|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pliškoti.si izdelovanje pliškotov po otroških...
15.4.2013 20:48:49   
janko22
Zasledil sem super stran www.pliškoti.si kjer izdelujejo plišaste medvedke po otroških risbah. Zdela se mi je super ideja zato sem jim poslal sliko, ki jo je narisal moj mali pobalin in cez 2 dni sem dobil pliškota, točno takega kot je narisal moj sin. Sin je bil nad svojim novim pliškotom zelo navdušen in že pridno riše novo sliko. Če še kdo išče darilo za otroka, priporočam to stran www.pliškoti.si, preverjeno.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pliškoti.si izdelovanje pliškotov po otro...
16.4.2013 9:30:30   
Masha_M
Gospod janko22! Budalo delaš iz sebe in nas, če se registriraš na forum in oddaš svoje prvo sporočilo o tem, kako si slučajno naletel na eno super stvar, da naj gremo hitro pogledati in kupiti in da si ti samo čisto slučajni čisto nevpleteni zadovoljni kupec. Ljudje nismo tako glupi, kot se vam zdi!!!

(odgovor članu janko22)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pliškoti.si izdelovanje pliškotov po otro...
16.4.2013 9:41:46   
*miska.mcc*
http://www.bibaleze.si/forum/?topic_id=65921&t=b1


user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Masha_M)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pliškoti.si izdelovanje pliškotov po otro...
16.4.2013 12:35:38   
janko22
Masha_M vaš odgovor je popolnoma zgrešen in žaljiv. Res ne vidim problema zakaj se nebi včlanil v čim več forumov in podal svoje mnenje o neki super stvari, katere se do zdaj ni dalo dobiti v sloveniji. Želim samo da bi čim več ljudi to stran videlo in mogoče bi se komu zdela to ideja super. Nihče ni omenjal da morate karkoli kupiti ali naročiti, tako da naslednič raje zadržite svoje prostaške besede zase in se vedite svojim letom primerno, tudi na internetu. LP

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
16.4.2013 12:54:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu janko22)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?