|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Partner ima oviro v glavi!
8.12.2006 13:12:29   
Anonimen
Načrtujeva user posted image , vendar je problem, ker moj dragi ima eno oviro v glavi, ker ne more spustit notri user posted image user posted image user posted image  da se razumemo, ta ovira je v zgornji glaviuser posted image . Trdno sva odločena, da naredivauser posted image , brez da bi bila živčna, vendar moj dragi enostavno zadnji moment pred izlitjem da svoj penis ven, ker da si je premislil oz. ne more. Še sam ne ve zakaj. Skušava priti do rešitve, kaj ga bega, da tega ne more narediti, pa ne gre, ne njemu, meni pa še manj. Imate kakšno rešitev? Zelo je neprijetno, ker si user posted image  oba želiva....user posted image user posted image user posted image
Danes grem v nočno službo za par dni, pa sem mu rekla, naj sam pri sebi skuša razvozljati to oviro, ker nočem pritiskati nanj.

Upam, da ni preveč zakomplicirano napisano, pa me zanima, če je še kakšna imela tak problem, ker spet se mi bliža čas O, pa verjetno bo šlo vse skupaj v prazen nič....user posted image user posted image user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Partner ima oviro v glavi!
8.12.2006 13:17:42   
Anonimen
Ne vem sam jaz mam občutek, da si on podzavestno še ne želi otrokauser posted image

Ne vem no....

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Partner ima oviro v glavi!
8.12.2006 13:24:38   
Anonimen
Ne, nima tega razmišljanja, sigurno ne....o tem sva se pogovarjala že 2 leti, par mesecev nazaj pa je to aktina tema oz. odločitev. Ker sva bila načrtno odločena, da urediva vse drugo, šele nato user posted image


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Partner ima oviro v glavi!
8.12.2006 13:26:56   
srki
Verjetno ni še 100 %, kaj si želi in kaj ne.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Partner ima oviro v glavi!
8.12.2006 13:27:50   
ronja
Ali sta, predno sta nameravala naredit user posted image , uporabljala kontracepcijo in je prišlo do izlitja v nožnico ali sta uporabljala "pazi metodo" (ki jo on še zdaj) in je že odkar sta skupaj ejakuliral zunaj tebe?

Če sta uporabljala kontracepcijo (tabletke ali kondom) in je on normalno lahko doživel vrhunec v tebi, potem ga je zdaj podzavestno strah otroka in verjetno še ni čisto pripravljen, čeprav si user posted image želi. mogoče bi pomagalo, da mu rečeš, da bi še malo počakala in da boš jemala tabletke - bi se sprostil, ti pa seveda ne jemlji tabletk, če si ziher, da si otroka oba želita;)

Če pa je že od vedno navajen, da ejakulira zunaj, pa ima verjetno še ta refleks in bo pač nekaj časa trajalo. Probaj ga, ko bo na koncu, z rokami stisnit k sebi in s čim zamotit, recimo da mu daš lupčka ali mu kaj rečeš ali kaj pa jaz vem, kaj mu je v takih trenutkih všeč (ti veš:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Partner ima oviro v glavi!
8.12.2006 13:32:18   
Anonimen
mogoče bi pomagalo, da mu rečeš, da bi še malo počakala in da boš jemala tabletke - bi se sprostil, ti pa seveda ne jemlji tabletk, če si ziher, da si otroka oba želita;)


Tole definitivno ne pride v poštev, ker imava zelo odkrito partnerstvo in nisem tak tip človeka. Tablet pa tako ali drugače ne smem več jemati....
Problem je, ker vedno v zadnjem momentu naredi tako....metodo pazi pa sva prakticirala 2 leti do sedaj in se izogibala plodnih dni....zdaj pa teh dni kot da jih ni....sej ne vem več kaj naj še poskusiva!

