zmanjka vode.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pag brez vode
26.7.2006 9:11:55   
tina104
Jaz sem bila 4 leta nazaj na Pagu pri enih na vikendu, kjer sploh še ni bilo vodovoda. Sem imela zastonj bivanje, zato sem šla. No, kako smo zdržali? Vsak dan smo hodili v mesto s plastenkami po vodo. Za tuširanje sem si jo grela zunaj na soncu. Hvala bogu, da je kuhala moja mama, njej namreč uspe pri tem porabit veliko manj vode kot meni. V glavnem, ko se navadiš kar gre. Zdaj pa če voda v določenih urah je, pa pač poskušajte kuhat takrat.

_____________________________

20. 8. 2005 se je rodil naš Aljaž

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pag brez vode
26.7.2006 10:08:41   
Anonimen
A dej ga srat no user posted image  Do septembra bo pa ja kaj padlo...

Naj pada zdaj dež user posted image

(odgovor članu tina104)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pag brez vode
26.7.2006 11:09:56   
srki
O katastrofa!!

Kako pa bomo potem sploh kaj kuhali in se umivali (razen v morju)? Problem je zaradi otroka. Upam, da se do avgusta ko gremo mi kaj normalizira. Hočem dež, hočem dež!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pag danes dobi vodo
26.7.2006 11:38:21   
kimba
Mi gremo v soboto na Pag in sem se že ustrašila kako bo z dvema majhnima otrokoma oz. skupno bo 5 majhnih otrok, vendar Pag danes dobi vodo.

http://vijesti.hrt.hr/ShowArticles.aspx?ArticleId=12855

< Sporočilo je popravil kimba -- 26.7.2006 11:39:27 >


_____________________________

kimba s tremi sončki

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pag brez vode
26.7.2006 12:31:17   
tassa
No, nam je že minil dopust na Pagu. Bilo je superuser posted image . Naj pa povem , da že prejšnji teden en dan ni bilo vode (cca 2 uri). Potem je tekla le umazana ipd. Kljub temu pa si nisem mislila, da jo bo zmanjkalo.

Upajmo le na najboljše in

lepe dopustniške trenutke

tassa

(odgovor članu Piškotka~)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pag brez vode
27.7.2006 12:13:43   
Sulfinija
Ojla!

Je kaj dobrih novic iz otoka Pag.Zganjajo paniko ko nori,mene je vse bolj strah kako bo sploh na tem dopustu.Ali se bo kaj tole z vodo uredilo do avgusta?Kaj menite hotle redno oskrbujejo z vodo?

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Piškotka~)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Pag brez vode
27.7.2006 12:16:30   
Anonimen
http://med.over.net/phorum/read.php?f=151&i=445083&t=445083

(odgovor članu Sulfinija)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Pag brez vode
27.7.2006 12:47:27   
kalbo
Na Pagu so problemi z vodo vsako leto in do zdaj nismo tega turisti nikoli občutili. Samo letos se je našla v Straškem ena nadebudna in nadvse prodorna novinarka 24 ur in zagnala celo paniko. Koza, če je na dopustu naj ugasne mobilca al ga pa zabriše v morje.! Tast že bluzi, da je epidemija na Pagu...česa, sončarice pomojem. V glavnem, če bo vse po sreči in bomo zdravi gremo mi lepo petega Avgusta na Pag direktno v Straško.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Pag brez vode
27.7.2006 18:04:06   
alja01
živjo
jst sem bla tud čisto paf, ko sem brala na teletekstu glede vode na Pagu. Tko sem se že veselila tega dopusta, pol pa tkole. Pol pa še slišim, da je vse preveč napihnjeno! Upam, da bo vse O.K, ker greva že v torek dol. Jst rabim čist mal vode, sam za en tuš pa za zobe umit.user posted image user posted image Upam, da jo bo vsaj tolk!user posted image
Čav

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Pag brez vode
27.7.2006 18:52:18   
Felicity
Mi smo se v torek vrnili s Paga.
In vode ni bilo že v nedeljo zvečer. Na obvestilu pa je pisalo, da je ne bo od 11-17 v ponedeljek. Še dobro da smo ta malo stuširali, potem pa je kar zmanjkalo vode. bili smo v 2 nad. in domačini so govorili, da je pritisk slab, da se to večkrat dogaja. user posted image
No ja, še dobro da se je to začelo na koncu dopusta.

