|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pojedla je Bref iz wcja
11.1.2006 18:20:16   
Sinja
Pozdravljene,

naša Hana je spet naredila bedarijo in sicer si je iz školjke vzela osvežilec Bref za WC in ga dala naravnost v usta.

Kaj naj storim?

Lp, zaskrbljena

< Sporočilo je popravil ribicaRR -- 2.2.2007 17:46:37 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: NUJNO - SVETUJTE PROSIM!
11.1.2006 18:36:29   
Anonimen
Po moje ji ne bo hude sile. Saj ga menda ni spila eno dozo ali odgriznila, ne vem, kako sicer zgleda. Ampak res mislim, da ji ne bo hudega, boš itak videla, če bo kaj bruhala ali se čudno obnašala.

(odgovor članu Sinja)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: NUJNO - SVETUJTE PROSIM!
11.1.2006 18:49:14   
jagoda
Poklič zdravnico. S tem se ni za špilat.

(odgovor članu Sinja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: NUJNO - SVETUJTE PROSIM!
11.1.2006 19:38:31   
mojcadamijan
Pokličite zdravnika!!!!!!!!!!

(odgovor članu Sinja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: NUJNO - SVETUJTE PROSIM!
11.1.2006 19:39:52   
Anonimen
Pokliči dežurnega zdravnika in vprašaj. Lahko da ji bodo dali medicinsko oglje ali kaj takega.

(odgovor članu Sinja)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: NUJNO - SVETUJTE PROSIM!
11.1.2006 20:16:15   
KIRA
moja viktorija je pa ravnokar ( pred kake pol ure) spila ?? sej ne vem če je - okrog ust je bila zamazana - požirek peneče kopeli, pa razlila jo je vse okrog. ne vem, kako je sploh do nje  prišla, ker je na 1m višine spravljena.. moja mami, ki je medicinska sestra, mi je svetovala, da naj ji dam čimveč tekočine. najbolje mleko ali vodo. če bi bruhala ali pa imela drisko ali kaj takega, ni nič narobe - če pa bi kake druge simptome dobila, pa takoj k zdravniku.... ampak ker se še nič takega ne kaže, je najbrž vse v redu...

(odgovor članu Sinja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: NUJNO - SVETUJTE PROSIM!
11.1.2006 21:49:27   
Sinja
Še enkrat pozdrav,

to se je zgodilo nekje ob 17.30. Od takrat pa do zdaj nisem opazila nobene spremembe. Takoj po tistem sem ji usta sprala z vodo in ji dala piti mleko in čaj. Zdaj že eno uro spi. Verjetno bi se reakcija zdaj že pokazala? Bruhala ni.

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: NUJNO - SVETUJTE PROSIM!
12.1.2006 0:48:05   
KODA
Naš tastarejši je poskusil Praško pasto,pa ni bilo nič hudega.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Sinja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?