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Partner ima oviro v glavi!
8.12.2006 13:33:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Če pa je že od vedno navajen, da ejakulira zunaj, pa ima verjetno še ta refleks in bo pač nekaj časa trajalo. Probaj ga, ko bo na koncu, z rokami stisnit k sebi in s čim zamotit, recimo da mu daš lupčka ali mu kaj rečeš ali kaj pa jaz vem, kaj mu je v takih trenutkih všeč (ti veš:)



Midva sva 9 let uporabljala "zaščito umika". 4 mesece nazaj sva jo nehala k načrtujemo user posted image . Pa ni mel takih problemov. Ne vem no.
Vse je možno.

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Partner ima oviro v glavi!
8.12.2006 13:44:55   
tasi26
Živjo!

Meni se zdi vse skupaj resnično čudno. Praviš, da si oba močno želita otroka. Pa vendar ti on ne more svojih prijateljčkov "spustiti noter". Moje mnenje je, da si on tega še ne želi 100%, drugega razloga ne vidim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Partner ima oviro v glavi!
8.12.2006 13:48:29   
coolbabe
kaj pa če greš ti na njega pa se ne bo mogel umaknit user posted image
samo predlog ...user posted image

(odgovor članu tasi26)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Partner ima oviro v glavi!
8.12.2006 13:49:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: coolbabe

kaj pa če greš ti na njega pa se ne bo mogel umaknit user posted image
samo predlog ...user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu coolbabe)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Partner ima oviro v glavi!
8.12.2006 13:52:12   
Anonimen
Nobene stvari človeku ne vsiljujem, tudi njegove sperme, po domače povedanosebi ne vsiljujem ali kako drugače pritiskam nanjga.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Partner ima oviro v glavi!
8.12.2006 13:57:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Nobene stvari človeku ne vsiljujem, tudi njegove sperme, po domače povedanosebi ne vsiljujem ali kako drugače pritiskam nanjga.


Sej imaš prav. Nej najboljš da ga pustiš en čas. Mogoče pa sam rabi čas da se navadi na to idejo. In bo to prišlo spontano.
Verjetno tudi njega mori, zato ga ne še ti obremenjevat.
Če pa res ne bo šlo, pa bi blo mogoče fajn obiskat kkšnga psihologa tko čist iz ferbca.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Partner ima oviro v glavi!
8.12.2006 14:00:01   
Anonimen
Če pa res ne bo šlo, pa bi blo mogoče fajn obiskat kkšnga psihologa tko čist iz ferbca.


Tudi ta ideja je že na planu....samo samozavest mu bo pa do fulla padla na tla...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Partner ima oviro v glavi!
8.12.2006 14:05:42   
srki
Jaz pa predlagam, da prenehata mislit na to, da ko gresta sexat, da zdaj pa otroka delata, mogoče bi za nekaj časa tudi umaknila pogovor o tem, da malo "pozabita" in se drugače sprostita. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Partner ima oviro v glavi!
8.12.2006 14:14:45   
Anonimen
Sploh ne misliva na to, da greva ali da delava otroka....ko končava user posted image , se potem pogovarjavo, kaj je spet vzrok temu, pa ni in ni odgovora...user posted image user posted image user posted image

Preveč vam že morim s tem.....hvala vam vseeno za odgovore....

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Partner ima oviro v glavi!
8.12.2006 14:15:22   
Anonimen
Tudi pri meni se dogaja podobno. Je pa res, da vedno spisti v mene. Glede tega se ne morem pritoževati. Ampak vsake toliko časa ga kaj prime in začne filozofirati, da ko bova imela bebico, da ga bom pustila, mu ne dovolila videti otroka, ga izsilljevala itd. Je pa res, da mu takrat ko imam ovulacijo ne povem, da sem najbolj plodna, ker če bi mu to rekla bi mu verjetno vse skupaj dol padlo in ne bi mogel seksati. Jaz ti predlagam, da narediš tako kot jaz ali pa da bi za nekaj časa tudi umaknila pogovor o tem, da malo "pozabita" in se drugače sprostita (predlog srki).

