|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Po abraziji a brez izcedka ???
17.12.2008 5:42:26   
zvesta
Pozdravljene!

V ponedeljek (2 dni nazaj) sem bila na abraziji. Plod je odmrl v 8. ali 9. tednu, da ni utripa so ugotovili šele v 12. tednu in mi takoj naredili abrazijo. Dojela še nisem čisto, drugače pa veliko počivam, kot mi je bilo naročeno. Bolečin ni. Vsaj fizičnih ne.

Ob odhodu iz bolnišnice so me opozorili, da moram v primeru večje krvavitve/izcedka takoj nazaj k njim. Da pa izcedek v manjših količinah lahko traja kar nekaj časa. Mene pa skrbi, ker izcedka sploh ni. Bil je samo takoj po posegu, včeraj in danes pa sploh ni potrebe po tem, da bi nosila vložek. Zdaj me pa skrbi, da se to ne paca kje noter in dela dodatno škodo maternici.

Kaj pravite? Je normalno, da ni izcedka? Bi morala nazaj na ginekologijo? Ali k svojemu ginekologu?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Po abraziji a brez izcedka ???
17.12.2008 9:49:23   
Anonimen
Če nikmaš nobenih krčev, bolečin v maternici, potem naj bi bilo vse ok., tud če ni več izcedka. Sicer je pa najbolje vprašat kar svojega g, najbolje ve.

user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu zvesta)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Po abraziji a brez izcedka ???
17.12.2008 9:49:35   
copka
Zal mi je, da si morala cez to.

Jaz sem izcedek imela dva dni, ene pa po en teden ali vec. Po moje odvisno.
Te pa opozarjam, da ce bos imela vrocino, da gres takoj nazaj. Meni niso vsega scistili (so nezni pri abraziji, da ne poskodujejo maternice) in sem zakuhala na 39C.

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Po abraziji a brez izcedka ???
17.12.2008 15:15:20   
Nogavica
Pri meni je bilo skoraj identično - plod odmrl v 9. ali 10. tednu, da ni utripa pa sem izvedela v 12. tednu na NS.

Jaz sem imela izcedek tisti dan po abraziji, naslednja dva nič, potem pa se je "odprlo" in sem imela izcedek kak teden, ampak ne močnega.

Žal mi je, da se ti je to zgodilo user posted image

_____________________________

Živa - 22. 11. 2006
Tilen - 17. 10. 2009

(odgovor članu copka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Po abraziji a brez izcedka ???
17.12.2008 19:55:40   
strumf
meni je plod odmrl v 16 tednu, vendar so to ugotovili šele v 20 tednu. po abraziji sem imela dva dni kar močno čiščo, potem se je umirila in sem še krvavela slab teden kot pri normalni M. bi te pa res opozorila, če boš zakuhala moraš nujno G. srečno

(odgovor članu Nogavica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Po abraziji a brez izcedka ???
17.12.2008 22:44:34   
Jančika_
Zvesta, žal mi je, sploh nisem vedelauser posted image . Glede izcedka ne skrbi, moja prijateljica je imela tudi samo en dan malo, jaz pa sem recimo po prvi abraziji krvavela cel teden, letos po zadnji pa tudi samo dva dni.

(odgovor članu strumf)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Po abraziji a brez izcedka ???
18.12.2008 8:15:21   
zvesta
Punce, hvala za odgovore in prijazne in vzpodbudne besede.

No, samo toliko, da sporočim, da se je krvavitev pričela sedaj tudi pri meni in sem že malo bolj mirna glede tega.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?