|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Po laparaskopiji
27.12.2008 17:46:27   
sončekm
Punce, mene pa samo zanima, kdaj ste dobile prvo menstruacijo brez kakršnih tablet po laparaskopiji? Ali ste jo sploh? Kdaj ste zanosile?
Jaz sem zdaj dober mesec po laparaskopiji in še nisem dobila user posted image , a je možno da sem noseča? Sploh si ne upam naredit testa, ker se bojim da bom spet razočarana!

_____________________________

Ljudje smo angeli z samo eno perutjo, zato lahko letimo samo objeti!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Po laparaskopiji
27.12.2008 19:18:03   
Anonimen
ČER!
Jaz sem menstruacijo dobila točno nadan tako kot sem jo imela prej. Bila  je zelo kratka, kar mi je bilo zelo čudno in potem se je čez en teden pojavila taprava M. Prva krvavitev se mi je  pojavila cirka en teden po laparo druga pa dva. Sedaj imam redno M in čakam da user posted image user posted image .
To je moj tretji mesec po laparo.
Upam da mi čim prej ratauser posted image .

lp

(odgovor članu sončekm)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Po laparaskopiji
27.12.2008 19:44:31   
sončekm
 
Se pravi, jaz sem zadnjo tabletko vzela takoj po operaciji in čez par dni dobila menstruacijo, naslednjo brez tablet bi mogla po tvojem dobit čez 28 dni? Se pravi bi jo mogla že dobit, ampak je še nisem! Bi mogoče mogla naredit test? Kaj ti misliš? Bojim se da bom razočarana zato tok sprašujem!
Zate pa držim pesti user posted image user posted image user posted image da čimprej zagledaš user posted image !!!!!!    
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ljudje smo angeli z samo eno perutjo, zato lahko letimo samo objeti!

(odgovor članu sončekm)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Po laparaskopiji
27.12.2008 20:01:15   
Anonimen
ja sej itak najbž sta s tvojimuser posted image . Če si ze čez 28dni bi jast naredila test boš za zihr vedla pri čem si.
Držim pesti da zagledašuser posted image user posted image .
Pa javi.

(odgovor članu sončekm)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Po laparaskopiji
27.12.2008 20:11:42   
principessablu
no jaz sem avgusta imela laparo,čez 1 mesec dobila menstro in začela jest tabletke,ter zanosila na tabletkih,se pravi cca 2 meseca po laparo,no 3 dni nazaj sem pa imela abrazijo-ni plodauser posted image no zdej pa sploh nevem nič več,ne bom v več sexala ali pa vsaj 3 mesece,da mal k sebi pridem,držim pesti zate

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Po laparaskopiji
27.12.2008 20:34:21   
Anonimen
Boga! Ampak ne pozabi da upanje umre zadnje!
Tudi jaz drzim pesti za tebo da bo vse ok.

lpuser posted image

(odgovor članu principessablu)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Po laparaskopiji
27.12.2008 20:40:53   
anci banci
ne obupat:)

jaz sem dobila prvo user posted image   45 dni po laparo in HSG 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Po laparaskopiji
27.12.2008 20:42:47   
Anonimen
Anci banci ali si zanosila že in kdaj po laparo če si?

(odgovor članu anci banci)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Po laparaskopiji
27.12.2008 20:48:18   
anci banci
naravno nisem zanosila... po 6 mesecih po laparo sem šla v postopk umetne oploditve in sem sedaj v 3 mesecu nosečnosti

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Po laparaskopiji
27.12.2008 20:51:44   
Anonimen
Hvala upam da ni bilo preveč osebno. Ampak me res zanima ker si ful želimuser posted image .
Sm pa 3mesec po laparo.
Najprej čestitke za user posted image  in upam da bo vse ok še naprej.

(odgovor članu anci banci)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Po laparaskopiji
27.12.2008 20:54:34   
anci banci
ah kje pa to zame ni bilo nič osebnega :)
želim ti da tebi uspe.user posted image user posted image user posted image .. uff pa saj imaš še najmanj 3 mesece ..(meni je ginkolog rekel da je najbokj optimalen čas  v roku 6 mesecev po laparo)

hvala za čestitke

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Po laparaskopiji
27.12.2008 21:02:03   
ANEJ01
M sem dobila normalno po laparoskopiji,zanosila pa šele čez 1 leto.Sedaj pa še dobrih 5 tednov in bo novi član med nami.Vsem želim da bi čiprej zagledale user posted image user posted image .Vso srečo!



_____________________________

20.01.2009 se nam je pridružil Gal

(odgovor članu anci banci)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Po laparaskopiji
28.12.2008 9:12:38   
sončekm
Jutro! Hvala punce za odgovore! Se pravi da še malo počakam in če drug teden ne bo user posted image , naredim test in vam sporočim. Full si želim dat svojemu user posted image  za dedka mraza to presenečenje. Ampak je verjetno upanja bolj malo, da bi se že prijelo.... user posted image
Vam ki vam je že uspelo držim pesti, da bo vse ok še naprej, tiste ki pa še čakate user posted image  user posted image , pa upam da nam uspe čimprej! user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ljudje smo angeli z samo eno perutjo, zato lahko letimo samo objeti!

(odgovor članu ANEJ01)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Po laparaskopiji
31.12.2008 10:48:18   
Anonimen
tUDI VAM TUKAJ VSE DOBRO IN Z ROŽICAM POSUTO LETO 2009!