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Partner ima oviro v glavi!
8.12.2006 14:15:55   
ronja
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Tole definitivno ne pride v poštev, ker imava zelo odkrito partnerstvo in nisem tak tip človeka. Tablet pa tako ali drugače ne smem več jemati....
Problem je, ker vedno v zadnjem momentu naredi tako....metodo pazi pa sva prakticirala 2 leti do sedaj in se izogibala plodnih dni....zdaj pa teh dni kot da jih ni....sej ne vem več kaj naj še poskusiva!

Verjamam, tudi jaz ne bi hotela tega delat partnerju, ampak spraševala si predloge in ene to delajo... (Nekatere celo, če vejo, da parnter še ni za user posted image - potem se pa čudijo, ko jih user posted image zapusti...) Mogoče pa bi mu bilo to vseeno lažje prenest kot psihiatra, čeprav je psihiater verjetno boljša rešitev...

Karin, verjamem, da večina nima problemov s tem (saj na spl. fantje pravijo, da je lepše končat not), ampak pustimo upanje, da je njen ljubi drugačen in se bo sčasoma samo zrihtalo. Ali pa si res ne želi še otroka oz. ga je strah in si tega niti ne prizna... Se strinjam, da je ta razlaga bolj verjetna...

Se pa vsekakor tudi ti pripravi na možnost, da tudi ko vama bo ratalo vse po reglcih izpeljat, zelo mogoče ne boš zanosila takoj - pazi metoda namreč ni najbolj varna in dekleta, ki jo uporabljajo in je pri njih uspešna imajo navadno kasneje težave z zanositvijo. Ne, da ne bi mogla, samo da lahko traja par mesecev... To sem brala v enem intervjuju z neko ginekologinjo, predno me raztrgate;)

MOgoče tisti predlog, da si ti na njem, niti ni tako slab. Se strinjam, da je boljše, če se vse skupaj odločata, ampak  če ne gre... Saj če se prej zmenita, če bi bilo njemu všeč, če bi na koncu vzela ti stvari v svoje roke in bi bil on za, bi ga na ta način mogoče sprostila... Ni to vedno slabo, seveda, če se prej zmenita...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Partner ima oviro v glavi!
8.12.2006 15:10:14   
Naty*Taja
Kaj pa če ga tko zelo razvnameš - kaj pa vem, kaj ga ful vzburja, in bo potem pozabil umaknit? Ja, je pa vse v gavi in verjetno podzavestno niti noče še biti očka! Po moje se lahko skupaj brez psihologa poglobita v njegovo podzavest, strahove.... samo pogovarjajta se in mogoče bosta prišla do spoznanja, kaj ga zavira!

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Partner ima oviro v glavi!
8.12.2006 15:18:29   
tulip
Strah, strah, da zdaj bo pa to to, verjetno je prepričan da bo tokrat odločilno in s tem, da se umakne, podaljšuje trenutek odločitve....
Povej mu, da ni nujno da uspe takoj, in da je tudi zate to nekaj novega, neznanega in te je malo strah, pa da je najpomembneje to, da se vidva dobro razumeta, se imata rada in si zaupata ter si res oba že sedaj želita otroka.
Potem bo vse lažje, pa naj otročiček pride takoj ali tudi ne.
Ampak moraš pa mu dati možnost, da ti res pove, kaj on misli, ne pa da ti pravi, kar bi ti rada slišala. Mogoče se ti ne upa česa povedat. Pa ne se o tem pogovarjat po odnosu, ko je situacija napeta in se bo počutil napaden!! Izberi en nevtralen čas, ko bosta oba razpoložena za pogovor. Saj boš videla. Če je resnično pripravljen in si želi otroka zdaj, se ne bo več umikal...user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Partner ima oviro v glavi!
8.12.2006 18:21:58   
Anonimen
Pa naredita luknjo v kondom.

