|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pediater v MB.?
8.3.2006 23:26:26   
zaliga
Pozdravljene punce!
resnično ne vem kam bi naj uvrstila to temo!?
Namreč rodila bom junija in pravijo, da bi naj pred že porodom izbral pediatra za svojega sončka!
Pa me zanima, kateri/a je za vas najboljša v MB.?
Nekje sem slišala za Dr. Dovnika - kaj pa vaše mnenje?
Hvala za pomoč in nasvete že naprej!
Lp.

< Sporočilo je popravil zaliga -- 8.3.2006 23:27:55 >


_____________________________

Vsak dan za nas sije sonček, pa čeprav dežuje...


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pediater v MB.?
8.3.2006 23:33:36   
Andra
On je vredu, njegova mama je pa "unterhunt". Mi smo bili njihovi pacienti, pa smo mejali pediatra. Mislim, da ti to pove marsikaj...

(odgovor članu zaliga)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pediater v MB.?
9.3.2006 7:00:15   
pika_b
dr. Melinkova, Zdravstveni dom, Vošnjakova. Super. Zelo zadovoljni.

lp

(odgovor članu zaliga)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pediater v MB.?
9.3.2006 7:02:35   
Marogica
Mi hodimo k dr. Babičevi, na Studencih. Super zdravnica, super sestra, spodaj je parkirišče in lekarna..... Za dr. Dovnika sem že slišala, vendar nič konkretnega (ne slabo ne dobro), za njegovo mamo pa se pridružujem mišljenju Andre.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu zaliga)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pediater v MB.?
9.3.2006 7:09:03   
Ro-La
mi imamo dr. dovnika, zadovoljni, z njo malo manj (naj bi se počasi odpravljala v penzijo), je pa poln, pa baje sprejema samo bratce-sestrce svojih starih pacientov.

_____________________________

NE, ne grem več rodit....JASNO!?

(odgovor članu zaliga)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pediater v MB.?
9.3.2006 7:23:33   
Urška//
Mi imamo tudi dr.Babičevo in nimam pripomb, je pa mene imela dr. Dovnikova in mi je rešila življenje pri enem letu, pa tudi njen sin je ok.

lp

_____________________________

Urška in Lara(10.05.2005) in Nejc(17.10.2008)

(odgovor članu Ro-La)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pediater v MB.?
9.3.2006 8:05:11   
Anonimen
A katera ve, če dr. Babičeva sprejema nove paciente, ne novorojenčke? Poleti se selimo v tisti konec in bomo morali menjati pediatra. Je še kateri drugi v ZD Studenci OK?

(odgovor članu Urška//)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pediater v MB.?
9.3.2006 8:25:13   
AishaM
Dr. Dovnik. Njegova mama je že v penziji, mu pa občasno pomaga. Sama nimam izkušenj z njo.
Je pa res težko priti do njega, ker je ful zaseden. Ena možnost je, da v začetku hodiš samoplačniško (10.000 SIT pregled), potem pa te v neslednjem mesecu, ko se mu "sprosti" kakšno mesto, vzame.

Dober je baje tudi dr. Završnik v Vošnjakovi.

(odgovor članu Ro-La)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pediater v MB.?
9.3.2006 8:30:28   
ronja5
Mi smo tud pri dr. Dovniku in lahko samo user posted image user posted image user posted image , ima en tak poseben pristop, ki ga pri Babičevi, Melinkovi ,.... ne boste deležne ( preverjeno). Našega Tiana čist začara, mali ga nonstop  gleda direkt v oči in brez problema 100% sodeluje tud ko mu npr. pogleda grlo,...  Aja, pa še za rokico ga drži in če slučajno pozabi, Tian prime njega user posted image
Meni je tudi to, ta odnos, zelo pomemben. Smo pa bli s tavečjima vsa leta tud pri njegovi mami, res je včasih tečna, ampak kakšne boste pa ve pri njenih letih???
Sestra Vera je pa itak user posted image


< Sporočilo je popravil ronja5 -- 9.3.2006 8:32:23 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pediater v MB.?
9.3.2006 9:05:23   
mimica
Mi imamo dr. Škorjanc Antolič na Studencih in smo ZELO zadovoljni z njo. Nikoli ne špara na otrocih, je zelo prijazna, kri in urin ti pregledajo kar tam ( ne rabiš hodit v laboratorij ), nikoli še nisem čakala več kot pol ure ( pa še to je bil skrajni primer ). Lahko samo rečem user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu zaliga)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pediater v MB.?
9.3.2006 9:05:26   
pika_b
Uh ronja5, niso leta kriva, vedno je bila tka. Je pa ful dober diagnostik, to pa ji vsaka čast.

Vsak ima svoj pristop in pa seveda karakter. Taki pač smo.

A ste že vse te ambulante dali skozi, da veš kako je pri ostalih?? Samo vprašam, da vem kaj nardit pri drugem otročku user posted image user posted image user posted image

lp

(odgovor članu ronja5)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Pediater v MB.?
9.3.2006 9:22:54   
simone
Dr.Vizovišek v Vošnjakovi je zakon.

(odgovor članu pika_b)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Pediater v MB.?
9.3.2006 9:39:32   
ronja5
Ne vem kako je zdaj na Vošnjakovi, ampak pred leti je blo tak, da če si imel tam izbranega pediatra, si moral imeti res srečo, da si naletel nanj, kr so se nonstop menjavali.
Ker sta bla mojadva večja astmatika, smo bili tudi dosti tam. Vseh teh ambulant nismo menjavali, smo  pa večkrat bili pregledani pri omenjenih pediatrih.
Je pa zanimivo, če greš k dežurnemu in otroci ful jokajo, tak da se starši že zunaj sprašujejo, ja kdo te dela danes??!!
Ko pa je bil npr. Dovnik dežurni, joka ni bilo. Vsak pa se seveda odloči po svoji presoji, itak pa je k njemu bojda težko prit.

