|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pleskanje dnevne sobe in kuhinje v enem
18.12.2010 21:32:08   
srečica
Pozdravljeni

Ker verjamem, da vas je tukaj kar nekaj strokovnjakov se obračam malo na vas. Prosim vas za ideje kako bi prepleskali dnevno sobo, kuhinjo in jedilnico, vse je v enem in je kar velik prostor. Kuhinja je bukev, s kombinacijo čokoladno rjave, sedežna v temno rjavi barvi, parket, miza in stoli bukev. Prepleskali bomo v vanili ali svetlo rjavo (kaj bi vi predlagali?), popestrili pa s kakšnimi črtami ali ... nimam pojma...user posted image . Ne vem ali bi rjave, oranžne ali citro zelene barve? Bi za regalom temnejšo barvo in za sedežno ali samo kako črto?

Če se komu da res lepo prosim za nasvete ali celo kake slikice

Lepe pozdravčke
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pleskanje dnevne sobe in kuhinje v enem
18.12.2010 22:55:22   
Freya88
Mora biti nujno vse v isti barvi?
Lahko recimo vzames dve barvi za kateri si se odlocila in jih barvas kontra... recimo kuhinjo rumeno s krem bordurami... jedilnico pa krem z rumenimi bordurami...

Ceprav meni osebno ne potegneje taksne `zalostne´ barve... ampak kaj bolj zivega... recimo oranzna (pac malce bolj umirjena pa vseeno)... ali pa mogoce zelena (na tista simobil zelena, ampak taksna bolj umirjena)!

Midva imava recimo kuhinjo in jedilnico en prostor... pa bova vseeno barvala vsakega druge barve....

(odgovor članu srečica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
18.12.2010 23:47:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Freya88)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pleskanje dnevne sobe in kuhinje v enem
19.12.2010 7:25:30   
naja17
Jaz imam ful svetlo stanovanje in farbasto, tako da pri meni je pisano in če bi tvoj primer postavila v svoje stanovanje, bi se odločla za oranžno ali zeleno in to kr živo, ne preumirjeno...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pleskanje dnevne sobe in kuhinje v enem
19.12.2010 8:18:52   
mateyka
jaz bi dala različne zemeljske tone po celem prostoru, da se dopolnjujejo in je obenem raznoliko.

meni je tale črtni vzorec ful všeč - za jedilni kot (da ga optično ločiš npr.), če maš bež stene
http://product.grahambrown.com/asset_s/tile/329x405/x81/grahambrown/roomset_/contemp-dining.png%3B/grahambrown/prod/18890-pattern.jpg

za dnevno pa nekaj malo bolj toplega in eno tako večjo sliko kot je omenila hruška debeluška.
user posted image

< Sporočilo je popravil mateyka -- 19.12.2010 8:20:33 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pleskanje dnevne sobe in kuhinje v enem
19.12.2010 8:32:49   
mateyka
če bi pa vzela zeleno ali oranžno barve, tako kot omenja naja17, bi pa zeleno kombinirala samo z belo (kar pomeni bela sedežna,topa meni ne sede)  in mogoče rahlimi poudarki oreha v pohištvu npr.
vse ostalo mi je premočno..

user posted image


oražna pa isto - bela in svetlosiva (to zna bit zelo elegantno), da ni premočno
user posted image
user posted image

ali v kombinaciji z zemeljskimi toni - kot poudarek vsemu skupaj
user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pleskanje dnevne sobe in kuhinje v enem
19.12.2010 9:56:55   
srečica
Dobro jutro

HVALA vam za vaše nasvete, mnenja in slike. Res ste zlate. Nisem pričakovala, da se boste tako hitro odzvali in da bom dobila tako hitro super ideje.

