|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pia73!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!petek............
22.10.2004 19:33:54   
simi-2
Ciao !
Bejbe, ku ku kje ste. Zdaj imam sekundo časa in hitro napišem par besed. Seveda vse ste dobrodošle.
Danes imam tako pričakovano oooooooooooo,da bom hopa cupala:sloncek::sloncek:, komaj že čakam.
Pia73 moram ti sporočiti žalostno novičko, da štumfov nisem našla in ti jih nemorem poslati, če jih nimam.
Kaj počnete zdaj.
Gledate sanjski moški?
Letim, da me gdo ne zasači in se slišmo kasneje.
Anitka si še na jogi ali na drinku ?
by by
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Pia73!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!petek............
22.10.2004 20:09:00   
pika74
Ojla bejbe - ojla :rozica:Simi:rozica:,

Ti imaš dons opravičeno - sam glej, da bosta dobr opravla :sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek:. Te bomo čez par tednov vprašal in bomo vidl;).

Pia73 - jst pa lun nisem našla 8)8)8). Bemti, kjerkoli sm sprašvala v trgovinah, nikjer nobenih lun? A ktera ve, kje se dobijo;)?

Anitka je zdele glih v asana :zmeden2:položaju - a ni to neki pr jogi - aja pa pozdrav soncu :)mi je bil tud zmeri všeč. Pa mačji hrbet :muca::muca: - sam tole pa ne vem, če je od joge. To smo mi mel ponavad pr aerobiki. Dostkrat tud doma prakticiram tale mačji hrbet :muca::muca::muca: ;).

Biba77 - ku-ku:zmeden2::zmeden2:.

No, jst dons zihr ne bom :sloncek::sloncek:, ker me fuuuul šraufa :(teta :hudicek:M. Imam pa že film La vita e'bella al kako se že napiše - to bi neni mogoče vedla al pa kšna UnderEja, k so blis Italjančkov:)-:)-. Skrakta Življenje je lepo - moj dragi pa me že kliče, da se mu pridružim na kavču - pod koutrom - obvezno s štumfki ;););), evo, že letim :kuza::kuza::kuza:. Po filmu pa mogoče še mal smuknem pogledat, kašna je bla nocojšnja debata :love:petkovega večera:love:.

:kava::kava::kava::kava::kava::kava:


pa-pa
Pika74
:sloncek:

(odgovor članu simi-2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Pia73!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!petek............
22.10.2004 20:22:26   
biba77
Tukaj sem, tukaj!! :miska:

Malo sem prelistala, kaj se je novega dogajalo danes - v saluzbi ni bilo casa. :)-

Jaz pa sem sama doma z mojo :kuza:. Najprej sem se salila, kak bom mojega od doma poslala, da bo racunalnik fraj, pol pa je dobil vabilo na neko sejo in ... Pa seveda je treba po seji iti se na pijacko in tako bom gledala zvezde. Dobro, da smo se res zmenile za "virtualni cvek". ;)

O kaki LUNI ste zgoraj govorile??? :(

Ja, Anitka pa uziva. Jaz se bom tudi k jogi vpisala; samo grem kmalu v tujino in mi ni smiselno pred decembrom zacet. Takrat pa ziher.

Moja teta :hudicek: M pa je "vun s hudica"!! Vse nekaj sraufa tam spodaj; pa dnevni vlozek je dovolj.:zmeden::zmeden::zmeden:
Ce ne bi bil test negativen, bi si lahko se kaj mislila. No, bom vidla, kako dolgo bo to se trajalo... 8)

Ja nic, upam, da se bo se katera javila s kako zanimivo temico :) .

:miska:

(odgovor članu simi-2)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Pia73!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!petek............
22.10.2004 20:52:10   
Anitka
Hoj punce!

Ej danes se pa nisem preveč najogala. No ja asane sem že izvajala, a moje misli so bile pri moji sestri, ki je končno v porodnišnici. Odprta je že 4 cm, mehur so ji predrli in stiskam pesti :miska::miska::miska::miska: da se čimprej reši in da bo z obema vse v redu!

