|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Poganjalec, tricikel, kolo...?
26.3.2006 20:56:27   
frutka_
Naš mali sodi med tavečje otroke. pri 22-ih mesecih so mu v glavnem poganjalčki premali, ker pri kolenih nima prostora za manevriranje (kolena se dotikajo volana). Zdaj smo pred problemom ali naj mu kupimo kolo. V mislih imamo Schwinn otr. roadster kolo ali pa kakšen tricikel.
Kakšne so vaše izkušnje s tricikli in kdaj začnejo kolesa tudi poganjati oz. goniti?!

Najbrž je še premajhen za kolo...


Še link:http://www.bike-center.biz/index.php?lang=si&module=shopprod&id=8135

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Poganjalec, tricikel, kolo...?
26.3.2006 20:59:11   
frutka_
http://www.bike-center.biz/index.php?lang=si&module=shopprod&id=8135


(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Poganjalec, tricikel, kolo...?
26.3.2006 21:02:32   
Anonimen
user posted image

Ja,to je ta, ja. Lin iz RR ga ima.
Mi smo ga sprobali v trgovini, pa je kar v redu, se mi zdi. Tibor ga je poganjal po trgovini kot poganjalca. Drugače pa je Tibor začel poganjati kolo pri ... treh letih. Tricikla pa ni nikoli znal poganjati. Ne vem, mogoče zato, ker smo imeli tistega na štango za potiskanje, pa s stojalom za noge, pa mu ni bilo treba.
Drugače pa imajo različno velike poganjalce. Tibor tudi ni majhen fant, pa je še lani, torej pri treh letih, ful dirkal naokoli z enim poganjalcem motorjem. Je pa res pri višjih poganjalcih.

(odgovor članu frutka_)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Poganjalec, tricikel, kolo...?
26.3.2006 21:05:41   
Seven*
Jaz bi zdaj na tvojem mestu se malenkost pocakala in kupila pravo kolo. Schwina. Je super in kvalitetno. Pomojem se ti ne splaca kupovati vec tricikla. Bo ga prehitro prerastel.. Ko bo znal goniti tricikel, bo znal tudi pravo kolo s pomoznimi kolescki..

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Poganjalec, tricikel, kolo...?
26.3.2006 22:16:26   
andrejaz
Ravno danes sem videla otroka starega okoli 2 leti s takim kolesom - triciklom. Je tako gonil, da kar nisem mogla verjeti.

Drugače pa se od kolegice fantek pri dobrih 2 letih (kakih 25 mesecev) že vozi z navadnim kolesom s kolešči.

_____________________________

Naš sonček Mark se je rodil 30.8.2004, sončica Sara pa 4.8.2006

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Poganjalec, tricikel, kolo...?
27.3.2006 8:32:17   
viv_
Mi smo ravno včeraj s podsteršja privlekili tricikel, pa ji je premajhen, poleg tega ima ful široke gume, da težko goni, pa še pedala imajo "luft". Sicer je znala vozit, ampak ji gre res težko s tem kolesom... Zdaj pa ne vem, kaj naj ji kupimo... Ali kakšnega s pomožnimi koleščki, ali tegale z linka...

Frutka, sem ravno danes hotla zastavit tole vprašanje user posted image

(odgovor članu andrejaz)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Poganjalec, tricikel, kolo...?
27.3.2006 8:38:40   
Anonimen
evo js se isto sprašujem, s tem da naša še 2 let ni stara ..mamo pa en tricikl k ma poličko za noge in tut sedi na njem k ena kura  :) če ji damo noge na pedala oz jih da tut sama in jo vozim s štango pol noge še kr ostanejo gor an pedalih ampak da bi pa sama znala prtiskat to pa ne. tko da..ne vem vrjetn bomo še mal počakal da se to nauči??!!

