|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Po Lignanu s kolesom
19.8.2013 13:49:06   
irenav
Ali imajo kolesarske steze? Kako ste prišli do npr. Guliverlandije. Z avtom in tam parkirali ali peš (iz kampa ali apartmaja)? Kaj pa zoo? Premišljujemo ali se nam splača vzeti kolesa in prekolesariti polotok, ki je več ali manj raven.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Po Lignanu s kolesom
21.8.2013 9:30:02   
livia
Odvisno kje boste spali. Mi običajno spimo v kampu v centru mesta - Sabbiadoro.
Tam imaš vse peš, le do zooja se zapelješ.
Mi nismo še nikoli vzeli koles, jih pa ogromno vidiš, ki rentajo tisto "kolo" za več oseb (bolj kot nek avto). S tem vem, da vozijo po cesti.
Če greste sedaj avgusta, je po pločnikih zvečer kar gužva.

(odgovor članu irenav)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Po Lignanu s kolesom
22.8.2013 7:45:59   
irenav
Livia, hvala za odgovor. Tudi mi nameravamo bivati v tem kampu in sicer v septembru. Smo pa kolesarji in bi radi nekoliko tudi raziskovali, zato me je zanimalo ali je dovolj prostora ob cestah za kolesarje. Če se lahko pelje večje kolo, potem najbrž je :).

_____________________________

2.9.08 sta se rodila moja sončka!

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 idej, v katere muzeje z otrokom
Ker smo radi družinsko aktivni tudi na kulturnem področju, vam v spodnjem članku predstavljamo nekaj muzejev, ki smo jih...
Aplikacija Gorski vodnik – pomoč na poti v...
Več kot 10.000 kilometrov je skupna dolžina planinskih poti, ki so jih posneli z GPS aparati. Podatke so zbirali več kot...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?