Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati? Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.
Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.
Zanima me, ali že imate načrte, kam vse boste šli letošnje leto?
Mi za poletje že vemo, razmišljam pa še za prvi maj. Vleče me Provansa. Ne vem, pa ali je takrat že primerno za kampiranje (konec aprila, začetek maja).
Aja, in koliko denarja kaj namenite letno za dopust?
Mal sem radovedna, morda dobim tudi kakšno idejo.
< Sporočilo je popravil .malina -- 5.1.2009 10:54:02 >
Se še odločamo. Poleti gremo kampirat, to definitivno. Kam še ne vemo, najbrž ne na hrvaško. Morava se enkrat dol vsest in se zmenit, nekaj se dogovarjava za Korziko ali pa Sardinijo, pa se mi zdi, da ni več dosti časa za ugodno ceno trajekta. Ponavadi pa pristanemo ,,pri sosedih,,.
Prvi maj, nimam pojma. Ponavadi če gremo, gremo na Hrvaško.
Zaenkrat je skoraj 100%, da gremo decembra spet v Koralpe na smučarijo, ker smo bili in smo še vedno čisto nori, tako nam je bilo všeč.
Upam, da mi recesija ne bo požrla vseh upov in pričakovanj .
Mi načrtujemo samo poletje. Zaenkrat se odločamo med Sardinijo in J Francijo (Provansa, Azurna), ampak pomoje bo pretehtala prva...
za prvi maj sem gledala že Easyjet glede Londona se da še precej ugodne vozovnice dobit, ampak bomo vidl odvisno od financ
Drugo še nimamo planov razen kakega Salzburga (kamor nismo šli decembra zaradi slabega vremena in bi bilo z našim 14 mesečnikom malo brezveze lazit okol po dežju in snegu).
Trenutno je v planu sam Pariz maja enkrat. To je še poročno Polet pa en tedn na hrvaški zihr, verjetno pa še grčija septembra. Odvisno od tega al bom še mela šiht takrat al ne Za prvi maj pa nikol nikamor ne gremo, sva kar doma in uživava
letos sva rekla da ne j... žive sile in greva na morje (glede na to da zadnje tri leta potujeva in nisva si prvoščla tistega pravega dopusta). verjetno bo padla grčija v septembru (upam vsaj, če bo finančno zneslo). polet pa upam da pade kakšen road trip do toskane, rima,... nekam pač, tko za kašn podalšan vikend.
_____________________________
Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize that when you were young prices were reasonable, politicians were noble and children respected their elders.
RE: Počitnice in potovanja 2009 10.1.2009 21:46:29
Spiria
Hmm, več kot presrečna bom, če nama bo letos zneslo za 2 tedna na Vis... Naju je lani ful navdušil in si želiva letos ponovno tja, za malce dalj časa. Pa potem mogoče pozno jeseni ali decembra za par dni v kake terme se še malo pogret
RE: Počitnice in potovanja 2009 11.1.2009 15:34:24
Ribica **
Aprila London, julija Pag, ostalo raziskovanje SLO in morda se kake mini pocitnice kje. Bomo videli, je se dalec. Prvo je ze rezervirano, drugo pa skoraj.
RE: Počitnice in potovanja 2009 12.1.2009 13:49:10
Lianna
Februar: nekaj dnevno potepanje po Poljski, potem pa domov Marec: Terme Olimia - malo razvajanja (4 dni) Maj: verjetno kar na vikendu Poletje: se še odločam, odvisno od letalskih kart - v igri je Maroko, Sirija, Mehika, Gvatamala. Za kamor bodo poceni avionske tja grem.