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Poganjalec, tricikel, kolo...?
27.3.2006 10:04:31   
CatJa
Mi smo ravno ta vikend dali v pogon tricikel. Nogice mu morajo zrasti še za cm ali dva, da bo lahko čisto sam gonil. Drugače mu je pa zelo všeč user posted image   Ta pravo kolo pride na vrsto naslednje leto.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Poganjalec, tricikel, kolo...?
27.3.2006 10:11:00   
Anonimen
Punce, otroka je treba peljat v trgovino, ga posediti na kolo in se bo takoj pokazalo, katero je primerno zanj. Jaz sem naredila ob prvem nakupu kolesa tako napako, da tega nisem naredila in smo eno kolo nabavili čisto brez veze. Tibor se nikoli ni mogel z njim voziti, pa je bilo čisto navadno kolo na pomožna koleščka, BMX. Potem sem ga vlekla s seboj v trgovino, ga posedla na kolo iste velikosti, samo druge oblike, kot kakšno gorsko kolo, pa se je mali vozil  po trgovini, kot bi s na njem rodil. Tako da ..., probat je res treba.

(odgovor članu CatJa)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Poganjalec, tricikel, kolo...?
27.3.2006 10:16:55   
viv_
Splišni, maš prav... Mi smo tudi avto sedež tako kupovali. Sicer mi je pa všeč tale http://www.bike-center.biz/index.php?lang=si&module=shopprod&id=3958, pa verjetno bo še kakšno leto "prav".

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Poganjalec, tricikel, kolo...?
27.3.2006 10:23:13   
Anonimen
user posted image
Ja, ta je fleten, viv. Pa najbrž zelo trpežen. Drugače jih imajo pa tudi v Pikapolonici, samo tisti so bolj plastični, ampak cenejši. Pa se meni sploh ne zdijo slabi. Ena punčka, toliko stara kot Tibor, ga je imela in se je prav fino peljala. Potem sta s Tiborjem zamenjala, pa se je Tibor z njenim tudi ful fino peljal, ona pa se s Tiborjevim ni mogla, ker je težji. 
Grem gledat, če ga bom našla.

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Poganjalec, tricikel, kolo...?
27.3.2006 10:26:17   
Anonimen
user posted image
Takle je bil. Stane pa 11.000 SIT. Je pa to velikost, ki jo ima Tibor še sedaj. Tako da se res mogoče izplača kupiti malo bolj trpežnega, vsaj če se toliko (in na takšen način) prevozi, kot se Tibor.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Poganjalec, tricikel, kolo...?
28.3.2006 8:12:37   
viv_
Poročilo z včerajšnjega testiranja koles: pridemo v Pikapolonico, se je tamala usedla na bicikel in vozila po celi trgovini k zmešana. Pol smo šli pa še k Žagarju in un Schwinn Tigress je ful majčken. Tam so rekl, da boljš, da kupmo mal večjega, da bo za več kot pol leta. Probali smo tegale: user posted image , pa ji je šlo tut luštn. Zdej mormo pa teto poslat v boj, da bozrihtala popust user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Poganjalec, tricikel, kolo...?
28.3.2006 10:43:01   
Anonimen
hehe no mi smo pa včer kupil ungale harlija...čist po naključju. k ga sploh nism hotla ji še kupi gha je pa mož zagledov in smo ga mogl v vmomentu odpelat iz štacune :)

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Poganjalec, tricikel, kolo...?
28.3.2006 11:06:23   
Anonimen
Viv, un ta prvi, ki ste ga najprej hoteli kupiti, pa je majčken, je 12-colski. To mi je jasno. Kaj pa ta, ki ga boste zdaj, ki je malo večji, a je 14- ali 16-colski?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Poganjalec, tricikel, kolo...?
28.3.2006 11:09:38   
viv_
Ta je 16", ampak se je komplet familija Žagar strinjala, da je dost velik. Pa rekl so, da če bo po atiju, da pol sploh. Smo pa tut probal in se je tamala fajn vozila... Pa zdržal bo kakšna 3 leta pomoje...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Poganjalec, tricikel, kolo...?
28.3.2006 14:18:36   
Blink1
Jaz ob prvi priliki kupim tega s tvojega linka Frutka....Ker je zakonuser posted image user posted image  Ful je dober...

za kolo je še čas...tudi tistega bo dobila...samo ta tricikel pa rula!!!!

_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Poganjalec, tricikel, kolo...?
29.3.2006 19:50:51   
frutka_
N&N tegale imajo trenutno v Hervisu ampak le v rdeči bari obstaja pa tale Schwinn roadster v ženski  roza barvi! Meni je bil že lani tako všeč, da smo ga hoteli kupiti.

