|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pleniščni izpuščaj?!
11.6.2013 12:35:04   
lonchy20
Imam problem, ki traja že zelooooooo dolgo. Moja mlajša hči se kadar jo previjam praska po spolovilu, da bi si najraje vse odtrgala stran. Vem da se sliši nemogoče, ampak je mogoče! Če jo pustim brez pleničke, se spraska do krvi. Umivam jo z navadno vodo, probala sem že vse vrste krem (canesten, beby val, daktarin, sudocrem...) pa nič ne pomaga. Bila sem že pri zdravniku, pa so mi rekli...ne moreš verjeti, naj otroka umivam...HALOOOO pa kaj ji ni jasno.
Sedaj me pa zanima, če ima tudi katera takšen problem oz. ga je imela?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pleniščni izpuščaj?!
11.6.2013 13:23:32   
radirka
Poskusi mazati z ognjičevo kremico in absolutno menjaj pleničke! Mi smo imeli tak problem po bilokaterih pam***skah in sedaj uporabljamo od bab**ove pleničke in nimamo več tega problema.. menda so ful vredu pri takih problemih tudi hof**jeve pleničke.. :)

_____________________________

Sreča je tam, kjer je srce.

(odgovor članu lonchy20)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pleniščni izpuščaj?!
11.6.2013 13:42:23   
lonchy20
Bom probala z hoferjevimi pleničkami. Ker imam DM baby love, pa probala sem že pampers, pa nič učinka. Pa tudi z ognjičem sem že mazala, pa ni pomagalo.

_____________________________

:)

(odgovor članu radirka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pleniščni izpuščaj?!
11.6.2013 14:06:34   
ajataja
Takoj menjat pleničke...

(odgovor članu lonchy20)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pleniščni izpuščaj?!
11.6.2013 15:17:28   
lonchy20
a misliš da so res pleničke?!

_____________________________

:)

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pleniščni izpuščaj?!
11.6.2013 18:10:39   
radirka
1000000000000% so pleničke! Po mojih izkušnjah ja..

_____________________________

Sreča je tam, kjer je srce.

(odgovor članu lonchy20)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pleniščni izpuščaj?!
11.6.2013 18:11:38   
radirka
prijateljica ima punčko in so ji vse razen ho**r pleničk delale iste probleme kot jih opisuješ ti.. probaj res menjat in potem poročaj o razliki čez par dni :)

_____________________________

Sreča je tam, kjer je srce.

(odgovor članu radirka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pleniščni izpuščaj?!
11.6.2013 19:25:09   
lonchy20
Ok. Če so res tako dobre, bom jih pa res šla iskat!!! Pa bom sporočila kaj bo! :)

_____________________________

:)

(odgovor članu radirka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pleniščni izpuščaj?!
11.6.2013 20:00:23   
Izabelina
umivanje oz. kopeli s hrastovim lubjem tut pomagajo: http://www.bodieko.si/creslovina-hrastova-skorja

_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu lonchy20)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pleniščni izpuščaj?!
11.6.2013 23:58:55   
KIKI****
Pri nas je najbolj pomagal puder.

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pleniščni izpuščaj?!
11.6.2013 23:59:55   
KIKI****
Pa hrastovo lubje tudi pomaga!

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Pleniščni izpuščaj?!
12.6.2013 9:29:03   
monniq
Mi smo si pomagali s kremo, ki se ji reče Praška pasta, kupi pa se jo v lekarni. Je res takoj pomagala.
Če je pa je vzrok v občutljivosti na določeno vrsto pleničk, pa verjetno ne bo.
Aja, treba pa je tudi paziti na to, da je ritka pred tem, da oblečeš pleničko suha,
da ne ostaja mokra od vlažnih robčkov (jaz vedno obrišem na suho z brisačko, nekateri pa celo s fenom posušijo).
Upam, da to težavo čim prej rešite.

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Pleniščni izpuščaj?!
12.6.2013 9:43:22   
saragr
Edino kar res pomaga je domače olivno olje. Samo z njim namažeš predel izpuščaja in v dveh dneh izgine vse ( kri, rane, rdečica ).

(odgovor članu monniq)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Pleniščni izpuščaj?!
12.6.2013 9:46:01   
lonchy20
A res?! Olivno olje, vse je za probat! Ker več ne vem kaj še naredit!!! user posted image

_____________________________

:)

(odgovor članu saragr)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Pleniščni izpuščaj?!
12.6.2013 9:59:09   
saragr
Namesto z robčki, brišeš predel izpuščaja z vodo v kateri je malo olivnega olja. In ko se posuši ta predel namažeš še samo z olivnim oljem. In probaj dobiti nekje domače olivno olje, ne iz trgovine.

(odgovor članu lonchy20)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Pleniščni izpuščaj?!
12.6.2013 10:08:13   
Valentina majcenic
Tudi moja pupi ima zelo občutljivo kožico okrog ritke in spolovila.Njej naprimer ne pašejo pampers pleničke so pa ok te dm-ove baby love!Mi je pa medicinska sestra v porodnišnici svetovala naj ji kupim Sudocrem,dobi se tudi v dm-u.Ta ji je super pomagala,pa tudi vlažilni ampers robčki ji ne odgovarjajo,tako,da mi pač uporabljamo babylove sensitive robčke!Ko pa je imela tako zelo vneto pasem jo umivala z vodo ali z kamilicami in na suho obrisala šele potem namazala! Upam,da sem ti kako pomagala! Treba je pač več stvari poskusit,pa čimprej naj bo bolje!Lahko pa poskusiš tudi s Daktarin kremo ne gel! Ta je za glivice super,ker se lahko tudi glivice razvijejo,če je predočgo razdražena koža!

(odgovor članu lonchy20)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Pleniščni izpuščaj?!
13.6.2013 8:42:04   
MTFP
tudi nasa mala je imela tako, predvsem po dm ovih plenickah... Mi je bilo zanimivo, da samo po pamperskah je bilo ok (pa ceprav naj bi imele najvec kemije), medem ko sem sinu lahko katerekoli dala gor, le pampersk ne :)).

je pa nam pomagalo umivanje brez milnice, z olivnim oljem, obcasno sem jo s kamilicami ali hrastovim lubjem (no od vseh krem in pripravkov, je hrastovo hrast res najhitreje in najbolj ocitno popravilo stanje.)

(odgovor članu Valentina majcenic)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Pleniščni izpuščaj?!
13.6.2013 8:43:36   
MTFP
*hrastovo lubje in ne hrastovo hrastuser posted image

Pa tudi kot je ze Kiki rekla, otroski puder...

(odgovor članu MTFP)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Pleniščni izpuščaj?!
13.6.2013 9:29:18   
maychi
Poskusi še z ribodermin kremo.

(odgovor članu MTFP)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Pleniščni izpuščaj?!
13.6.2013 9:43:10   
lonchy20
MTFP jst imam DM-ove pleničke in očitno je res to narobe. Sem že šla kupiti Hoferjeve, pa bom vidla če bo u redu, ker pamperske niso naredile nič. Danes grem pa še po hrastovo lubje, pa da ji to porihtam, ker se mi prav smili! user posted image

_____________________________

:)

(odgovor članu maychi)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Otroka ne vrtite za roke!
Starši uživamo ob pogledu na široko nasmejanega otroka, ko ga vrtimo tako, da ga držimo za roke. Ne počnite tega več! Pr...
BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?