|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Po končani dieti
23.8.2005 15:00:33   
Tanyya
zdajle si bom šla za kosilo privoščit lubenico,pa vmes razmišljam kaj bom po končani dieti.(pa šele na začetku sem) :ups: Privoščila si bom novo frizuro,barvo las,pa kakšen nov kos cunje bo padel v omaro.Kaj pa ve,kako se boste nagradile za uspešno izgubljene kilce?

Pa še nekaj,zanima me,zakaj je treba po 3 mesecih prekinit za določen čas?Saj se bom tako navadila na kombinacijo hrane da ne bom kombinirala meso pa krompir (no,včasih že,ne pa kot je bila navada do sedaj) Kako se bomo prehranjevale potem?

Pa še:ali katera kombinira dieto s kako vadbo?Doma imam v kotu zaprašen ab king pro za trebušnjake pa razmišljam če bi mal prah pobrisala z njega :) Ampak kile gredo dol,a se ima smisel še na tistem :hudicek: mučit? :)-
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Po končani dieti
23.8.2005 16:09:29   
biba77
Tanyya,
ko sem jaz pred leti ze enkrat delala to dieto, mi je bilo receno, da po koncanih 3h mesecih se naslednje 3 mesece zajtrkujem samo sadje.
Glede ostale hrane pa: saj se vedno lahko locujes, samo poskusi locevat samo po obrokih - ne rabis po dnevih, pa bo.
Gibanje pa menda se pri nobeni dieti ni bili odsvetovano ali :)- prepovedano. :rozica:

(odgovor članu Tanyya)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Po končani dieti
23.8.2005 16:11:54   
polonica
Ne bo ravno odgovor. Za kakšno dieto gre? Mogoče sem malo za luno, ampak tudi jaz bi rada dala kakšno kilo dol? Prosim za kakšen pameten nasvet. Hvala že v naprej!:bravo:

(odgovor članu Tanyya)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Po končani dieti
23.8.2005 22:05:43   
cekrček
Polonica


Mislim da je govora o 90-dnevni ločevalni dieti .

http://mojplanet.com/dieta/

lp :metulj:

(odgovor članu Tanyya)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Po končani dieti
24.8.2005 1:58:17   
Tanyya
ja,cekrček ima prav,o tej dieti govorim.Malo narodno sem napisala,sem mislila da cel forum ve,ko Blacky tako promocijo dela :)- :bravo:

(odgovor članu Tanyya)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Po končani dieti
3.9.2005 14:49:48   
LARIKA
Nova frizura, novi čevlji in predvsem nove cunjice,ker mi je hvala... že vse preveliko in sem kot pajac v teh cotah,ki se zaenkrat še nahajajo v omarah. Potem pa by by stare cote.
Aja pa še vedno pazit kaj se je,da ne pridejo nazaj

(odgovor članu Tanyya)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Po končani dieti
3.9.2005 19:27:09   
Anonimen
Men je bla dost velika nagrada že to da sem lahko oblekla vse stvari v moji omari...

No par majčk sem si kupla... pa kratke hlače (otroške) ... če so mi ble pa ful všeč...

Glede tega da morš po 3 mesecih prekinit dieto... jaz sem bla vsa pametna da bom še celo poletje (zaključila sem junija) jedla po dieti.....Aha.... ne zmoreš telo se upre.....Meni so začeli lasje ful izpadat... pa nisem pretiravala, pa tud shujšala sem sam 5 kg.
Tako da.... je treba narest ml premora.

(odgovor članu Tanyya)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?