|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Polifonične melodije
12.10.2005 23:44:21   
Anonimen
Ojla.

A kdo pozna kaksno stran, kjer si lahko (brezplacno afkors) zloadas polifonicne melodije? (nokia3220)

Ker ne mislim placevat po 300sit/melodijo, kako novo bi pa imelauser posted image

Lp, Riba
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Polifonične melodije
14.10.2005 20:11:37   
Joe
Ja!!! Oziroma še rajši kakšno, kjer sam natipkaš tone v mobija (a la v "Skladatelju" 4g1, 4a1...). Ravno sem si dobavil Nokio 2600, ki pa NIMAAAAAAAA sploh možnosti povezave s PCjem. Po prepadenosti sem sicer ugotovil, da tega pravzaprav ne potrebujem, malo pa sem še vedno šokiran. Da danes niso vse Nokie PC-connectable!?!?!?!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Polifonične melodije
15.10.2005 11:40:49   
Anonimen
Kako ne mors prklopt na comp? Nima USB prikljucka?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Joe)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Polifonične melodije
15.10.2005 11:54:18   
CatJa
Hm, men gre pa to polifonično zvonenje ful na živce, ker če sem kje zunaj in je zraven kakšna glasba, sploh ne zaznam zvonenja tel. Bi si pa raje naložila kakšno klasično zvonenje, ker ima moj Samsung user posted image  same polif. melodije user posted image

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Polifonične melodije
15.10.2005 20:41:10   
Anonimen
CatJa, kaj sele, ce bi imela mp3 zvonenja lahko user posted image  

(odgovor članu CatJa)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Polifonične melodije
19.10.2005 20:53:30   
Joe
Fisha, moja novokupljena operator-free Nokia 2600, business entry level NE PONUJA MOŽNOSTI KAKRŠNEKOLI POVEZAVE S PCjem. Najprej me je pribilo na zic, ker sem predvideval, da danes sploh ni telefona, ki bi prek kabla za magari 5 jurjev ne bil povezljiv s PCjem. Nato me je Jana umirila. In sem ugotovil, da povezave pravzaprav ne potrebujem. Z dekagramom potrpljenja natipkam opomnike tudi preko mobijevih gumbov.

Najbolj mi je bilo žal za željenim polifoničnim kravjim mukanjem. Poznam nekoga, ki ga uporablja in je carsko. Meni na kožo pisano. No, razen te polifonije so mi ostale malo mimo, zato sem v notranjem Skladatelju natolkel par tonov, da mi telefon diskretno, a dovolj jasno zabliba: Blib-blib-blib.

Sicer pa sem se že zaljubil v novi telefon, tako kot rad in namenoma storim z vsem, kar si kupim. Če že plačam, naj polno uživam.


_____________________________

Naši problemi so sanje revnih in preganjanih.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?