(odgovor članu tulip)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Partner ima oviro v glavi!
8.12.2006 20:38:16   
mala
 Jest bi rekla, da ni še pripravljen, kot si rekla naj poskuša sam pri sebi razčistit...midva že leta uporabljava to metodo in obakrat ko sva delala na otročku nisva imela nobenih problemov...problem je v glavi in upam da vama bo uspelo nekako rešit težavo.
lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Partner ima oviro v glavi!
8.12.2006 21:14:02   
Anonimen
Bom tudi jaz anonimna, če si ti. Ampak ne bom razumevajoča, saj tudi ti ne bi smela biti!!!Mislim, da si zatiskaš očiuser posted image  in da sploh ne veš, da bo ta težavica kmalu postala ogromen problem!!! Verjemi, ker govorim iz lastnih izkušenj!!!!! Vajin seks bo postal pravo mučenje, nonstop boš mislila na to ali tokrat bo noter ali spet ne!!!!user posted image Saj vem, da ga imaš rada ampak on se očitno ne zaveda, da ni nujno, da rata takoj, ko se bo, če se bo, odločil. Tudi nisi napisala, koliko si stara, pa to tudi ni tako pomembno, saj imajo tudi mlajše težave z zanositvijo. Predlagam, da mu poveš, da imaš tega dovolj in da naj takoj preneha jamrati in mencati kot kakšna reva. Če sta se dogovorila obojestransko, potem naj to velja. Tako sem naredila jaz, ker mi je počil film in sem imela tega sranja dovolj. Danes imava dva otroka, pa sem prepričana, da je bil moj izbruh odločilen. Prenehaj ga crkljati in vzemi stvari v svoje roke!!!!

(odgovor članu mala)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Partner ima oviro v glavi!
8.12.2006 21:17:42   
Marelica
Mogoče se začnita zavedat, da otroka tudi ni tako lahko spočet in bosta mogoče manj obremenjena.

Je pa res, da nam navade kar hitro zlezejo pod kožo in tvoj dragi umik rabi za svoj vrhunec. Če je tako, se bo slej ali prej tega moral odvadit. Tudi jaz mislim, da ne bi bilo slabo, če malo menjata položaje.

Vso srečo!

(odgovor članu mala)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Partner ima oviro v glavi!
8.12.2006 21:44:37   
Anonimen
Pa naredita luknjo v kondom.


Lepe besede od tako inteligentne osebe! pohvale vredno...sem napisala da najina zveza nima laži, prevar, zvijač, pritiskov....

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Partner ima oviro v glavi!
8.12.2006 21:45:33   
Anonimen
Bom tudi jaz anonimna, če si ti. Ampak ne bom razumevajoča, saj tudi ti ne bi smela biti!!!Mislim, da si zatiskaš oči in da sploh ne veš, da bo ta težavica kmalu postala ogromen problem!!! Verjemi, ker govorim iz lastnih izkušenj!!!!! Vajin seks bo postal pravo mučenje, nonstop boš mislila na to ali tokrat bo noter ali spet ne!!!! Saj vem, da ga imaš rada ampak on se očitno ne zaveda, da ni nujno, da rata takoj, ko se bo, če se bo, odločil. Tudi nisi napisala, koliko si stara, pa to tudi ni tako pomembno, saj imajo tudi mlajše težave z zanositvijo. Predlagam, da mu poveš, da imaš tega dovolj in da naj takoj preneha jamrati in mencati kot kakšna reva. Če sta se dogovorila obojestransko, potem naj to velja. Tako sem naredila jaz, ker mi je počil film in sem imela tega sranja dovolj. Danes imava dva otroka, pa sem prepričana, da je bil moj izbruh odločilen. Prenehaj ga crkljati in vzemi stvari v svoje roke!!!!


user posted image user posted image user posted image  hvala, točno to bom naredila....

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Po spontanem splavu ni treba odlagati zano...
Najnovejše raziskave razkrivajo, da po spontanem splavu ni potrebno tri mesece odlagati s ponovno zanositvijo. Ravno zan...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?