|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pogrešam
23.7.2005 20:19:48   
soncece24
zdaj se mi boste verjetno smejali in marsikdo me bo popljuval, ampak nekomu moram povedati. Pogrešam svojo mamo. že 18 dni je na dopustu in pride domov en dan za tem ko grem jaz za 3 tedne. Se pravi, se 6 tednov ne bova videli. Pa saj ne vem kaj v bistvu pogrešam, pač njeno prisotnost, pogovore, kak kavico pijeva ko obe s službe prideva... ne vem. Zdaj ko je ni v bistvu ugotavljam, da je moja mama moja najboljša prijateljica. Vse ji lahko zaupam in ona meni. Vedno se lahko o vsem pogovorim z njo, vedno mi svetuje, ampak nikoli mi ne vsiljuje svojega mnenja... ne znam opisat, ampak mava res prekrasen odnos.

Pa saj v bistvu mi nihče ne more nič svetovat al kaj, je danes pač tak dan. Nekomu sem se pač morala malo potožit.

Lepo bodite in upam, da boste sami s svojimi otroci meli tak lep odnos kot ga mava midve z mojo mami.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Pogrešam
23.7.2005 20:22:42   
Naja31
Jaz se ti ze ne bom smejala.
Moja mama je umrla 1o let nazaj in bi dala vse na svetu samo se za en dan z njo.
Zdaj ko imam sama otroka pa ne mine dan, da ne pomislim kako zelo je pogresam.

Lp, N.

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Pogrešam
23.7.2005 20:24:01   
Annny
Enak odnos imava midve z mamo:)
Se pa včasih tudi skregava, ker je preveč dobra in ustrežljiva..ampak se obe hitro pomiriva in se spet fajn razumeva:zajcek::metulj:

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Pogrešam
23.7.2005 20:24:34   
soncece24
naja, to je pa še bolj hudo :((:(( ful mi je hudo za tebe, ne predstavljam si, kak je grozno, če ti mama umre.

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Pogrešam
23.7.2005 21:37:41   
urbancek
Sončece, te prav čisto dobro razumem. Meni kar nekaj manjka, če se kakšen dan že kmalu zjutraj ne slišiva in si izmenjava dobre želje, včasih druga drugi dava ideje, kaj skuhati in podobno. Ko je bila na morju, sem grozno pogrešala teh najinih nekaj minut na dan, ko se slišiva. Saj ne, da se ne bi nikoli skregali, tudi to se nama dogaja, pa se kaj brž pobotava, sva le mati in hči, pa še podobni po karakterju.
Lep pozdrav

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Pogrešam
23.7.2005 23:02:00   
benika
Sanšajn, tud jaz te razumem. Mami je že 14 dni na morju in jo res pogrešam. Sej je včasih sitna pa zoprna ampak je moja zlata mami. Mamiiiiiiiiiiiii prid že nazaaaaaaaaaj!!

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Pogrešam
24.7.2005 9:45:14   
baguSka
Ok moja mami je tud zlata mami.. Pa tud jo močno pogrešam, čeprou se ne slišva vsak dan, kaj šele vidva (5x na leto).. Pogrešam jo, ker ne morem bit z njo večkrat, da greva kdaj na kufe, v trgovino, al pa kr tko mal..:(:((

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Pogrešam
24.7.2005 14:45:28   
Sarina
Všeč mi je, da imaš tako rada mamo.
Mi smo z mojimi starši sosedi - smo vsak dan skupaj.
In se tudi že vsi fulll pogrešamo, če koga ni kak dan.
Super se razumemo.
Včeraj zjutraj sta ati in mami šla na vikend in že danes vsi komaj čakamo, da se vidimo.
Mislim da je to lepo in prav, če se ljudje razumejo in so navezani - žal se pa mnogi niti v lastni hiši ne razumejo in to je najbolj žalostno!!!:rozica::rozica:

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Pogrešam
25.7.2005 13:20:12   
lev76
Tut moja mama je zlata. Zadnjič ko je bla na morju celih 14 dni sem se zalotila,da razmišljam naj že hudiča pride domov ker jo pogrešam:)-. Sem jo to povedala pa se je samo nasmejala.
Preprosto mora bit tam ker vem da me vedno pokonci drži.
Hvala mami.

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Pogrešam
25.7.2005 15:15:00   
totimato
Pokliči jo, pošlji ji sms ali dva. Če nima gsmja, ne boš rabila razmišlati kaj ji bo prinesel dedek mraz.

lp

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Pogrešam
6.8.2005 23:06:51   
Gina
Oh, sončece, sem malo brala tele teme za nazaj....veš kaj, jaz tudi pogrešam svojo najboljšo prijateljico, zaupnico, najboljšega človeka, ki je bil kdaj na tem svetu (vsaj zame) - mojo mamo. 9. januarja bo 7 let, kar je nisem videla, ne slišala, ne čutila. Takrat je umrla. Res jo pogrešam. Zelo zelo. In moji otroci jo pogrešajo.
Zahvali vesolju, da mamo imaš! Fejst, fejst!

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?