|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Počitnice v Toskani
18.3.2009 13:26:10   
nara
Iščem informacije o najemu apartmaja v Toskani za 4 - člansko družino.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Počitnice v Toskani
18.3.2009 13:54:07   
viv_
mi smo ga najeli preko www.venere.com

Imeli smo pa tule, ful lepo:
http://www.tenutaquadrifoglio.it/

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu nara)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Počitnice v Toskani
18.3.2009 13:56:39   
Nika v službi
www.tuscany.net

Tu sem brskala sama glede na lastne pričakovane kriterije (ki so kar visoki) in našla čudovit resort www.anticafonteresort.it.

Bili smo med prvomajskimi prazniki in ful uživali. Ogledali Casole d'Elsa, Colle di Val d'Elsa, San Gimignano, Firenze, Sieno, Piso, Volterro....

Cene se gibljejo (odvisno od standarda namestitve) od 800€ naprej za teden dni, govorim za višji nivo.

Plačala sem 30% avansa, ostalo pa s CC na licu mesta.
Mi vedno potujemo v lastni režiji (Toscana, Cinque Terre, Provansa, Azurna ipd.).

p.s. Sem kopirala enega mojih starih postov, zato je tekst malce izven konteksta, ampak ima uporabne informacije.user posted image

< Sporočilo je popravil Nika v službi -- 18.3.2009 13:57:05 >


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Počitnice v Toskani
18.3.2009 14:14:14   
Nika v službi
http://www.anticafonteresort.it/eng/trilocale.htm

Tega v pritličju smo imeli mi. Bilo je 5 odraslih in otrok. Superička! Prostorno!

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Počitnice v Toskani
18.3.2009 18:14:45   
skokica01
Priporočam Agriturismo Belmonte, ki se nahaja v vasici Iano. Veliki in udobni apartmaji. Odlično izhodišče za raziskovanje južne Toskane (San Gimignano, Siena, Volterra, Certaldo).
Če imate malo mlajše otroke je ta lokacija res super, ker imajo tudi igrala in se lahko otroci zamotijo. Na poti do Iana, se peljete skozi vasico San vivaldo in tam je ob cesti ena gostilnica, katere ime sem pozabila, ampak nikoli pa ne bom pozabil akako dobro sva tam jedla in kako domače je bilo vzdušje v njej. Super!

V severnem delu Toskane pa priporočam tole:
Casa Puccini
Anfrione
Montecarlo
I-55100 Lucca
Country Code Italy +39
Mobile Phone: 3289 74 76 86
Fax: 0583 47 43 00

rossana.pieroni@email.it

Odlično izhodišče za raziskovanje mesta Lucca, Pisa, Colodi, itd.
Montecarlo je zelo majhna vasica s starim delom mesta, ki je majhen, ampak nadvse simpatičen.

(odgovor članu nara)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Počitnice v Toskani
18.3.2009 20:29:10   
Dashenka
Mi smo bili pred nekaj leti tule:
http://www.castellareditonda.com/casolari.php?m=2&lingua=en

Konkretno v zaselku Fornace:
http://www.castellareditonda.com/scheda_casolare.php?idstruttura=4&lingua=en&m=2

Priporočam!

(odgovor članu nara)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Počitnice v Toskani
18.3.2009 22:36:28   
nara
Najlepša hvala za preverjene ideje!

(odgovor članu Dashenka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 idej, v katere muzeje z otrokom
Ker smo radi družinsko aktivni tudi na kulturnem področju, vam v spodnjem članku predstavljamo nekaj muzejev, ki smo jih...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?