|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pampers Play and Sleep
15.9.2005 16:12:32   
Naja31
A jih kdo pozna?
Po novem jih prodajajo v Meractorju.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   Pampers Play and Sleep
15.9.2005 17:11:29   
SISI25
Ja mene tudi zanimajo te pleničke.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Pampers Play and Sleep
15.9.2005 17:13:44   
Anonimen
Mene tudi zaenkrat še vseeno prisegam na babylove

(odgovor članu Naja31)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Pampers Play and Sleep
15.9.2005 17:32:16   
taška30
No, tkole. Mi smo jih ravno včeraj kupili v Mercatorju (iz samega firbca). Ko sem jih odprla, me je najprej presenetilo to, da je plenica tako tanka in lahka. Že kar nekaj sem jih videla, ampak ta je bolj podobna vložku Always kot otroški plenici. Odebeljene so le po sredini, ob straneh pa nič. Ravno zaradi tega za ponoči nisem tvegala.
No, danes pa: do sedaj smo porabili dve - sicer samo za lulanje. Plenici sta bili obakrat zeloooo težki, ampak čez ni pa nič udarilo. Za kakanje še ne vem - nimajo elastike pri hrbtu.
No, take hecne so. Aja, pa smrdijo kot vse Pamprerske - sem se že malo odvadila, ker jh dolgo nismo uporabljali, smo na DM Babylove drugače.
Bom poročala, kako je s kakanjem, če želite. Ime marsikaj obljublja...sleep and play.
Lp, Taška

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Pampers Play and Sleep
15.9.2005 18:05:46   
dix
KAkšna je pa cena? Čeprav itak da jih bo naš Mercator premogel, ker je ponudba v njem GROZLJIVA!

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Pampers Play and Sleep
15.9.2005 18:07:36   
dix
dix je napisal/a:

KAkšna je pa cena? Čeprav itak da jih bo naš Mercator premogel, ker je ponudba v njem GROZLJIVA!


Nekdo mi je pojedel besedo dvomim...torej: dvomim, da jih bo naš Mercator imel.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Pampers Play and Sleep
15.9.2005 18:18:19   
taška30
2499 SIT za 62 komadov (vem le za našo št.3)

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Pampers Play and Sleep
15.9.2005 18:41:47   
taška30
No, drage moje, naša mala se je pravkar pokakala v svežo (!!) Pampers Sleep and Play in rezultat je bil preoblačenje bodija in hlačk (in skoraj še rjuhe na taveliki postelji)
Tako da, ne kupujte tega hudiča, na Babylove se nam to enkrat ni naredilo.
Od kod so vzeli ime ne vem, ker če bi jih imela gor ponoči, bi po moje lahko še jogi zamenjala.
Lp, jezna Taška

Aja, popustile so pri strani (pri nogicah) in na hrbtu.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Pampers Play and Sleep
15.9.2005 18:51:39   
Naja31
Hvala.
Pri nas itak kakec vedno nekje ven prileze, ne glede na plenice.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Pampers Play and Sleep
15.9.2005 22:17:05   
frutka_
Jaz sem jih tudi danes kupila in jih malemu dala za spanje..ne me staršit, sicer ga bom raje previla...

Najboljše plenice so Pampers Sensitive, ki so elastične v pasu (pravzaprav zeloo podobne P Activ Fit) ampak so ceneejše.

LP

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Pampers Play and Sleep
16.9.2005 11:19:57   
pina colada
V čem so Pampers Sensitiv drugačne od P Activ Fit (razen v ceni)??? Kakšna je cena in kje se dobijo??

Mi namreč že precej časa uporabljamo P Active Fit, katere so res zakon! Še nikoli ni nič ven prilezlo...

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Pampers Play and Sleep
16.9.2005 12:43:55   
Kety
Jaz imam pa smolo s temi plenicami! Najprej sem kupila od Fixies new baby 2 in je blo vse polulano, ker so bile prenizke. Potem smo kupili Pampers new baby 2 in je spet vse ven prilezlo, sploh kakanje. Groza! Je bil svinjski po hrbtu in po nogicah do pete!!!!! Res pa je da se je zeloooo pokakal in mogoče plenica ni mogla tolk prenest! A naj poskusim še od DM-ja??? Kolk številko bi mogla kupit, glede na to, da imam naš mali okrog 4,5 kg in je velik kakih 55 cm?? A so mogoče 2 prevelike pleničke ali kaj??

