|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Plodni dnevi
2.4.2006 21:03:44   
zorica


Včeraj sem končala z user posted image .Seveda sem takoj začela računati, kdaj bi naj imela O itd.user posted image
Danes pa sem začutila v levem jajčniku neko špikanje.Kar tako brezveze sem sedaj zvečer naredila ovolucijski test - onega s slino za večkratno uporabo, ki mi vedno pokaže če imam plodne dneve ali ne.In glej ga zlomka, kaže mi plodne dni.
Danes zjutraj sva lepo neobremenjeno in brez najmanjše misli na user posted image veselo user posted image .Mogoče pa bo, kaj pa vem nisem več zadosti pametna, ker sem že sama nase jezna.Naj povem le, da je moja prijateljica, ki bo junija rodila, prav tako zanosila drugi ali tretji dan po M.

Tako da upanje ostaja,...user posted image




Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Plodni dnevi
2.4.2006 22:41:24   
KODA
Držim pesti za+

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu zorica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Plodni dnevi
2.4.2006 22:41:45   
Anonimen
plodni dnevi takoj po M user posted image . čudno. Upam, pa da so res. Teh testov namreč ne poznam.

(odgovor članu zorica)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Plodni dnevi
5.4.2006 17:14:07   
Dadi
 Jaz sem zanosila takoj po menstruaciji. Se pravi da je bila ovulacija kake tri dni po menstruaciji.

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?