Res hvala še enkratuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Sem res zelo veselauser posted image user posted image user posted image

Lepe pozdravčke

(odgovor članu srečica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
19.12.2010 10:57:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu srečica)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pleskanje dnevne sobe in kuhinje v enem
19.12.2010 16:39:10   
mateyka
metulj, kaj se je pa s tvojimi bogimi krogci zgodilo? ko da so mal s flomastrom pobarvani in mal čez rob user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pleskanje dnevne sobe in kuhinje v enem
19.12.2010 19:50:11   
srečica
Mateyka, ta tvoj link ne gre user posted image Mi lahko pomagaš?

(odgovor članu srečica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pleskanje dnevne sobe in kuhinje v enem
19.12.2010 19:51:36   
srečica
Freya, kako pa bosta vidva pobarvala?

(odgovor članu srečica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
19.12.2010 20:38:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Pleskanje dnevne sobe in kuhinje v enem
19.12.2010 20:44:53   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

metulj, kaj se je pa s tvojimi bogimi krogci zgodilo? ko da so mal s flomastrom pobarvani in mal čez rob user posted image


haha, sm ze enkrat pokazala tole slikco, pa je par perfekcinistk komentiralo, da bi one ze naslednji dan zid prefarbale, kot takole gledale user posted image  no, men je vsec.

vijolicna se mi je razlila, ker se mi ob polnoci ni dal cakat do jutra, da bi mi namesal vijolicno barvo in sm uporabila vijolicen Dipi - ki pa je tekoc... tko da se je razlil pod robove sablon (no, vsaj sama sm jih izrezala user posted image ). glede na to, da me taka inspiracija ujame vsakih par mesecev, sm se odlocila, da bom pac imela flekce na zidu user posted image


aja, sem mislila, da sta ti sinova tako "kreativna" user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   [Brisano sporočilo]
19.12.2010 20:46:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Pleskanje dnevne sobe in kuhinje v enem
19.12.2010 20:53:35   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: srečica
Mateyka, ta tvoj link ne gre user posted image Mi lahko pomagaš?


ja, vidim da nas zeza - da vidim če tole dela
http://www.grahambrown.com/us/product/18890/Gradient%20:%20Purple%20Wallpaper/18?show=
klikneš potem na jedilnico spodaj desno

sicer je to tapeta, samo fina mi je, ker ma različne debeline črt in s tem ustvari lep ritem (in podaljša steno) user posted image pa itak lahko to naslikaš sama user posted image

< Sporočilo je popravil mateyka -- 19.12.2010 21:00:47 >

(odgovor članu srečica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Pleskanje dnevne sobe in kuhinje v enem
19.12.2010 21:27:18   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333
sta mi ravno danes porisala pol zidu v kuhunji s flomastri. ja, kaj se pa cudim - ce jz lahko farbam, potem po njuni logiki lahko tud ona2 user posted image  


itak, duuuh user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Pleskanje dnevne sobe in kuhinje v enem
19.12.2010 21:49:16   
mateyka
srečica, tukaj imaš malo za preštudirat kako zgledajo čokoladne zofe v kombinaciji z bež/bela kava steno. samo je treba pazit, ker lahko takoj narediš kako grozljivko user posted image

evo, tale je s panel sliko (kot je bilo že omenjeno, da rabiš "feature wall" user posted image )
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
user posted image

user posted image

glede na bež/belo kavo - jaz bi strop in ene par detaljev (okna npr.) pustila belih, da zemeljski toni bolj pridejo do izraza.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Pleskanje dnevne sobe in kuhinje v enem
19.12.2010 21:53:29   
mateyka
v glavnem, pazi da ti ne bo preveč ubito zgledalo. lahko uporabiš bež/belo kavo, se da lepo narest. samo pazi, da ne bo zgledalo preveč enobarvno monotono (do tega lahko hitro pride)..
mal preštudiraj v glavnem user posted image
in vso srečo user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Pleskanje dnevne sobe in kuhinje v enem
19.12.2010 22:15:21   
Anonimen
Zlati odtenki bi se tudi podali zraven, mogoče zavese ali kakšna tapeta v zlatih barvah. Ali pa zelo močna vijola tudi.