(odgovor članu alja01)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Pag brez vode
27.7.2006 22:06:48   
Sulfinija
Ojla!

Tudi jaz se veselim tega dopusta,ker so Pag vsi tkole hvalili.Sedaj pa sem tudi jaz v skrbeh kako kaj bo.Upam,le da se bo kaj uredilo tole z vodo do meseca avgusta ko midva grema.In da se bomo imeli nepozabno lepo.
Če bo kaj svežih novic se toplo priporočam.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Piškotka~)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Pag brez vode
28.7.2006 8:33:28   
kalbo
Mojca, sej pravim, da so na Pagu problemi z vodo že 20 let. Tko da nč bat, pa nikar poslušat ene butaste novinarke, ki je s senzacionalno novico doživela pet minut slave.
Dejstvo je, da ma Novalja dovolj vode, ker jo dobi s celine. Redukcije so pa iz solidarnosti do mesta Pag.

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Pag brez vode
28.7.2006 11:33:42   
Sulfinija
Ja kalbo hvala ti za odgovor.Jaz tkole drugače vode ne rabim kot da se zvečer stuširam in upam,da je toliko bo.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Piškotka~)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Pag brez vode
28.7.2006 11:36:55   
Anonimen
Ja, res zanimivo, kakšno gonjo imajo na POP TV s tole vodo na Pagu, pa ni nikjer videt nobenih kolon 60.000 turistov, ki bi se dehidrirani vračali s Paga. Ljudje veselo hodijo tja, na kameri iz Prizne ni videti nobenih hord, skratka kot da bi se vse dogajalo na planetu POP user posted image

(odgovor članu Sulfinija)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Pag brez vode
28.7.2006 11:42:51   
Anonimen
Jaz tkole drugače vode ne rabim kot da se zvečer stuširam in upam,da je toliko bo.


S čim pa skrete splahujete?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Pag brez vode
28.7.2006 11:45:40   
ZARA
Tebe pa samo drek zanima.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Pag brez vode
28.7.2006 11:54:10   
Anonimen
ja no, vprašam pač user posted image

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Pag brez vode
28.7.2006 11:57:45   
Anonimen
Ja v školjki se tuširajo. A ne znaš pomislit?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Pag brez vode
28.7.2006 12:17:30   
Anonimen
Se pravi skupinsko sranje in skupinsko pranje user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Pag brez vode
28.7.2006 16:16:00   
hanita
brez panike,ni ne prvič ne zadnjič,je pa res, da že dolgo ni blo take krize. kot pravi kalbo, 90% napihnejo novinarji.  pozanimajte se,če imajo tam kamor greste še deževnico v cisternah pod hišo,še s časov ko ni bilo vodovoda, kar ni tako dolgo nazaj in pol ni problema, edino za pit jo je treba kupit.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Aplikacija Gorski vodnik – pomoč na poti v...
Več kot 10.000 kilometrov je skupna dolžina planinskih poti, ki so jih posneli z GPS aparati. Podatke so zbirali več kot...
Družinsko potepanje: Lignano
photo
Lignano je italijansko letoviško mestece, primerno za enodnevni družinski izlet ali za podaljšan konec tedna. Nudi velik...




DEBELOST
EDIN

Ali je vaš otrok debel oz. pretežak za svojo starost?

Da (7%)

Meni se ne zdi (21%)

Ne (62%)

Da,ker mu dodajam adaptirano mleko (1%)

Je celo presuh (8%)


Število vseh glasov: 214

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!