|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Partner, stanovanje,..
6.1.2014 20:24:03   
1mars1
Živjo.

Imam otročka starega 2 leti, njegov oče ni podpisal očetovstva, sedaj pa ga želi podpisati, naj povem, da je do sedaj kupoval plenice, parkrat sem jih jaz. Otročka ni videl že par mesecev, govori pa da si ga zelo želi videti in ko ga pokličem, se ne oglasi, ker spi. Priznam, da ga tudi jaz zelo velikokrat zavrnem, saj se mi ga ne da gledati kako leži na kavču, ker se ne zna ukvarjati z otrokom, naj povem, da sem mu na začetku zelo svetovala pri otroku in mu govorila naj si prebere kakšno knjigo, da bo usaj približno vedel kaj in kako, vendar delam 8 ur pop. ali dop. in ponoči nič ne spimo, zato se mi po pravici povedano ne da še njemu razlagati o teh stvareh, ki bi jih moral že vedeti, saj je bilo tudi zame to z otročkom vse novo. In ne želim da pride otroka samo mešati, vsake toliko časa. Veliko se prepirava, zato z njim ne vidim prihodnosti. Ne vem kaj naj naredim v tem primeru, saj me ta situacija psihično uničuje.

Živim pri starših, v skupnem gospodinjstvu in kakor pri večini, staro in mlado ne gre skupaj, drugače se zelo dobro razumemo, sedaj pa se mi je ponudila priložnost da bi se preselila v eno-sobno stanovanje, vendar me skrbi zaradi varstva, ker v tem kraju nebi dobili vrtca, zasebnega pa si nebi mogla privoščiti, delam pa enkrat dop. enkrat pop. in še, otrok je zelo živahen, po hiši teče gor in dol, saj imamo zelo veliko prostora, tako zunaj kot notri, v stanovanju pa bi bilo zelo malo prostora in bi bil vrjetno zelo utesnjen.

No saj sem se rabila bolj izpovedati, če pa ima kdo kakšen nasvet, pa ga z veseljem sprejmem.

Lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Partner, stanovanje,..
6.1.2014 20:29:01   
Lukka
Partnerja ti itak ni treba gledat in ne vem zakaj te moti, ce lezi na kavcu, saj konec koncev nimas nic z njim opravit...
Za otroka naj podpise, zakaj ne?
Preseli se, z varstvom bos ze uredila. Vazn, da zazivis svoj lajf!

(odgovor članu 1mars1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Partner, stanovanje,..
6.1.2014 21:29:58   
mini86
zakaj pa prej ni hotu podpisat..in zakaj zdej kar na enkrat hoče..
sori ampak plenice niso vse kar otrok potrbuje..
kije ga nočš gledat k leži na kavču???dubte se zunaj, v parku..odmakn se na sosedno klopco onadva pa nj bota skupi..
kok daleč pa greš stran..a tok da ti starši nebi mogl pomagat al kako..
brezveze že v naprej govort da vrtca ne dobiš..pokliči, povej situacijo in boš videla..kolegica se je tudi preselila in so dobili vrtec..

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Partner, stanovanje,..
7.1.2014 7:43:52   
HHH
Ne vidim razloga, da mu ne bi dovolila podpisati očetovstva. Oče je oče. Ne razumem kaj bi se tako zelo bistveno spremenilo zate? Mogoče pa je končno pripravljen prevzeti nekakšno odgovornost. Kakorkoli, slabše ne more biti. Otrok pa bo le imel "uradnega" očeta. Kaj pa veš kaj vse in kdaj se tebi ali njemu v življenju lahko zgodi.

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Partner, stanovanje,..
7.1.2014 15:25:05   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: 1mars1

Živjo.

Imam otročka starega 2 leti, njegov oče ni podpisal očetovstva, sedaj pa ga želi podpisati, naj povem, da je do sedaj kupoval plenice, parkrat sem jih jaz. Otročka ni videl že par mesecev, govori pa da si ga zelo želi videti in ko ga pokličem, se ne oglasi, ker spi. Priznam, da ga tudi jaz zelo velikokrat zavrnem, saj se mi ga ne da gledati kako leži na kavču, ker se ne zna ukvarjati z otrokom, naj povem, da sem mu na začetku zelo svetovala pri otroku in mu govorila naj si prebere kakšno knjigo, da bo usaj približno vedel kaj in kako, vendar delam 8 ur pop. ali dop. in ponoči nič ne spimo, zato se mi po pravici povedano ne da še njemu razlagati o teh stvareh, ki bi jih moral že vedeti, saj je bilo tudi zame to z otročkom vse novo. In ne želim da pride otroka samo mešati, vsake toliko časa. Veliko se prepirava, zato z njim ne vidim prihodnosti. Ne vem kaj naj naredim v tem primeru, saj me ta situacija psihično uničuje.

Živim pri starših, v skupnem gospodinjstvu in kakor pri večini, staro in mlado ne gre skupaj, drugače se zelo dobro razumemo, sedaj pa se mi je ponudila priložnost da bi se preselila v eno-sobno stanovanje, vendar me skrbi zaradi varstva, ker v tem kraju nebi dobili vrtca, zasebnega pa si nebi mogla privoščiti, delam pa enkrat dop. enkrat pop. in še, otrok je zelo živahen, po hiši teče gor in dol, saj imamo zelo veliko prostora, tako zunaj kot notri, v stanovanju pa bi bilo zelo malo prostora in bi bil vrjetno zelo utesnjen.

No saj sem se rabila bolj izpovedati, če pa ima kdo kakšen nasvet, pa ga z veseljem sprejmem.

Lp


Zivjo!
Veliko stvari je nejasnih. zakaj dos edaj tega ni storil, kaksen odnos ima z otrkom, ali ga pazi dokler si v sluzbi itn... Kakrsen koli nasvet s toliko malo informacij je zgolj ali principelno stalisce, ki ne bo imelo nobene zveze s tvojim konkretnim primerom ali prazno ugibanje.


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu 1mars1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?