|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Placilo varuske - koliko?
19.1.2005 22:38:23   
Seven*
Dan! Zanima me, ce mi katera pove, kaksne so cene za najem varuske. Gre za obcasno varstvo 1-2 uri, ponavadi ob prisotnosti mame ali oceta. Torej, nic zahtevnega.. Rada bi namrec placala korektno!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Placilo varuske - koliko?
19.1.2005 22:39:35   
Teni_
To ti bo znala najbolj točno povedat JasnaD, ampak mislim, da je nekje od 600 - 800 SIT na uro.

LP,
Mojca:rozica:

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Placilo varuske - koliko?
19.1.2005 23:11:05   
Jančika_
Midva sva ravno zadnjo soboto prvič imela varuško. Sem vprašala na študentskem servisu, pa so mi rekli, da je cena za nekaj ur tudi do jurja. Ker se jim za manj ne splača pridet, če je samo za nekaj ur.

No, ker je ta punca že dolga leta moja učenka (inštruiram jo angleščino), sva se zmenili, da pride za en večer, potem pa ima dve uri angleščine. Ampak ker zdaj nekaj časa ne bo rabila inštrukcij, sem ji raje plačala.

Bila je sama, mali je že spal, ostala je tri ure. Dala sem ji jurja na uro, čeprav sem ji hotela prej dat 800, ker sem računala, da naju ne bo kake 4 ure.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Placilo varuske - koliko?
20.1.2005 9:57:53   
Tipi
JAz sem pazila na otroka, sicer že nekaj časa nazaj (2000) in dobila 750 na uro. Mislim, da se danes cena giblje nekje okrog 1000 sit.

Še to Seven si srečka :nosecka: ali ne. Sem verjetno spet vse zamudila.

Lp:sloncek:

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Placilo varuske - koliko?
20.1.2005 16:41:37   
Seven*
Tipi. Cist tocno ne vem, CB pravi da sta :modri:.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Placilo varuske - koliko?
20.1.2005 21:35:27   
frutka_
Seven predlagam ti, da pokličeš na Študentski srevis in vprašaš za ceno ure.



Sicer pa ti svetujem da vzameš kakšno mlajšo punco, ki bo energična in mlada ter kos zahtevni nalogi...

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Placilo varuske - koliko?
29.1.2005 14:14:45   
tulipa
Torej babice ne pridemo več v poštev?:zmeden2:

:sloncek:

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Placilo varuske - koliko?
30.1.2005 0:16:31   
Jančika_
Pri nas je ena mrtva, druga pa v službi. Za vikende pa žura:)-. No, danes si je dedi vzel en večer fraj in prišel popazit na malega.

Pri nas je pač na tako, da so moji straši v službi in med tednom sploh ne moreta videta malega budnega, drugi dedi pa je invalid, tako da tudi ne more sam skrbeti za vnučka.

Moji so čez vikend podnevi vedno dobrodošli, ampak redko pridejo (po moje nočejo težit, čeprav jim 100x rečem, da naj pridejo). Za zvečer pa je meni nerodno jih prosit, ker mali itak spi in potem ni drugega za počet, kot da gledata TV.:zmeden2:

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Placilo varuske - koliko?
3.2.2005 23:44:14   
BarbaraB
Midve sva se zmenili za 600 sit in bili obe zadovoljni, predvsem pa Benjamin. Je pa res, da so cene pri nas kar precej nižje kot v prestolnici in da je varstvo trajalo včasih celo popoldne.

Lp

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?