(odgovor članu srečica)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Pleskanje dnevne sobe in kuhinje v enem
20.12.2010 8:12:04   
Klemy82
Da se še jst malo na temo uštulim, ko vidim, da imate tako fajn ideje... torej, rabim eno idejo, kako pobarvat stanovanje, ki je še v nastajanju, zaenkrat imamo kupljene ploščice- granitno sive barve, malo temnejši granit, no, prostor je en velik in deljen na kuhinjo/jedilnico in dnevni prostor. Zdaj bi jaz rada to tako nekako skombinirala barve, da bi bila kuhinja druge barve kot dnevni prostor (sem bolj razmišljala o odtenkih kot o čist različnih barvah zaenkrat), pa svetle barve bi imela, samo bele ne, pa da paše na granitno barvo, seveda. Se bolj nagibam h kakšni bež ali morda rumenkasti toni za kuhinjo... Smo pa še v fazi iskanja idej, nimam še nobenega pohištva, itak bo pa vse po meri delano in to si lahko zmišljujem, kaj in kakšne barve bi imela, edino sedežna bo skoraj 100% bež barve, ker bi dragi tako rad (čeprav jaz bi raje rjavo, ampak, ok).
Skratka... iščem ideje, da potem prepričam dragega, da bo super duper fajn, ker če pa kaj mrzim, so pa to sterilno bele stene v stanovanju in seveda je to za koga pa v iber čudno...kaj pa manjka belim stenam? Am... grde so?user posted image (da o majhnih otrocih flekih ne bi, aneuser posted image )


_____________________________

Jst.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Pleskanje dnevne sobe in kuhinje v enem
20.12.2010 9:30:22   
srečica
Mateyka hvala. Kje najdeš ti te slikice? Sedaj sem skoraj čisto odločena, da bomo prepleskali najprej v belo, potem pa kombinirali z oranžnimi črtami, v kuhinji in jedilnici belo in oranžne črte, v dnevni sobi eno steno oranžno in bele črte, mogoče še kje kaj čokoladnega.. '??? Ne vem, mislite bi šlo?

Lepe pozdravčke

(odgovor članu srečica)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   [Brisano sporočilo]
20.12.2010 9:53:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu srečica)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   [Brisano sporočilo]
20.12.2010 9:54:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu srečica)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Pleskanje dnevne sobe in kuhinje v enem
20.12.2010 11:57:15   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333
IZVIRNO SPOROČILO: srečica

Mateyka hvala. Kje najdeš ti te slikice?


to se tud jz sprasujem, ker imas vedno take nore linke...


nič posebnega. samo dobr znam googlat user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Pleskanje dnevne sobe in kuhinje v enem
4.1.2011 16:37:58   
LoCa
srečica, če se ne bojiš barv lahko greš tudi v drugo smer, izberi barve, ki jih ne bi pričakovali....zraven bukve za moje pojme paše fu-ksija, al pa turkizno modra  in lahko pol še vedno narediš kombinacijo, ki jo je ena omenila, da v obeh prostorih "zamenjaš", nekje imaš celo steno pobarvano (recimo vkuhinji), v dnevnem prostoru pa daš npr bež in gor prilepiš/narišeš v barvi stene kuhinje. meni se te rjave, oranžne, zelene zdijo za crknt dolgočasne user posted image , je pa treba pri živih seveda pazit, da je okusno.
Klemy, si pomislila, da bi kombinirala sivo, črno/rjavo in še eno bolj živo barvo?
js pravim, da mora bit človek drzen in se ne preveč držat pravil. ko sem nehala poslušat druge sem naredila res dobro in samo takrat sem bila zadovoljna.

< Sporočilo je popravil LoCa -- 4.1.2011 16:38:45 >

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?