|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Par vprašanj glede nege psa ...
1.9.2007 23:59:01   
vika1
in sicer:

Kako pogosto lahko psa kopamo z šamponom,oz.sploh kopamo?

Ali obstaja kaj bolj pametnega kot samo ovratnica za proti bolham?

L_P,daj prosim povej,kako dosežeš da je dlaka tvojega Azzuro tako lepa lesketajoča?

Pa mimogrede,imaš zelo,zelo lepega psa user posted image .


Hvala. Pa lep pozdrav!

< Sporočilo je popravil ribicaRR -- 2.9.2007 0:05:55 >


_____________________________

Mi pa imamo že 5 sončkov
pa še PRAVEGA PSA,čivavo!!!!

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Imam par vprašanj glede...
2.9.2007 0:07:38   
Anonimen
Jaz jo kopam in šamponiram po potrebi. Se je ze zgodilo, da sem jo 3 dni zapored kopala s samponom, ker se mi je valjala po crknjenih krtih in crknjenih pticih in driski in kaj vem cem. In ker je pes doma v stanovanju v stolpnici in ker spi na postelji, pac mora bit kolikor toliko cista. Pozimi jo veckrat kopam, kot zdaj poleti. No, ko je bila ful vrocina, se je itak vsak dan po dvakrat kopala v vodnjaku v Tivoliju itd.

Proti bolham imaš ampule - frontline, exspot, advantix ... Pa razne spreje. Ampulo daš enkrat na mesec oz. na 3 (se razlikuje zaščita za klope/bolhe in odvisno od firme) na vrat (tekočina pač) in to učinkuje.

Sijoča dlaka - pravilna prehrana, redno česanje, pa tudi šamponi. user posted image




(odgovor članu vika1)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Imam par vprašanj glede...
2.9.2007 1:03:30   
vika1
Ribica HVALA!user posted image

_____________________________

Mi pa imamo že 5 sončkov
pa še PRAVEGA PSA,čivavo!!!!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Par vprašanj glede nege psa ...
2.9.2007 11:44:09   
Slončica
user posted image user posted image  glih včeri sem oba v kompletu oprala ker sta najdla neko crkovino,rekord v kopanju pa mamo 3 na dan-vzrok-spet crkovina.

(odgovor članu vika1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Par vprašanj glede nege psa ...
2.9.2007 21:46:58   
Anonimen
Kot mi je veterinar rekel, psa kopaš lahko le 1 x letno. Seveda tudi po potrebi, kadar je res nujno, drugače pa ne.

Imaš za proti bolham ampule.


(odgovor članu Slončica)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Par vprašanj glede nege psa ...
2.9.2007 21:52:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: *Malena*

Kot mi je veterinar rekel, psa kopaš lahko le 1 x letno. Seveda tudi po potrebi, kadar je res nujno, drugače pa ne.

Imaš za proti bolham ampule.




Kter pa ti je to trosil?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Par vprašanj glede nege psa ...
2.9.2007 21:54:15   
Strawberrie Cherrie
Jaz osebno kopam psa približno 10x letno.

Ostalo se pa strinjam z Ribico, lepše ne bi moglo biti napisano. Dlaka - ogromno na dlaki naredi kvalitetna hrana. In dobri šamponi, pa kvalitetni glavniki. Če je le možnost psa ne stričt, ampak trimat. Potem obstajajo raznorazni spreji za bleščečo dlako, ampak to so finese.

Proti bolham in klopam uporabljamo Frontline. hrano pa belcando.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Par vprašanj glede nege psa ...
3.9.2007 9:32:19   
LoCa
poleg vsega naštetega bi dodala še gibanje. Naš ima lepšo dlako, če se dovolj zlaufa in je dosti zunaj (seveda se to en vidi po enem dnevu user posted image . je pa očitno manj lepa njegova dlaka, če nimamo časa ga vozit na dolge ture, da gre samo na potrebe)

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Par vprašanj glede nege psa ...
4.9.2007 9:05:33   
tanaja*
IZVIRNO SPOROČILO: vika1

Kako pogosto lahko psa kopamo z šamponom,oz.sploh kopamo?


Psa se kopa, ko je umazan oz.smrdi.

IZVIRNO SPOROČILO: vika1
Ali obstaja kaj bolj pametnega kot samo ovratnica za proti bolham?


Obstajajo ampule Advantix, Frontline, Exspot in Stronghold. Vse dobiš pri veterinarju. user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: vika1
L_P,daj prosim povej,kako dosežeš da je dlaka tvojega Azzuro tako lepa lesketajoča?

Obstajajo šamponi za lesk in razni preparati in sprayi. Meni je najbolj všečna kozmetika All System, ki jo dobiš sicer samo na razstavah, drugače pa je dobra tudi kolekcija Cardigan (Zootic) in Biogroom (Eukanuba).


_____________________________

Voli me iz inata voli me bez ostatka voli me bilo gde sam bas takvu kakva jesam


(odgovor članu vika1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Par vprašanj glede nege psa ...
5.9.2007 9:48:54   
Strawberrie Cherrie
Jaz uporabljam vso ''kozmetiko'' za psa od Jean Peau (http://www.hana-ana.si/nega/samponi.htm); edinole en sprej prav za irske setre od BIOgrooma, ki pa se ga pri nas ne da dobit...

(odgovor članu tanaja*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Par vprašanj glede nege psa ...
5.9.2007 18:39:43   
Shania
Meni je najbolj všečna kozmetika All System, ki jo dobiš sicer samo na razstavah, drugače pa je dobra tudi kolekcija Cardigan (Zootic) in Biogroom (Eukanuba).



All System se da naročiti tudi v Sloveniji. user posted image  

_____________________________

Najhujši greh v odnosu do živali ni v sovraštvu, ampak v brezbrižnosti. To je bistvo človeške nehumanosti. (G.B.Shaw)

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

(odgovor članu tanaja*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Par vprašanj glede nege psa ...
5.9.2007 22:30:57   
tanaja*
Seveda se da tudi v Slo.user posted image

_____________________________

Voli me iz inata voli me bez ostatka voli me bilo gde sam bas takvu kakva jesam


(odgovor članu Shania)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?