|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pes in novoletna jelka
10.11.2005 9:48:14   
Anonimen
Kaj narest pri hiperaktivnem mladicu, ki je povrhu vsega straaaaaaasno firbcen in pozresen (samo da ni pasje...) in niti slucajno ne pomislis, da jelke ne bi postavil (okraski so pa iz slanega testa, kugle bi bile po moje se vecja skusnjava).

Ne moremo pa dvignt kam prov visoko, ker ima jelka 180 cm user posted image  Jaz mam pa v svoji sobi tamalo, dvignjeno na mizci, na katero ne pleza naceloma (razen ce vidi, da tja kaj postavim).

Lp, Riba
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pes in novoletna jelka
10.11.2005 9:49:51   
Anonimen
mene to bl skrbi kako naučit 1,5 letnico da ne bo nase vrgla jelke pa vsega pocufala dol, tut valda v ustla tlačla in tako dalje.
psu bo mogoče en dan zanimivo pol pa ne več.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pes in novoletna jelka
10.11.2005 9:55:41   
Anonimen
Nazalost je nasi Luni vse blazno zanimivo ... zdej je spetzacela copate grizt, k je vmes ze nehala ... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pes in novoletna jelka
10.11.2005 10:09:39   
Lunca1
mogoče če naokrog naredite kakšno lepo ograjico?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pes in novoletna jelka
10.11.2005 10:13:03   
Anonimen
hehe zdej si me spomnla kako je naša že pokojna psica samojedka čikala čevle..ampak samo notranje podplate, une k so tabl smrdlivi in prešvicani
lotla se je celo knjig in prežvečla zgodovinsko staro sveto pismo :) mat je skor kap ruknla.

ne vem od smrekce jo boste pa skos odganal pa naučl da ne sme? bl je nevarn da bi kak kabl od lučk pregriznla k jo lohk še strese če ne ubije??!!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pes in novoletna jelka
10.11.2005 10:25:42   
Tinca7
Midva zaradi najinega nagajivcauser posted image spodnji del jelke nimava okrašene. res da izgleda čudno, ampak drugače je kroglice dol metu.... Letos pa sploh ne veva kaj naredit, ker je dobil malo pomočnico (v soboto bo stara 1 letouser posted image user posted image ), ki je blazno nora na žogice. Mogoče bomo vse nove - plastične kroglice kupili, ker se ne razbijejo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pes in novoletna jelka
10.11.2005 10:25:46   
Veverička
He, he, he Ribica, to pa so beagliuser posted image user posted image user posted image . Btw tista z ograjico - ne bo nič pomagalo, še večja skušnjava ji bo!
Mi bomo letos imeli jelko kar na balkonu (sicer imamo "samo" Blažauser posted image ), pri moževih pa imajo beagla in ne vem, če bodo lahko imeli jelko - ker user posted image  mali še na mizo skoči (so jo razvadli, zdaj pa majouser posted image )

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pes in novoletna jelka
10.11.2005 15:19:18   
soncece24
Ja, letos boste morali jelko na steno narisat, fiš, nič drugega ne bo pomagalouser posted image user posted image user posted image

mi imamo muco, ki tudi vse obeske dol pomeče. jelko mamo na dveh koncih zvezano na steno (enkrat je na njo padla), spodnje veje pa posekamo, pa še potem začnemo z obeski komaj v naslednji vrsti vej.user posted image


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Veverička)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pes in novoletna jelka
10.11.2005 23:47:44   
Anonimen
Sam nasa jelka je umetna ... user posted image

(odgovor članu soncece24)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pes in novoletna jelka
11.11.2005 1:36:48   
Anonimen
Ja, a pa se ne da spodnjih vej odsekat kljub vsemu?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pes in novoletna jelka
11.11.2005 18:57:52   
baguSka
Pr umetni je tko, da pač ne postavš spodnje vrste.

Mene tud firbc matra kako bo. Mi je pa zanimiv, da moj ni čist nč zgrizu odkar ga mam razn svojih stvari, ki jih malo morje. Še ko sm si kupla plišaste copate, je prvi dan laufu za mojimi nogami, sem mu trikrat rekla fuj, pa je nehu. :) Upam, da bo tko tud z jelko, ker mava midva tud tako do stropa in bi jo zlo težko na mizo postavla.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Pes in novoletna jelka
12.11.2005 0:16:38   
Anonimen
Nam je zgrizla:
-copate
- 2x polnilec za gsm (enkrat navaden, enkrat ta boljsiuser posted image  sem prejtle mogla drzat ene dve minuteuser posted image )
-cunje (sestrina obleka, moja kikla, hlace majo itak luknce, mami najlonke, ....)
-rob kavca
-tapete user posted image
-letvice lesene po tleh v hodniku (ker niso prlepljene .. sej ni pes krivuser posted image )
-men steno v sobi .. mam tako lepo luknjo
-rob zida pri vhodnih vratih
-kljuke od predalov so zanimive

Itd. itd. ...

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Pes in novoletna jelka
15.11.2005 12:36:32   
Bojana 78
Naš kosmatinec Timi (labradorec) vsako leto zlomi vsaj 2 do 3 kogle na jelki. In to z repom. Labradorci imajo zelo močen rep in ko maha z njim kuglo odnese z jelke čez celo dnevno sobo. Pa se ne sekiramo preveč. Drugače pa je njegovo najljubše delo trganje škatl in praznjenje koša (tistega v katerem imamo izključno papir).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?