(odgovor članu pika_b)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Pediater v MB.?
9.3.2006 10:33:39   
Anonimen
dr. Cveta Babič na Studencihuser posted image

(odgovor članu ronja5)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Pediater v MB.?
9.3.2006 11:39:13   
zaliga
Punce hvala vam za vaše mnenje!!
Sem vseeno poklicala Dr. Dovnika in se "dala" na čakalno listo! Ni bilo nobenega problema, sestra zelo prijazna...Moram pa ji javit, ko rodim, da se naročimo za pregled!
Bi še vas pa nekaj vprašala!
Kje pa ima sploh ambulanto Dr. Dovnik?
Slišala sem samo za njega in dobila tel. št., ko sem pa iskala naslov, pa nič našla!
Hvala!


_____________________________

Vsak dan za nas sije sonček, pa čeprav dežuje...



(odgovor članu mimica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Pediater v MB.?
9.3.2006 13:01:09   
ronja5
Na Borštnikovi, bivši salon poročnih oblek Hollywood.

(odgovor članu zaliga)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Pediater v MB.?
9.3.2006 13:05:42   
Andra
Center Vita Nova v Borštnikovi.

(odgovor članu ronja5)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Pediater v MB.?
9.3.2006 13:06:14   
tina104
Mi imamo dr. Bigeca na Vošnjakovi in je ful v redu.

_____________________________

20. 8. 2005 se je rodil naš Aljaž

(odgovor članu ronja5)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Pediater v MB.?
10.3.2006 8:44:01   
k1
dr. škorjančeva na studencih - parkplac ni problem, poleg je lekarna pa še zdravnica je ful ful ful prijazna,,,,  aja, gužve pares nikoli ni.

(odgovor članu tina104)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Pediater v MB.?
10.3.2006 9:35:01   
MajaPRO
Dr. Anka Prodanovič na Cesti proletarskih brigad. Parkirišče pred ZD, tudi lekarna, pediatri se ne menjavajo (tam dela samo ona, razen, ko je na dopustu). Je pa res, da ima kar gnečo, sploh zdaj, v tem času, ko je zaradi viroz veliko bolanih otrok.

(odgovor članu k1)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Pediater v MB.?
10.3.2006 9:41:47   
Meceno
Dr. Bigec je zakonuser posted image , žal ima kar gužvo

(odgovor članu k1)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Pediater v MB.?
10.3.2006 11:08:24   
malika
Mi smo tudi Dovnikovi user posted image user posted image user posted image

Nimam nobene pripombe za nobenega, tudi za njegovo mamo ne, ki je pa že v penziji.

So pa tudi vsi ful prijazni. Še kje v mestu me ustavi in povpraša kaj user posted image user posted image

_____________________________

Izberi si luno za cilj in tudi če boš zgrešil, boš še vedno pristal med zvezdami

(odgovor članu Meceno)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Pediater v MB.?
10.3.2006 13:11:36   
Anhelo2
Draga zaliga!

Mislim, da boš tukaj med nami težko našla resnično dober in realen odgovor in nasvet.
Normalno je, da vsaka navija za svojega pediatra in svojo izbiro.

Jaz ti toplo priporočam, da glede tega vprašaš patronažno sestro, ki te bo prišla pogledati, ko boš prišla iz porodnišnice. Sedaj še resnično ne rabiš iskati, boš v 1 mesecu imela še dovolj časa. Načelamo lahko samo pokličeš po telefonu in se naročiš.

Vsaka izbira, ki jo boš sprejela bo dobra, ker bo tvoja!!!

LP

(odgovor članu zaliga)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Pediater v MB.?
25.8.2006 14:32:44   
Anonimen
Pozdravljeni ! Sem pravkar pregledovala kaj mislite o Dr . Cveti Babič ? Jaz sem pri nje že 4 leta in pol pa se mi je pred kratkim izredno zamerla . Z mlajšim sinom imam namreč težave pri prehrani - saj je le eksotiko- blato , lubje trga iz drevesa in hitro poje , da ga kdo ne bi videl in to ogromne količine .user posted image  Ko sem ji to omenila - povem še da druge hrane ni in ni hotel jesti _ sem jo vsa zaskrbljena , da je kaj narobe vprašala kaj bi to lahko bilo pa me je natulila , da to je zaradi pomankanja vitaminov in da ona bi ga v enem tednu že spravla v red !!!user posted image  In , da sem to jaz kriva ker sem ga pač razvadla user posted image  !!! Je pa sestra izredno v reduuser posted image !Sem pa slišala , da je izredno dobra Dr . Škorjančeva preverjeno se ful potrudi in je izredno prijazna ma le neko hecno sestrouser posted image  , pa kaj češ vse ne more bit vsem vredi !!!
OBilo uspeka pri iskanju in izbiri pediatra !

(odgovor članu Anhelo2)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Pediater v MB.?
26.8.2006 7:38:32   
Anonimen
-

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako dojenček "reče" RAD TE IMAM?
Dojenček rad gleda obraze, maminega pa ima najraje, zato ji nenehno namenja nežne poglede. V bistvu vsakokrat ko dojenče...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?