|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Počutje mame ob odstavljanju
5.7.2006 22:32:49   
žanai
Ojla!

Imam 8 mesecev staro punčko in ni več polno dojena. 3 krat na dan dobi gosti obrok in 3 krat na dan jo še dojim (zjutraj, za kosilo in zvečer).

Zadnji mesec opažam spremembe v svojem razpoloženju, sem bolj sitna user posted image , hitro me kaj vrže iz tira...  Poleg tega pa mi je skoraj vsak dan zraven še malo slabo, podobno kot takrat, ko sem bila noseča, ampak bistveno manj. Sem pomislila na nosečnost, ker še nimam menstruacije in ne morem vedeti, ampak sigurno nisem noseča, sem naredila test... pa tudi sicer sva z možem zaščitena.

Ali je bilo še kateri slabo?
Koliko časa so pri vas trajale te hormonske motnje ob odstavljanju? Rada pa bi dojila še nekaj časa, vsaj zjutraj in zvečer, pa upam da ne bom sitna vse dokler je ne bom popolnoma odstavila. Mož ne bo zdržal user posted image .

Pozdravček vsem!


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Počutje mame ob odstavljanju
5.7.2006 22:37:24   
Seven*
Mozno je, da to ni od odstavljanja. A si mogoce nenormalno utrujena? Meni je vedno slabo predvsem med dojenjem, ko sem zelo utrujena. Podobno kot v nosecnosti. Verjetno je pa to povezano z hormonskimi motnjami. A menstruacijo ze imas?

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu žanai)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Počutje mame ob odstavljanju
5.7.2006 22:38:24   
Laubica
Tega pa se jaz ne spomnim da bi mi blo slabo ,samo meni ni bilo niti v nosečnosti,sem pa tudi 8 mesecev dojila .Jaz samo vem da ko sva nehala so me 14 dni fajn bolele sem si dajala obkladke

(odgovor članu žanai)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Počutje mame ob odstavljanju
5.7.2006 22:39:17   
SU
Meni je bilo zadnji mesec nekajkrat slabo, pa sploh nisem pomislila, da bi bilo lahko dojenje oz. zmanjševanje le-tega razlog.... Pa lahko, da je res... Naš fantek je star sicer že (skoraj) 15 m.in podnevi se ne dojiva nekje 3 m.,se pa cartava ponoči. Ampak dosti manj kot sva se... Ja, hormončki, hormončki...Tudi jaz upam, da se bo počasi umirilo, samo verjetno ne prej, predno bova popolnoma nehala z dojenjem... LP

_____________________________



(odgovor članu žanai)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Počutje mame ob odstavljanju
5.7.2006 22:49:29   
žanai
Seven, nimam še menstruacije, kar je super, ampak se že cel mesec počutim kot da jo bom vsako sekundo dobila... tako dolgega PMS pa še nisem imela! user posted image

Sem na srečo normalno utrujena mamica in ponoči se večinoma lahko naspim. Tako da verjetno ni utrujenost. Mi je pa bilo v prih treh mesecih res slabo med dojenjem- takrat pa je bila utrujenost kriva. 

Hvala za odgovore!

(odgovor članu SU)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Počutje mame ob odstavljanju
6.7.2006 6:39:10   
skuštrana
Če se odstavljata je čisto možno, da je PMS. Mogoče je pa tako dolg zaradi porušenih hormonov. Jaz imam občutek, da pri meni hormoni še po letu in pol niso prišli k sebiuser posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu žanai)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Počutje mame ob odstavljanju
6.7.2006 11:40:39   
renan
jaz sem se podobno pocutila pred prvo menstruacijo, ki sem jo dobila ze 4 mesece po porodu, ne glede na to, da sem se polno dojila. sem tudi ze pomislila na nosecnost, a je prisel le user posted image  user posted image

lp, renan

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Počutje mame ob odstavljanju
9.7.2006 19:10:16   
tinkamiška
Žana, tudi meni je bilo slabo pred prvo M, sem jo pa dobila, ko sva se začeli odstavljat. Tisti mesec, ko sva začeli uvajat in je pri meni začela manj pit, sem ravno tako čutila slabosti in bila bolj razdražena. Pri mnei je bil to res očitno PMS...

lp,
Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu renan)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Najlepša voščila za mamo
Ravno takrat, ko potrebujemo navdih za čestitko, ki bi jo radi namenili mami, se nam rado pripeti, da ostanemo z izprazn...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?