|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Plesna šola Taras
18.3.2009 16:28:51   
muha1
A jo kdo obiskuje? Hodimo v plesno šolo Urška. Sedaj se začnejo tečaji plesne šole Taras in bližje našemu domu. V glavnem se ne moramo odločiti, ne bi pa radi šli na slabše user posted image . Zanimajo me predvsem izkušnje te plesne šole.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Plesna šola Taras
18.3.2009 16:51:34   
Luni
Odvisno kaj rabiš: za tekmovalno - mislim, da bi šli na slabše. Nimam nič proti Tarasu, vendar se mi zdi, da je Urška dosti bolj na nivoju. Sicer je pa res odvisno, kaj rabiš: če le razvedrilo, je super, za kaj več, pa ostani pri Urški.

< Sporočilo je popravil Luni -- 18.3.2009 16:57:11 >


_____________________________



(odgovor članu muha1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Plesna šola Taras
18.3.2009 18:00:37   
muha1
Sedaj pri treh letih in pol je bolj za razvedrilo. Je pa Taras za 6 eu dražja. Še kakšne izkušnje?

(odgovor članu muha1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Plesna šola Taras
19.3.2009 7:05:39   
kepica
V našem vrtcu imajo malčki enkrat tedensko plesni program, ki ga organizira plesna šola Taras. Naš sicer uživa, plačali smo nekje okoli 30€. Čez izvajanje nimam nobenih pripomb, mali uživa in vsak teden komaj čaka na tistih 45 min, starši smo pa jezni na izvajalca, ker vedno zamudi, potem pa še predčasno končajo. Že tako tečaj poteka samo 45 min, potem pa še zamuda in je na koncu dobre pol ure. S tem nismo zadovoljni in sem se odločila, da pač tole damo skozi do konca, potem pa kam drugam. Sploh za to ceno.

(odgovor članu muha1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Plesna šola Taras
19.3.2009 8:10:11   
OliveOyl
Meni niso všeč...
hodil je sin,zdaj je star 4 leta,komaj je čakal da pride sreda ,njih pa od nikjer.Enkrat so bile vaje,drugič ne.pa je imela vaditeljica prometno nesrečo..ma vse sorte.
Komaj smo zaključili sklop tistih 8-ih vaj.Letos pa je bilo enako. Niso bili resni,sam naučili pa so jih nekaj.user posted image

< Sporočilo je popravil OliveOyl -- 19.3.2009 8:11:57 >

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Plesna šola Taras
19.3.2009 9:54:21   
aluš
Hodil starejši sin pred 6-timi leti - v vrtcu. Prvo leto mi je bilo še kar všeč, naslednje leto je bilo kar nekaj. Nič ni rad hodil, na nastopih se je videlo, da niso dobro naučeni (preveč plesov, pa vse na pol).

Letos imam ta malega (pet let) in smo se v vrtcu odločeali med Taras in Plesni studio Amandas. Izbrali smo Amadas. In sem zadovoljna, tamali še bolj. Komaj čaka četrtek, da so plesne.

(odgovor članu OliveOyl)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Plesna šola Taras
19.3.2009 10:10:37   
mata
Se podpišem pod Kepico in OliveOyl - pri nas isto, so totalno neresni, če imaš možnost vpisati v Urško, je sigurno stokrat bolje.
lp

(odgovor članu muha1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Plesna šola Taras
20.3.2009 22:42:16   
valči
Ja,pri nas sem dala obadva na prvi sklop-8 vaj,35 evrov za sdenega je stalo.Rada sta hodilal,naučila sta se lepo plesat,samo nesrenost,da joj.Enkrat so isti dan obvestili v vtrtec,da jih ne bo,ker je praznik drug dan,pa enkrat jih ni bilo...Kar nekaj.

No,nisem jih dala v nadeljevanje,čeprav sta rada hodila.Pa poceni tudi ni ta hec,če tako gledaš.Sploh za dva otroka.
Saj v vtrcu ogromno plešejo,migajo,s tem se tolažim.user posted image


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu mata)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Plesna šola Taras
7.9.2009 9:22:57   
bori2
Ojla.

Mi smo hodili 2 leti v Urško, nato pa lani vpisali tečaj Taras, organiziran v šoli - je bilo kao bližje. NAPAKA. Hčerka je bila blazno razočarana, in ko je bilo napovedano nadaljevanje je rekla da ne gre.

Tako da smo letos nazaj v Urški.

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Plesna šola Taras
25.9.2009 15:59:37   
mala zirafa
Bla sem na demonstraciji tarasa, in se mi ni zdelo nič kaj posebnega.Te plese za male otoke izvajajo tovarišice v vrtcu za razgibavanje.Tako da nič novega.

(odgovor članu bori2)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Plesna šola Taras
7.10.2009 20:06:31   
mama_milchy

IZVIRNO SPOROČILO: mala zirafa

Bla sem na demonstraciji tarasa, in se mi ni zdelo nič kaj posebnega.Te plese za male otoke izvajajo tovarišice v vrtcu za razgibavanje.Tako da nič novega.


sama sem sinčka vpisala letos v to plesno šolo ampak sem se pol po pogovoru s sosedo, ki je vzgojiteljica v vrtcu in je tudi svojo hčerkico k njim vpisala, dejala, da je to zguba časa in tudi denarja, ker v bistvu delajo isto kot one z otroci; plešejo račke pa ringaraja; skratka to kar delajo dopoldan bi delal popoldan
pa tudi neresni so; prvo so rekli, da bojo vaje v vrtcu, sedaj pa bojo na eni šoli, kr neki

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Plesna šola Taras
8.12.2009 15:03:14   
veteran
Moram reči, da so zelo neresni zgleda, da gre bolj za denar kot resnoselo, saj šolo na podeželju in izven velikih mestne poznamo in nasedemo... imeli so od oktobra 12 tednov časa izvesti 8 vaj (od osredine ktobra), po prvih dveh vajah je že sledila "vadba odpade..."  vse skupaj 5 vaj od 8...pa naj bi že imeli nastop...pa vmes 3 zaporedne odpovedi...user posted image  
Hvala Taras, nikol več...predragi in neresni...

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Plesna šola Taras
8.12.2009 23:17:03   
valči
A še vedno so neresni?user posted image
No,dobro,da letos nisem nobenega vpisala.Res škoda denarja in časa.


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu veteran)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Plesna šola Taras
19.2.2010 13:41:14   
zmajči25
Tudi mi smo imeli lani slabo izkušnjo z njimi, tako da smo letos hodimo drugam.

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so znaki, ki kažejo na psihopatijo pri ...
Strokovnjaki na področju duševnega zdravja govorijo predvsem o teh štirih znakih.
Otroke uspavam zgodaj
Moji otroci so vedno šli zgodaj spat. Zapadli smo v rutino, ko so smo se odrekli dnevnemu spancu, približno tretje ali č...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?