Moram deliti tole izkušnjo z vami, ker ste moji :angel::angel::angel:

:metulj:

(odgovor članu simi-2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Pia73!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!petek............
22.10.2004 21:02:24   
biba77
Joooj, super! Zdaj pa gre zares. Upam, do bo imela cimlazji porod, tvoja sestrica!!! Drzim pesti zanjo!!:miska::miska::miska:

(odgovor članu simi-2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Pia73!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!petek............
22.10.2004 21:07:10   
Anitka
Ahoj!

:zmeden::zmeden2::zmeden::zmeden2: lune???:zmeden2::zmeden::zmeden2::zmeden:

Ja mačka je ena izmed asan pri jogi. Je full dobra vaja in pa seveda tudi pozdrav soncu.

Biba 77 kaj počneš?

:metulj:

(odgovor članu simi-2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Pia73!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!petek............
22.10.2004 21:10:02   
Pia73
Ej, pa ve ste pa hitre! Jaz sem bila pa tak tampirana nA DEVETO URO ZVEČER,...:bravo::bravo::bravo::bravo:

Pa tolk imam še za postorit! Samo vam povem, da delo vedno pačaka! PREVERJENO!!! :)-:)-:)-

LP Pia73

(odgovor članu simi-2)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Pia73!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!petek............
22.10.2004 21:11:52   
Anitka
Hehej Pia!

Sem tudi jaz bolj ciljala na deveto uro, a sem prišla prej z joge in toliko stvari se danes dogaja, da sem kar na RR pohitela in vidla, da se je začelo.

Delo pa naj kar počaka :)-:)-:)-:)-:)-

:metulj:

(odgovor članu simi-2)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Pia73!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!petek............
22.10.2004 21:14:27   
pi
Anitka držim pesti za tvojo sestro, da se bo čim prej rešila in da bo vse o.k. Torej boš po vsej verjetnosti še danes postala teta.
Sporoči ko boš izvedela kaj novega.

lp:miska:

(odgovor članu simi-2)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Pia73!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!petek............
22.10.2004 21:15:01   
Pia73
Tako zdaj pa preidimo k stvarem,....

Sem s prejšnjim postom hotla opozorit, da sem na netu. Da mi ne pobegnete,....

Anitka, tole s tvojo sestro pa diši po ,....:bravo::bravo::bravo: tem, da boš kmalu teta,.. HURA, HURA,HURA,....
Pa še me bomo držale pesti, da bo kmalu za njo. Itak bo vse v redu!!!

Pa res Biba77 kaj pa počneš ti, poklic,....

Aja, lune,...... Naj vam zaupam, da me pride jutri Pika74 obiskat! :bravo::bravo::bravo::bravo::bravo: Zato se ne čudite, če bo deževalo! In ker se jaz že dolgo trudim zanositi bi mi kot prava prijateljica iskreno rada pri tem pomagala,... Zato, lune,...:)-:)-:)- Saj razumete, kajne?

Simi, sedaj pa za računalnik, sam tipkaj z nogami, da vojački ne pobegnejo ven,....:)-:)-:)-

LP Pia73

(odgovor članu simi-2)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Pia73!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!petek............
22.10.2004 21:17:46   
Pia73
Če bo še kaj časa danes ostalo, bomo tudi mi :sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek: sicer pa ne ,.... Otroke moraš delat, ko si mlad, kajne,..... ne pa da se k stvari spravljamo fosilke pa dinozavrke,..........:)-:)-:)-:)-:)-

LP Pia73

(odgovor članu simi-2)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Pia73!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!petek............
22.10.2004 21:18:21   
Anitka
:)-:)- No ja Pia, delno razumem. Pa naj ti le pomaga!

Pi sem te danes srečala, a te nisem utegnila pocukati za rokav.

:metulj:

(odgovor članu simi-2)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Pia73!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!petek............
22.10.2004 21:21:44   
Pia73
Pa kje se to srečujete, Anitka?

Biba77 si še tu???

