|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Podpis očetovstva!
17.8.2006 14:33:40   
Jurij
Mene pa zanima od kdajuser posted image je možno podpisati očetovstvo pred rojstvom otroka? Vem, da včasih to ni bilo mogoče saj imam dva odrasla otroka, za katera sem podpisal očetovstvo po rojstvu na CSD. Sedaj je na poti nov otrokuser posted image v novi skupnosti in so mi na CSD dejali, da lahko podpišem očetovstvo že pred rojstvom in se tako izognem dodatnim potem oz. dodatni papirnati vojni z pisarniškimi birokrati. Če ima kdo izkušnje naj mi prosim to sporoči, ker me je groza že ob misli na sprehajanje, ki ti ga uprizorijo zagrenjeni pisarniški moljiuser posted image , ki mislijo, da se ravno njim dogaja največja krivica pod soncem.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Podpis očetovstva!
17.8.2006 14:39:24   
Anonimen
Od tistega trenutka dalje, ko dobi tvoja partnerka pri svojem ginekologu potrdilo o tem, da je noseča. Tvoj podpis oz. priznanje očetovstva pa velja seveda samo v primeru, da bi bil otrok rojen živ. In daj Bog, seveda, da bo bil.

Jao... jaz, ateistka, pišem o Bogu... user posted image

Srečno, ata! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Jurij)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Podpis očetovstva!
17.8.2006 14:40:12   
GATA
Res je lahko podpišeš na CSD-ju, ti pa toplo priporočam, ker nas je user posted image  prehitela tako da smo morali potem na občino to iti urediti. Če hočeš kasneje moraš imeti rojstni list.... Kako je na CSD-ju ne vem, vem da morata biti na občini oba.

(odgovor članu Jurij)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Podpis očetovstva!
17.8.2006 14:40:38   
ribica.
Midva z mojim sva to prakticirala, pri drugem otroku. SE fajn sliši, da maš že kao prej poštimano. V bistvu pa sploh ni tako. Ker podatke "težko" vpišeš - ne veš kako bo otroku ime, ker nisi ziher kakega spola bo in niti ne veš katerega datuma se bo rodil. aj če ti torej ta papir. Itak moraš potem še enkrat tja, da zrihtaš končno verzijo.

(odgovor članu Jurij)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Podpis očetovstva!
17.8.2006 14:42:59   
GATA
V čem je pa pol fora da lahko to urediš pred rojstvom user posted image

ribica ker CSD pa je bil to?



< Sporočilo je popravil GATA -- 17.8.2006 14:44:50 >

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Podpis očetovstva!
17.8.2006 14:49:49   
ribica.
Ja saj še sama ne vem v čem je fora. MIdva nisva poročena in bi to v vsekem primeru morala rihtat, pa sma rekla, ok, boma pa zdaj pred rojstvom. Šele potem ko sma zedevo rihtala, pa sma vidla da je res brezveze, ker sma morala itak še enkrat hodit tja na CSD, da smo vse vpisali, ko si je moj rihtal za očetovskega (al kje sma že rabla dat zraven potrdilo o očetovstvu).
MIslim, da je to smiselno rihtat prej samo, če moraš še pred rojstvom komu predložiti ta papir, da je tvoj oče. Vsekakor pa moraš potem dokončno porihtat podatke po rojstvu, ker jih prej pač ne veš. Sama zmeda za brezveze.

Jaz sem to rihtala v SG.

(odgovor članu GATA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Podpis očetovstva!
17.8.2006 14:57:40   
Splet.Ka
Midva sva šla pred rojstvom otroka na CSD. Po rojstvu ni bilo treba prinesti nobenih dodatkov več za priznanje starševstva. Je bilo topač že prej urejeno.user posted image

Prednost je pa ta, da sva rojstni list od male dobila avtomatično po pošti iz matičnega urada. Če očetovstva ne bi priznala prej, pa bi morala po rojstvu torej še na matični urad, da bi vpisali očetovstvo, šele potem bi menda lahko dobila rojstni list.

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Podpis očetovstva!
17.8.2006 15:00:25   
Mina1
o kot je povedala hruškica, tudi midva sva prej urejala in tako. Je bolje.

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Splet.Ka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Podpis očetovstva!
17.8.2006 15:05:07   
GATA
Da ne bo kakšnih dilem in vprašanj. Rojstni list ki ga tako radi omenjamo oz imenujemo se v bistvu pravilno reče IZISEK IZ MATIČNEGA REGISTRA O ROJSTVU in je to v bistvu eno in isto. Mi na CSD-ju nismo nič podpisali in dobili smo "rojsni list" po pošti vendar očeta ni bilo napisanega, zato smo mogli urediti...

(odgovor članu Splet.Ka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Podpis očetovstva!
17.8.2006 15:11:07   
Splet.Ka
IZVIRNO SPOROČILO: GATA

Mi na CSD-ju nismo nič podpisali in dobili smo "rojsni list" po pošti vendar očeta ni bilo napisanega, zato smo mogli urediti...


...no, nam pa ni bilo treba nič uredit in v tem je razlika. user posted image

(odgovor članu GATA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Podpis očetovstva!
17.8.2006 15:15:28   
ribica.
Tudi mi, ko smo očetovstvo urejali pred rojstvom, smo dobili rojstni list brez podatkov očeta. Šele kasneje pravega.

(odgovor članu Splet.Ka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Podpis očetovstva!
17.8.2006 22:27:01   
Pupica
Mi2 sva tut šla uredit pre rojstvom. Poklicala sem na CSD in vprašala na katero soc.del.se morava obrnit, ona je napisala potrdilo, in v porodnišnici sem jim dala papir, na dom sva prejela izpisek iz roj.mat,.knjige že z vpisanimi podatki.

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?