Torej bo najbrž letos že zanl poganjati pedala?

Osebno pa se mi zdijo plastična kolesa bljek...pa da ne bo zamere ampka se mi zdi, da se otrok sploh na njem ne uči voziti kolesa, ker ima ročko in ga itak celi čas potiskaš on pa lepo nogice gor drži kot da je v vozičku.

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Poganjalec, tricikel, kolo...?
3.4.2006 8:25:31   
viv_
Evo, mi smo nabavili kolo... Slikice od kolesa in kolesarke so v albumu user posted image

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Poganjalec, tricikel, kolo...?
3.4.2006 9:00:04   
Seven*
kolk so cene teh zadev?

sploh oni tricikl me zanima..


_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Poganjalec, tricikel, kolo...?
3.4.2006 9:05:39   
Anonimen
Aha, viv, super izgleda. Mi imamo tudi enega takega ... toliko velikega, pa se je Tibor z njim zapeljal po stopnicah v klet, tako da smo ga spravili za nekaj časa. A Mirna doseže z nogami do tal? Ker Tibor ni, oziroma samo malo. Tako da ko se je peljal proti stopnicam, je dal noge dol, da bi se ustavil, da se ni mogel.  Saj veš, refleks, ko se ustraši, da noge dol. Na zavoro je seveda pozabil in smo šli po stopnicah. Hvala bogu ni bilo nič hujšega, smo pa to kolo pospravili in nabavili manjšega.
Spet je odvisno od otroka. Če se lepo počasi, previdno zraven vozi, je O.K., če pa divja do amena, da goni tako hitro, kolikor se da, potem gre pa to kolo prehitro. Tudi zato imamo mi manjšega, 12-colskega. In bo zaradi varnosti letos še na tem.
Ga boste imeli pa po moje res ene par let, vsaj 3 ali 4.

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Poganjalec, tricikel, kolo...?
3.4.2006 9:10:09   
viv_
Doseže če dol stopi, pa bremzat sva jo učila, ampak ji še ne gre najboljš... Včerej smo šli en krog, od nas, pa na Primskovo (do cerkve) pa potem čez mesto nazaj... pol poti sva laufala za njo ko nora, ker tamala divja, gleda okrog, vozi z eno roko (ker si z drugo vrta po nosu).

Ja, ta mora zdržat tolk, da se bo učila še brez koleščkov vozit.

Seven, tale je v osnovi 29.900, pa 12% smo imeli popusta na gotovino.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Poganjalec, tricikel, kolo...?
3.4.2006 9:22:01   
Anonimen
user posted image , pri nas se je Tibor iz Žagarja iz trgovine ven  odpeljal tako hitro, da je mama Žagarjeva za njim vpila, da naj vozi bolj počasi. Potem je pa že na dvorišču črte delal z zadnjo bremzo. Zato sem mu ga pa vzela, ker sem mislila, da bo tole ful hit. No, nazadnje se je izkazalo, da je kolo vendarle preveliko in pretežko, da ga ne obvlada. Ga bom dala popoldne v album.
Upam, da bo pri vas drugače.

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Poganjalec, tricikel, kolo...?
3.4.2006 9:27:51   
viv_
Mi smo tudi prišli k Žagarjem, pa mama Žagar pravi, da je un Tiger premajhen zanjo user posted image . Jaz vsa zaprepaščena, da ma otrok komaj 2 leti, potem je bila še mama Žagar mal presenečena, ampak je rekla da brezveze tamalga, ker bomo jeseni kupovali novega...

Tamala je čist po fotru... K bi saj postavo bolj po meni bobrala...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Poganjalec, tricikel, kolo...?
3.4.2006 9:35:18   
Anonimen
Ja, saj un Tiger je res majhen. Ene čudne proporce ima. Gume so že 12-colske, ampak se neprimerno manjši od tega, ki ga ima Tibor sedaj.
Koliko pa je Mirna visoka? Čakaj, grem gledat, koliko je  bil Tibor pri dveh letih.
Evo, 2 leti, 2,5 meseca: 94 cm in 14.500 g.

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?