|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pes laja
7.4.2009 13:35:18   
Zanica
Bemu, vem da je to normalno....

Samo odkar smo se preselili, ena od mojih psičk laja po cele dneve, čeprav je bila v dolgem sprehodu, ima hrano in vodo, non stop laja!!!!

Kaj naj naredim, nočem kupit tisto električno ovratnico, ker mislim da se ne bom znala kontrolirat.....

Trenutno sta privezani, ker nismo še ograje naredili, kmalu bo tudi ta narejena, da ne bosta privezani, ampak mislim da bo še vedno lajala.....Čez noč je pa v hiši...

Kako ste vaše pse naučili da ne laju?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pes laja
7.4.2009 14:31:26   
Ribica **
Mi smo sicer v stolpnici in ne laja cele dneve, laja pa zelo pogosto. Takrat jo pac skusamo utisat - ce se da, jo zamotim z igro, samo tam pa laja od navdusenja, tako da je zacaran krog user posted image

(odgovor članu Zanica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pes laja
7.4.2009 14:32:13   
ursa30
verjetno ji ni všeč, da je privezana user posted image  od mojga svak ima psa ki tudi ful laja ko je privezan. ko ga pa spustim k moji psički na vrt je pa takoj bolje.

(odgovor članu Zanica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pes laja
7.4.2009 14:34:00   
Zanica
Joj, res upam da bo bolje, ko bo spuščena. Drugače, je pridna ko smo dol v vrtu zraven nje... ko nas pa ni, dar mar.... Laja, cvili.....

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pes laja
7.4.2009 14:34:27   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: Zanica
Kaj naj naredim, nočem kupit tisto električno ovratnico, ker mislim da se ne bom znala kontrolirat.....


Ne razumem sicer, kaj si mislila s tem, da se ne boš znala kontrolirat ob električni ovratnici .... ampak prodajajo tudi take, ki ob laježu brizgne neko citronsko zadevo, ki psu smrdi. Malo bolj humano je še vedno od elektrike, bi rekla.

(odgovor članu Zanica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pes laja
7.4.2009 14:38:43   
Katey
IZVIRNO SPOROČILO: Zanica

Joj, res upam da bo bolje, ko bo spuščena. Drugače, je pridna ko smo dol v vrtu zraven nje... ko nas pa ni, dar mar.... Laja, cvili.....


Najbrž je bila prej navajena drugače, da ni bila toliko sama, zdaj pa sprememba in je to njena reakcija na to, pa še privezana je. Sigurno bo čez čas bolje, do takrat se bo potrebno več ukvarjati z njo.

(odgovor članu Zanica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pes laja
7.4.2009 15:15:14   
Zanica
Ja, ona je prava mala debela crkljivka... V stanovanju jo ne morem več imet, ker imam povsod tepihe, in stanovanje je večje, da bi morala vsak dan sesati, to bi mi vzelo 1 uro....

Prej so bile navajene na predsobo, nista bili skoz z nami.... Pa ni jokala....

Kar se tiče el. ovratnice, ja, bojim se da bi jo res vsakič stresla, in pravzaprav ne bi sploh take vzgojne mere.
Polim jo z vodo mal, pa na par minut neha, pol pa spet....

Nič, še malo čakat, itak je zdaj vreme lepše, pa bomo več od zunaj z njimi se ukvarjali...

(odgovor članu Katey)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pes laja
7.4.2009 18:02:59   
KatjaD
1. ni navajena biti privezana
2. ni navajena biti "sama" zunaj
3. ni navajena, da vas ne "sliši" - tudi če je bila prej v predsobi, vas je slišala in je imela občutek, da ste z njo, zdaj pa ni več tako

Zanima me pa zakaj ne bi smeli biti psi notri, če imate tepihe oziroma večje stanovanje???? Pač posesate 2x tedensko, ne le enkrat...

(odgovor članu Zanica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pes laja
8.4.2009 9:13:49   
Zanica
KO sem imela pse v stanovanju, in je bil parket, sem VSAK DAN sesala. Res, vsak dan. Tolk dlake se je nabralo, da če ne bi en dan posesala, naslednji dan so tla prekrita z dlakami, ne pretiravam! Prej je bilo 56 m2, zdaj je 100 m2..... Pa nisem neka obsedenka z čistočo.

Sej smo že itak najdli primerno ograjo, pa bomo to naredili...

(odgovor članu KatjaD)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pes laja
17.4.2009 21:28:07   
Nikita***
IZVIRNO SPOROČILO: Zanica

V stanovanju jo ne morem več imet, ker imam povsod tepihe


Odstrani tepihe, pa ti ne bo treba vsak dan sesat, če te to obremenjuje in je edini razlog, da psička ne more biti z vamiuser posted image


_____________________________

EX JERY

Ženska, ki je pretrpela izgubo otroka, se ničesar več ne boji. (židovski pregovor)

http://www.freewebs.com/trini-horjulska/

(odgovor članu Zanica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pes laja
20.4.2009 13:15:04   
Zanica
Ja, če odstranim tepihe mi ostane beton... Imamo tapison (ker smo najemniki, ne moremo ne vem kaj spreminjat tukaj...)

(odgovor članu Nikita***)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Pes laja
25.4.2009 21:35:25   
Nikita***
IZVIRNO SPOROČILO: Zanica

Ja, če odstranim tepihe mi ostane beton... Imamo tapison (ker smo najemniki, ne moremo ne vem kaj spreminjat tukaj...)

Lahko pa položiš laminat gor na tapison in ker ste najemniki, pač odstranite laminat, ko se odselite. Simpl kot pasuljuser posted image


_____________________________

EX JERY

Ženska, ki je pretrpela izgubo otroka, se ničesar več ne boji. (židovski pregovor)

http://www.freewebs.com/trini-horjulska/

(odgovor članu Zanica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?