|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Parna pečica - recepti
12.4.2013 11:03:46   
pikapolonice
Živjo!
Ker vem, da ste izkušene in dobre kuharice bi rabila pomoč, in sicer imam parno pečico pa sem brez idej kaj dobrega pripraviti v njej. Prosim za kakšen recept in nasvet.


< Sporočilo je popravil Flavia RR -- 12.4.2013 17:30:13 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: PARNA PEČICA RECEPTI
12.4.2013 12:07:39   
Hope2
vse kar v navadni. ne rabiš nobenih posebnih receptov

Jaz sem jo imela in pekla vse tak kot v navadni. 1 leto sem še uporabljala paro, pol se mi več ni dalo- neke hude razlike v hrani nisem občutila.

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 12.4.2013 12:11:14 >

(odgovor članu pikapolonice)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: PARNA PEČICA RECEPTI
18.4.2013 22:59:26   
gigi1
Pikapolonice nimam izkušenj, mislim pa, da je super za hitro "kuhanje" zelenjave. Sama si jo res želim, vendar si ne predstavljam meso ali ribe? Razen, če želiš kuhano. Sorry, ker nisem preveč v pomoč
Hope a res? Se opravičujem za "privatiziranje" teme pa vseeno...Kako si?Ste? Upam, da še imaš mail!

< Sporočilo je popravil gigi1 -- 18.4.2013 23:02:05 >


_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: PARNA PEČICA RECEPTI
19.4.2013 6:21:20   
Hope2
Ne, ne, komot lahko pečeš. Rogljički, kruh, piščanec, krompir... vse v bistvu pečeš, nič se ne kuha notuser posted image . Ko smo kupovali sem bila skeptična, sem isto razmišljala... no pa nas je prodajalec prepričal. Ampak kokr je on razlagal, bi se naj rogljički in kruh bolj dvignili... mah kaj pa vem, jaz hude razlike nisem opazila. Meso bi naj bilo bolj sočno, pa spet kake hude razlike ni bilo. Res minimalna razlika. Pride pa čist fajn pečeno, hrustavo... ampak spet tako kot v normalni pečici.
Za to minimalno razliko, pa je tudi čist brezevze dat toliko več denarja in jaz sem bila prelena, da bi nalivala vodo in pucala- zato sem odnehala in začela pečico uporabljat samo še kot klasično. Imaš itak možnost, da ne uporabljaš pareuser posted image

Gigi, se ti javim na mail

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj otroku ponuditi ribe in ostalo morsko...
Poletje je tu in že nam diši morska hrana. Kdaj in kako ponuditi takšne specialitete dojenčku?
3 odlične jedi za doječo mamico
Za mamice, ki dojijo velja, da to kar same pojedo, poje tudi njihov dojenček. V želji, da dojenček ne bi imel težav s pr...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?