LP Pia73

(odgovor članu simi-2)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Pia73!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!petek............
22.10.2004 21:24:19   
biba77
Anitka,
Gledala sem sanjskega moskega (ena od mojih znank je se vedno "aktualna") in v vsakih reklamah prisla pogledat, ce je kaksno novo sporocilce.
:miska:

(odgovor članu simi-2)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Pia73!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!petek............
22.10.2004 21:25:43   
biba77
Joj, ne o delu!
Za 4 stroje nezlikanega perila, ki bo najverjetneje sele v nedeljo prislo na vrsto (danes zagotovo ne - je MOJ vecer, jutri pa imamo trgatev)
:miska:

(odgovor članu simi-2)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Pia73!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!petek............
22.10.2004 21:28:39   
biba77
Aja, kaj DELAM: podiplomski studij in zaposlena kot MR na faxu.
Oprosti Pia, samo jaz se vedno ne razumem, kako je s temi lunami... Tu moja izobrazba nic ne pomeni. Nisem v astrologiji (prav ugibam :zmeden::zmeden::zmeden:?)???
:miska:

(odgovor članu simi-2)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Pia73!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!petek............
22.10.2004 21:28:53   
pi
Anitka kje in kdaj sva se srečali. Upam da ne danes ker sem danes bila čisto raztresena. res bova morali enkrat dobiti na kavi.

(odgovor članu simi-2)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Pia73!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!petek............
22.10.2004 21:35:56   
pi
Zdaj pa ste kar vse pobegnile. Če delate :sloncek::sloncek::sloncek: vam je oproščeno.

(odgovor članu simi-2)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Pia73!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!petek............
22.10.2004 21:37:24   
biba77
No, zdaj pa sem jaz "sama ostala". Kje pa ste? Vecerjate vse ob tej rani uri al so vas vasi muceki od racunalnikov premamili :)-:)-:)-:)-
:miska:

(odgovor članu simi-2)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   Pia73!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!petek............
22.10.2004 21:42:05   
Pia73
Ne jaz sem še tukaj, imam čips kar zraven računalnika,... :)-:)-:)-:)-:)-

Ko bomo pa :sloncek::sloncek::sloncek: pol pa ne pridem več nazaj, no danes že ne,....:)-:)-:)-

Lp Pia73

(odgovor članu simi-2)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   Pia73!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!petek............
22.10.2004 21:44:17   
pi
Vaši možje, fantje vejo za ta forum?

(odgovor članu simi-2)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   Pia73!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!petek............
22.10.2004 21:46:36   
biba77
Pia, ti si se torej opremila!!! :)-:)-:)-

Jaz se pojedla en sendvic preden sem zacela s pisanjem in dva pudinga med sanjskim moskim. Jooooj, groza, ko imam moje ljube dneve, nimam nobene meje. :(:(:(

Zdaj pa me zeja, pa ne vem, kaj bi si vzela... me je groza sladkorja v soku, voda pa ne disi. :(( Caja mi ni za kuhat, mleko pa je kot pol naslednjega sendvica; pa mleko za zejo?!?

A mas kaki predlog? :ups::ups:

:miska:

(odgovor članu simi-2)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   Pia73!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!petek............
22.10.2004 21:50:15   
biba77
Pi, ojla! :)

Ja, moj dragi ve za ta forum (ce nic drugega ni tezko videt, katere web-strani so bile uporabljane), samo nisem sigurna, ce ve, kateri je moj nick. :)-

Ko bo imel kaksno vprasanje, pa si mislim, da bo tud kaj prisel vprasat 8) (ce ga ne bo motilo, da ni kaj dosti moskih prisotnih; no, vsaj aktivno ne).

Kaj pa tvoj dragi?

:miska:

(odgovor članu simi-2)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   Pia73!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!petek............
22.10.2004 21:52:54   
Pia73
Ja, jaz pijem vse živo. Najraje pa imam, pa res veš, nesladkan čaj ali pa kakšno fajn gazirano pijačo! Pa kaj se bom šparala, saj kaj pa če me pa avto povozi, pa umrem, pa tako lepo pa mlado,....:)-:)-:)-:)-:)-

pi, ja moj mož ve za forum. Podrobnosti mu ne razlagam, d+ga niti ne zanimajo,... Ker imamo pa računalnik v dnevni sobi itak zdajle sedi kakšen meter za mano,...
A tvoj ne ve?

LP Pia73

(odgovor članu simi-2)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   Pia73!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!petek............
22.10.2004 21:52:58   
pika74
oooooooooooooooooooooo

kwa dogaja?

:kava::zmeden2::kava::zmeden2::kava:

(odgovor članu simi-2)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?