(odgovor članu sončekm)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Po laparaskopiji
31.12.2008 13:53:12   
*lena*
meni je ginekolog rekel, da lahko zanosim po 3 menstruaciji. vseeno je bolje malo počakati kot pa hiteti že po prvem mesecu. ce smo tako dolgo čakale, pomojem še dva meseca ne sme biti predolgo. bolje na ziher, da se potem spet ne pojavijo kaki zapleti in bi si s tem še bolj podalšale vse skupaj.


_____________________________

Lena

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Po laparaskopiji
1.1.2009 17:14:29   
mbd0411
Naj še jaz povem svoje.Po laporo.... so rekli,da naj teden počivam,en mesec še pazim,da ne dvigujem pretežko in seveda akcija.Po 6 msecih je uspelo.
Danes cartamo 2meseca in pol starega Nikca.


_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu *lena*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Po laparaskopiji
2.1.2009 10:27:44   
Anonimen
Lena vidiš meni je pa G rekel da grem lahko v akcijo takoj po prvi M.
Sva se tega držala zdaj je tretji mesec za enkrat še ni uspeha.

mbd0411 Tudi take rabimo da nam dajo upanje.

lp

(odgovor članu mbd0411)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Po laparaskopiji
2.1.2009 12:10:42   
sončekm
Vidim, da nam G vsakemu drugače povejo. Verjetno ima vsak svojo teorijo. Meni je tudi G rekel, da lahko takoj po M začneva z user posted image , pa sem naredila test, ker po 45. dnevih po laparo še vedno nisem dobila M, pa ni bilo user posted image , ampak samo ena. user posted image   Če še en čas ne bo user posted image , bom naredila še enkrat test, pol pa pokličem svojo G.... Kar upam, da mogoče pa sem user posted image , vendar sem prekmalu naredila test....user posted image
user posted image

_____________________________

Ljudje smo angeli z samo eno perutjo, zato lahko letimo samo objeti!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Po laparaskopiji
2.1.2009 15:15:45   
metuLJchy
moja user posted image  po laproskopiji (in histeroskopiji) je prišla cca. 3 dni po tem ko sem nehala jemat tabletke. Te sem morala začet jemat 3 dan menstruacije,po laproskopiji bi se lahko odločila in jih prenehala takoj jemat, jaz sem jih pojedla do konca. Po cca. 35 dneh sem dobila ponovno user posted image , kar je cca. 5 dni več kot so bili prej dolgi ciklusi, a naj ne bi bilo to po laproskopiji nič čudnega. Nismo pa delali na user posted image  do te druge user posted image , zdravnik mi je rekel da lahko začnemo s user posted image  po prvi user posted image , sestra da po drugi, cca. 6 tednov naj bi rabila maternica da se zaceli. Baje če zanosim prehitro po lapro oz. histero da je nevarnost splava, ker maternična stena še ni zaceljena. Mi gremo ravno zdaj z januarjem spet v nove boje, saj je zdaj že 8 tednov od lapro. Upam, da čimprej ugledaš user posted image  in da boš v letu 2009 v rokh držala zdravo štručko!

(odgovor članu sončekm)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Po laparaskopiji
2.1.2009 22:46:55   
Anonimen
Ja res zgleda da ima vsak svojo teorijo. Jest mam ravno v sredo (7.1) pregled pri dr. ki me je operiral pa bom vidla kaj bo reku. Vam sporočim.
Držim pesti da nam končno rata tut nam in zagledamo magični user posted image user posted image .

(odgovor članu metuLJchy)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Po laparaskopiji
3.1.2009 20:00:46   
ziva1
Pri vsaki je drugače. Jaz imam laparo in histero na začetku meseca februarja, sem dobila KT, ki sem jih morala začeti jemati ob prejeti januarski user posted image , tako da jih sedaj že jem, neham jih pa jesti en teden pred posegom, tako da dobim M in nato takoj operacija. Me pa skrbi ker jih bom morala jesti dlje kot pa jih je v eni tablici (21), upam da bo vse v redu, da sem G v redu razumela.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Po laparaskopiji
3.1.2009 22:43:59   
Anonimen
ja najbrž bo ok ker moraš takoj po M pridt na poseg. Pa sej če ti je G tko reku poj se nimaš kej bat.

(odgovor članu ziva1)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Po laparaskopiji
4.1.2009 10:06:52   
sončekm
Hvala za vse odgovore, ampak jaz še kar nisem dobila user posted image . Bradavičke me pa full bolijo.... Še malo počakam in če ne bo nič bom še enkrat naredila test. user posted image

_____________________________

Ljudje smo angeli z samo eno perutjo, zato lahko letimo samo objeti!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Po laparaskopiji
4.1.2009 22:11:24   
Anonimen
Sončekm ja poj pa upam da ti je v prvem poiskusu ratalo.
Sporoči kaj boš zagledala na testu.
Držim pesti za user posted image .

(odgovor članu sončekm)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Po laparaskopiji
5.1.2009 8:54:42   
sončekm
jutro punce! seveda bom sporočila kaj bo pokazal test, ampak mislim da ne bo nič, ker je prvi test pokazal samo eno črtico. ampak še vedno upam, da sem pa vseeno prekmalu naredila test. Se slišimo...   user posted image

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ljudje smo angeli z samo eno perutjo, zato lahko letimo samo objeti!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?