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Pampers Play and Sleep
16.9.2005 14:54:49   
spacey
Kety, jaz ti srčno priporočam od DM-ja in Libero, ki so oboje res super! Mi imamo oboje in jih kombiniramo. Libero so malo bolj tanke, DM pa imajo širše trakce za zalepit. Glede številke, pa ne vem kako že gre, poglej od koliko do koliko kg so. Mogoče mu je 2 še prevelika, ker če je bolj drobcen, lahko prepušča prav zaradi tega, ne vem ugibam.

Lp

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Pampers Play and Sleep
16.9.2005 21:33:58   
mell
No tudi jaz sem sem se morala oglasiti!
Imela sem namreč tudi pamperske(od4-9) active dry in jih moram ful skritizirat ,mala je bila mokra vsake pol ure sem že mislila ,da je pretekel rok ali ,da ne znam več previjat.Potem pa sem kupila od Hugis-a planice in tudi enkrat ni bila več mokra,res niso tako mehke kot pampers imajo pa zadaj precej močnejšo elastiko in res so zakon verjemite.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Pampers Play and Sleep
17.9.2005 16:10:06   
Kety
Spacey, bom poskusila še od DM-ja. Jih je ful velik mamic pohvalilo, ene pa so rekle, da je njihov dojenček takoj dobil vneto ritko!
Za farilo smo pa dobili Huggies (3) in bomo kasneje še te sprobali!

Sporočim kako je šlo!

Lp Kety

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Pampers Play and Sleep
17.9.2005 16:57:01   
Jessy
Kety, i smo tudi prešli na DM Babylove, pa jih ne morem prehvaliti! Zdaj, ko ima Neja okrog 5 kg sem kupila večje (4-9 kg) in je vse v najlepšem redu.
Saj Pamperske tudi niso bile ne vem kako slabe, sam se je kar pogosto zgodilo, da je kje premočilo. Pri Babylove pa je premočilo samo takrat, ko sem plenico premalo zatisnila (je zadaj elastika, pa nisem upoštevala).

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Pampers Play and Sleep
18.9.2005 12:25:48   
Kanka
Pozdravljene

Mi smo dolgo uporabljali Pampers plenice. Pa se je naša deklica polula in smo se ne samo previli ampak tudi preoblekli. Potem sem Pampers plenice kupila v Avstriji. Čisto druga kvaliteta. Nikoli ni nič prišlo skozi. Res da so malo dražje a bolj kvalitetne.

Sedaj pa imava po Pampers plenicah plenični izpuščaj, tako da sva prešle na Muellerjeve plenice. Pohvalno

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Pampers Play and Sleep
18.9.2005 14:00:38   
frutka_
Pampers Sensitive lahko kupiš le v DM. Stanejo pa 1499sit/mislim da jih je noter 24(?!). So čisto enake kot Active Fit, ki sem jih jaz tudi en cajt kupovala imajo pa noter Aloe Vero za občutljive riti. Seveda ni primerno za otroke ki so alergični na Aloo.

Sicer pa jih malemu kupim za vrtec, ker so prav tako elastične v pasu kot Active Fot.


LP


Jaz sem zelo zadovoljna z njimi.

Aja, po večdnevni uporabi Sleeep and Playlahko rečem da niti niso tako slabe. Ampak smo zadovoljni z DM Babylove in Pampers Sensitive tako da bomo ostali pri teh!

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Pampers Play and Sleep
18.9.2005 18:53:28   
Janika
Če dobro pogledate embalažo papmpers plenic ob strani in najdete proizvajalca ugotovite da so tiste v DM made in Poland, v Mullerju pa made in Germany. Ker imamo doma precizno vago, ker smo morali našega v začetku tehtati sem stehtala tudi plenički in sicer ima Poljska 20g nemška pa 30g kar pomeni en sloj več in seveda večjo vpojnost. Pampers sensitive pa so iz GB. Različni proizvajalci različna kvaliteta.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   Pampers Play and Sleep
18.9.2005 21:36:45   
Katja6
Ja, različni proizvajalci Pampersk so res. Jest sm pa besna, ker sem kupila v Mercatorju dvoje skupaj zapakirane, gor je pisalo -15% (Active Baby), nič pa ni pisalo, da je vsaka druga zanič!! Vse razcefrane od znotraj. Nič ni pisalo, da so slabše kvalitete! Made in Poland. Kaj lahko naredim, ko pa še računa nimam več? Nič.

LP Katja

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?