|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Plesni vrtec MB
13.9.2007 11:00:53   
Blink1
Ojla

Moja Neja bo letos začela hoditi v plesni vrtec. vpisali sva se v plesno-glasbene delavnice. Stara je 3 leta. A je še katera iz MB in okolice zainteresirana? Ker za zdaj še ne poznava nikogar. Začneva pa v ponedeljek ob 16.30.

_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Plesni vrtec MB
13.9.2007 12:03:47   
Veverička
ja, mi smo bili v ponedeljek pri Alenki (plesna šola Urška), včeraj smo bili na Zaplesi.si (na Teznu, pri Powerki Mateji), danes pa gremo spet na Urško h Klaudiji (verjetno ima malo drugačen pristop kot Alenka).
Poklicat pa moram še na Studence (kjer tudi poteka telovadba za malčke).

Torej ta teden preverjamo, kje bo Blažu najbolj všeč (zaenkrat pravi, da mu je Alenka bolj všeč kot Igor (ta je bil včeraj) - ja, valjda, če pa je puncauser posted image
Bomo videli, kako bo danes. Če te zanima, je danes ob petih.

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Plesni vrtec MB
13.9.2007 12:10:53   
Blink1
Midve bova šli kar k Alenki. Ker nama termin ustrezauser posted image  Sporočita kako bo pri Klavdiji danes...

Telovadba na Studencih pa je polnauser posted image  sem danes klicala in je vse polnouser posted image

_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

(odgovor članu Veverička)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Plesni vrtec MB
13.9.2007 12:45:10   
NATALIJAS
Moja Zala je stara 2 leti, pa sem brskala po internetu
in piše povsod, da sprejemajo od 3 let naprej.
Ali sprejemajo morda v teh ples. šolah tudi 2 letnike?

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Plesni vrtec MB
13.9.2007 13:10:54   
Blink1
Zaplesi.si imajo tečaje tudi za 2-3 letne otroke.

Poglej

_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

(odgovor članu NATALIJAS)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Plesni vrtec MB
14.9.2007 22:57:54   
Veverička
Pri Claudiji je bilo kar Ok. Meni je bilo še posebej všeč, ker sem videla, da zna bit tudi malo stroga (malo je morala povzdignit glas, ker so nkateri otroci ful noreli - naš je bil seveda med njimi). Se mi zdi, da nek "učitelj" mora znat vzpostavit neko avtoriteto, ker pri taki množici otrok, je res težko samo z milino... Je pa pokazala neko "opasno" koreografijo, ki jo bo naučila malčke nekje v 1 mesecu (ne vem, aleluja, če ji bo to uspelouser posted image )
Mi je pa mrak padel na oči, ko jim je za naslednjič obljubila, da jim prinese bonbone. Mogoče sem čudna, ampak Blaž bonbonov in lizalk sploh poznal ne bi, če jim jih lani ne bi talali v vrtcuuser posted image  Ne dovolim tega in pika. Pa to ne pomeni, da ne sme jest nič sladkega (saj mu damo čokoladico ali pa keks, smoki... - samo v normalnih količinah)
Se pa je mali na srečo sam odločil za Alenko.user posted image Tako, da se bomo verjetno ob ponedeljkih srečevali!
Aja, pa meni je ful všeč, da priporočajo, da so otroci sami v dvorani (Blaž je že bolj priden, če mene ni zraven)user posted image

Škoda za telovadbo na Studencih, misliš, da bodo dali kak ekstra termin zraven?

< Sporočilo je popravil Veverička -- 14.9.2007 22:59:18 >

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Plesni vrtec MB
18.9.2007 7:34:34   
Blink1
Ojla... sem hitra ne? No, pa smo se srečali včeraj.

Neji je bilo všeč, meni tudi no... čeprav se mi zdi drago... ampak kaj češ, te plesne šole imajo vse isto cenouser posted image

Je pa res, da bo Alenka morala biti malo bolj stroga, da jo bodo otroci sploh poslušali, ker včeraj jih je ene pol delalo, drugi je ali niso slišali, ali so sploh gledali samo druge otroke namesto njo. Nejo sem že videla, da je namesto za Alenko, ponavljala gibe za ostalimi deklicami... pa dobro.... si bo že zrihtala...

Jaz bi še šla na Studence na telovadbo, ampak le v skupino, ki jo vodi Branka. Tako da samo, če se pri njej kaj sprosti...

< Sporočilo je popravil N&N -- 18.9.2007 7:35:05 >


_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

(odgovor članu Veverička)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Plesni vrtec MB
18.9.2007 9:52:24   
muška
Mariborčanke , če vam Ruše niso predaleč, sem slišala, da se bo pričela telovadba za majhne otroke. Ampak mislim, da šele v oktobru.

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?