|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Poceni počitnice
16.5.2006 20:29:24   
malecka
Prosim vas če katera ve za kakšne poceni počitnice( kvarner), smo letos v finančni stiski  in smo preračunal da bi prišli okrog za približno 100.000 sit user posted image A je kaj takega sploh izvedljivouser posted image

< Sporočilo je popravil Primoza RR -- 29.1.2008 16:20:43 >


_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.



Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: POCENI POČITNICE
16.5.2006 20:33:15   
MarijaPo
po moje samo kampiranje pride v postev za ta denar

pa se lustno je

(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: POCENI POČITNICE
16.5.2006 20:37:20   
čaki
mi nobeno leto ne zapravimo več kot 100. hodimo v s. dalmacijo-okolica zadra- apartma 35e
mal pobrskej po netu APARTMAJI HRVATSKA- ZADAR IN OKOLICA


(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: POCENI POČITNICE
16.5.2006 20:44:31   
Naty*Taja
Ja seveda je izvedljivo. Tak kot pravi čaki - ne griš glih v Istro, ki je ponavadi najdražja, najameš privat apartma, se kr pri zasebnikih zmeniš, je na netu dovolj ponudb. Lahk se odločiš za predsezono al pa posezono (junij september), pa za hrano itak ne daš tak zlo velik, če mal zbereš in kupuješ v kakih marketih in ne ravno v turističnih centrih... Skratka je izvedljivo. Mislim pa, da je kampiranje velik dražje od tega, še posebej, če že nimaš opreme (šotor, posoda.....)

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu čaki)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: POCENI POČITNICE
16.5.2006 21:06:02   
Anonimen
Ja, seveda je izvedljivo, razen v top sezoni avgusta....apartma se da dobit že za 20,30 Eur (ne vem, kolk vas je), dodaš bencin, stroške za hrano bi imeli tudi doma. Za pivo pa tudi verjamem, da se bo kakšno lahko vkrcalo v takle budget user posted image

(odgovor članu malecka)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: POCENI POČITNICE
16.5.2006 22:35:26   
Pigy
Tukaj imaš neki strani, maš tud v sezoni kr neki poceni apartmajev.

http://www.apartmani-hrvatska.com/crikvenica/index.htm

http://www.ljeto.com

http://apartments-croatia.info/pocetna/Pocetna%20hr.htm




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: POCENI POČITNICE
17.5.2006 7:46:47   
darjatimci
Najbrž si mislila 100000 samo za nastanitev,kar sem jaz čekirala julij in avgust za ta denar nimaš šans.Cenejše variante so samo lokacije,ki so precej oddaljene od plaže.Je pa veliko ponudb privat in tam se mogoče,da dobiti kaj ceneje,poglej še malo na bolho-turizem.

(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: POCENI POČITNICE
17.5.2006 15:54:28   
skuštrana
Jaz mislim, da je izvedljivo. Saj ni treba iti v top turistične kraje. Poiščite kakšen app v kakšnem majhnem mestecu, bogu izza leđa user posted image pa vam bo še boljše kot v kakšnem Rovinju ali kaj podobnega (nabito s turisti). Predvsem pa ceneje. Če želiš na Kvarner, potem lahko na Krku v notranjosti najdeš poceni app (res pa je, da se moraš potem kakšnih 5-10 min peljat z avtom do plaže) ali pa kje na relaciji Novi Vinodolski - Senj (je na jadranski magistrali polno malih mestec ( Klenovica, Sibinj,Senj,...), tam ne more biti tako drago). Malo poglej po internetu. Nasplošno so pa app, ki niso takoj za morjem, ampak kakšnih par min vožnje stran veliko cenejši, tako da probajte to varianto.

(odgovor članu darjatimci)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: POCENI POČITNICE
29.1.2008 15:27:52   
mam_2
www.villa-lipa.com - lepi apartmaji in dobri lokaciji

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Poceni počitnice
29.1.2008 19:52:19   
Peteršilj
tu probaj kontaktirati
kukljica-otok ugljan-hrvaška


_____________________________

poljubček, pozdravček po zraku leti, pa tam se ustavi, kjer moj dragi živi

(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Poceni počitnice
1.2.2008 18:11:05   
PIAF
Malecka, ne vem, kaj ti je ljubše apartma ali hotel - jaz poznam eno zelo luštno varianto za zelo poceni!! če te zanima, mi piši ZS.

(odgovor članu Peteršilj)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





1. HIGHLANDER Pohodniški dan z gosti
HIGHLANDER je največja veriga večdnevnih pohodniških dogodkov na svetu. V nedeljo, 19. maja 2024 pa v Sloveniji organizi...
Ideje za igre v gozdu
Otrok lahko v gozdu teče, skače, preskakuje, pleza, čofota, se igra z blatom in peskom, se drsa in sanka, raziskuje in o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?