|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Poganjalec B Bip
27.4.2013 13:01:56   
naja17
http://www.bimbo.si/product.php?id_product=103

Imate doma tegale morda? Izkusnje? Vem, da so kettlerji in pukyi najbolj prodajani, a moj se je zapicil v tega....
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Poganjalec B Bip
4.5.2013 12:53:35   
ellie
Poznam fantka, ki ima takšen poganjalec.. Pa med vožno skos leze naprej, tako da sedi na "štangi". Mene ni prepričal..

Mi imamo puky-ja user posted image  ki ga ne menjam za noben drug poganjalec..

Mislim da je najbolje poganjalec sprobat pred nakupom, tako da jaz ne bi kar naročala preko spleta, če ni preizkušen.

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Poganjalec B Bip
4.5.2013 12:55:00   
ellie
Pa še tam pod opisom je napisano kar nekaj user posted image  da ima polna kolesa...ma kateri otrok pa med vožno tišči kaj med špice user posted image  pa zaščito za roke...a proti mušicam al kaj user posted image

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Poganjalec B Bip
5.5.2013 22:30:44   
annai
fajn je da so polna kolesa, vsaj po tem se mi zdi, ko je moj brat drugemu bratu (dvojčka) skor prste polomu, ko jih je tišal med špice, on se pa hotel odpelat. mali se je drl ko zverinica. :( zaščita za roke, hmm...mogoče pri padcu? user posted image

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Poganjalec B Bip
13.5.2013 11:43:51   
Mimona29
Se strinjam, boljše je da so polna kolesa ker pri teh tamalih nikoli ne veš kam bodo rokce tiščali. Najboljše da ga res pelješ v trgovino pa da poskusi, pomojem da mu bo okej. Ti pa priporočam da ga raje kupiš v babycentru ker imajo točno tega zdaj ful poceni (videla v novem katalogu), na klubsko ceno te pride 45 eur.

(odgovor članu annai)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Poganjalec B Bip
13.5.2013 15:08:47   
Mipka
Tale ponudba babycentra je kar ugodna. Je pa res da imaš kar nekaj še opcij, samo odvisno kaj rabiš in kaj dejankso iščeš. Teh poganjalcev je veliko in ni šment da enega ne boš dobila za svojega otroka.

(odgovor članu Mimona29)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Poganjalec B Bip
13.5.2013 15:34:17   
Aika77
IZVIRNO SPOROČILO: naja17

Vem, da so kettlerji in pukyi najbolj prodajani, a moj se je zapicil v tega....



Kettler je čisto overrated za moje pojme.

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Poganjalec B Bip
13.5.2013 21:04:29   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Aika77

IZVIRNO SPOROČILO: naja17

Vem, da so kettlerji in pukyi najbolj prodajani, a moj se je zapicil v tega....



Kettler je čisto overrated za moje pojme.

Zakaj pa precenjen? Recimo Kettler Speedy 10 je ful poceni (jaz sem ga kupila za okol 35€), ni plastik fantastik kot ta iz tega linka in naša mula se je od leta in pol do 3h let in pol fino vozila z njim, pa še zdaj bi se, če ji nebi skiroja kupili. Imajo pa zdajle v Pikapolonici enega lušnega 10 colskega poganjalčka Chicco za 40€.
Pač pri nas se izogibamo plastikfantastik igračam, zato bi mene kot prvo pri tem z linka material odvrnil, kot drugo pa cena.

(odgovor članu Aika77)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?